Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 11:12:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Podrzavate li prijedlog Sonje Biserko ?
Da, ti genocidni,velikosrpski,nacionalisti od profesora su medju najvecim krivcima za sve sto nam se desilo.
8.7%  (4)
Ne , i nadam se da ce drzava naci nacina da zabrani rad ovoj polotronskoj marioneti.
91.3%  (42)
Ukupno glasova: 46
Idi dole
Stranice:
1 ... 14 15 17 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Чишћење универзитета  (Pročitano 14581 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia 
Оспоравање недогођеног геноцида није релативизација. У Сребреници се догодио ратни злачин, али нема Г од геноцида.

cek malo Smile sudsko vjeće haškog tribunala je okvalifikovalo taj ratni zločin kao genocid i tu nema dalje diskusije, srbija je presudom međunerodnog suda pravde osuđena za nesprečavanje genocida, ne i direktni izvršilac, kao i za ne hvatanje optuženih za ratne zločine...zaključak, svake drugačije poimanje srebreničke tragedije od naziva genocid je relativizacija tog masovnog zločina...genocid je vrhunski zločin, zločin nad zločinima...

Jeste li mrdnuli prstom da sahranite žrtve genocida iz Jadovnoh i jama po Hercegovini u WWII? Niste? To su krivi neki tamo ustaše iz neke tamo NDH. Zastarelo je. Ne boli vas, nikad vas nije ni bolelo. Odgovaralo vam je i zato ste štitili zločince. Nemaš moralno pravo da mene porediš sa Ljiljanom Smajlović dok sebe ne podigneš na nivo arbitra humanizma i nepristrasnosti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
onu spodobu treba spaliti na lomaci Smile moja omiljena profesorka je osnovnoj skoli govorila ja se divim Nemanjicima zato sto su znali kako sa onim koji ne slusaju Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4404
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Наш образовни систем у манијацима никада ускудевао није...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Оспоравање недогођеног геноцида није релативизација. У Сребреници се догодио ратни злачин, али нема Г од геноцида.

cek malo Smile sudsko vjeće haškog tribunala je okvalifikovalo taj ratni zločin kao genocid i tu nema dalje diskusije, srbija je presudom međunerodnog suda pravde osuđena za nesprečavanje genocida, ne i direktni izvršilac, kao i za ne hvatanje optuženih za ratne zločine...zaključak, svake drugačije poimanje srebreničke tragedije od naziva genocid je relativizacija tog masovnog zločina...genocid je vrhunski zločin, zločin nad zločinima...
Koliko je to "Bosnjaka" nastradalo u tom genocidu? Da li se broji na desetine hiljada ili se radi o 3 000 - 8 000?
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Наш образовни систем у манијацима никада ускудевао није...
a? Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1882
Zastava Šeher Banja Luka
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Оспоравање недогођеног геноцида није релативизација. У Сребреници се догодио ратни злачин, али нема Г од геноцида.

cek malo Smile sudsko vjeće haškog tribunala je okvalifikovalo taj ratni zločin kao genocid i tu nema dalje diskusije, srbija je presudom međunerodnog suda pravde osuđena za nesprečavanje genocida, ne i direktni izvršilac, kao i za ne hvatanje optuženih za ratne zločine...zaključak, svake drugačije poimanje srebreničke tragedije od naziva genocid je relativizacija tog masovnog zločina...genocid je vrhunski zločin, zločin nad zločinima...

Jeste li mrdnuli prstom da sahranite žrtve genocida iz Jadovnoh i jama po Hercegovini u WWII? Niste? To su krivi neki tamo ustaše iz neke tamo NDH. Zastarelo je. Ne boli vas, nikad vas nije ni bolelo. Odgovaralo vam je i zato ste štitili zločince. Nemaš moralno pravo da mene porediš sa Ljiljanom Smajlović dok sebe ne podigneš na nivo arbitra humanizma i nepristrasnosti.

pazi ja nisam zivio u vremenu ustasa i četnika iz 2svjetskog rata, odgajan sam tako da su te dvije ideologije smatrane fašističkim...mislim da se obraćaš na pogrešnu adresu po tom pitanju, a što se tiče ustaša i NDH, njihovih zločina ja sam za vrijeme ex-yu učio da je u jasenovcu ubijeno preko 700000 ljudi, mislim da je to stvarno preprepretjerano, ko je odgovoran za takve informacije u udzbenicima, ja mislim srbi...pa ako su srbi bili pisci historije ovih prostora za pretpostavljat je da ste mogli i te zrtve razbacane po hercegovackim jamama da pronadjete i dostojanstveno ukopate, u bivsoj jugi ste mogli to uradit ko ni u jednoj drzavi...ali ja mislim da se radi o izmisljanju,čista propaganda, pa jesam li ti nedavno okacio ovdje vijest kako su neki iz RS-a našli hrpu kostiju dole u hercegovini mislec da su to srpske zrtve iz IIWW, i sta bi na kraju, šok, radi se o ubijenim ustašama i sad ne znaju šta će sa kostima...pa sam nedavno na forumu jednom naletio na temu kako su se žrtve četničkih zločina (muslimanske) stavljale na jasenovačke spiskove tobože ih ustaše pobile , a ljudi nisu vidjeli ni j od jasenovca...
IP sačuvana
social share
Prvi ćemo zaratiti sa došljacima iz svemira.
Dusan  Kovacevic, dramski pisac (Blic) Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia 
Оспоравање недогођеног геноцида није релативизација. У Сребреници се догодио ратни злачин, али нема Г од геноцида.

cek malo Smile sudsko vjeće haškog tribunala je okvalifikovalo taj ratni zločin kao genocid i tu nema dalje diskusije, srbija je presudom međunerodnog suda pravde osuđena za nesprečavanje genocida, ne i direktni izvršilac, kao i za ne hvatanje optuženih za ratne zločine...zaključak, svake drugačije poimanje srebreničke tragedije od naziva genocid je relativizacija tog masovnog zločina...genocid je vrhunski zločin, zločin nad zločinima...

Jeste li mrdnuli prstom da sahranite žrtve genocida iz Jadovnoh i jama po Hercegovini u WWII? Niste? To su krivi neki tamo ustaše iz neke tamo NDH. Zastarelo je. Ne boli vas, nikad vas nije ni bolelo. Odgovaralo vam je i zato ste štitili zločince. Nemaš moralno pravo da mene porediš sa Ljiljanom Smajlović dok sebe ne podigneš na nivo arbitra humanizma i nepristrasnosti.

pazi ja nisam zivio u vremenu ustasa i četnika iz 2svjetskog rata, odgajan sam tako da su te dvije ideologije smatrane fašističkim...mislim da se obraćaš na pogrešnu adresu po tom pitanju, a što se tiče ustaša i NDH, njihovih zločina ja sam za vrijeme ex-yu učio da je u jasenovcu ubijeno preko 700000 ljudi, mislim da je to stvarno preprepretjerano, ko je odgovoran za takve informacije u udzbenicima, ja mislim srbi...pa ako su srbi bili pisci historije ovih prostora za pretpostavljat je da ste mogli i te zrtve razbacane po hercegovackim jamama da pronadjete i dostojanstveno ukopate, u bivsoj jugi ste mogli to uradit ko ni u jednoj drzavi...ali ja mislim da se radi o izmisljanju,čista propaganda, pa jesam li ti nedavno okacio ovdje vijest kako su neki iz RS-a našli hrpu kostiju dole u hercegovini mislec da su to srpske zrtve iz IIWW, i sta bi na kraju, šok, radi se o ubijenim ustašama i sad ne znaju šta će sa kostima...pa sam nedavno na forumu jednom naletio na temu kako su se žrtve četničkih zločina (muslimanske) stavljale na jasenovačke spiskove tobože ih ustaše pobile , a ljudi nisu vidjeli ni j od jasenovca...

Pošto je NDH sadržala i Hrvatsku i BiH i Srem i Mačvu u NDH se ceo program istrebljenja vodio pod Jasenovac. Tako su ga preuzeli i komunisti. Pod Jasenovac se vodi i Jadovno i Satra Geadiška i sve jame, krečane, masovna streljanja,...

E sad pošto su poginuli u ratu na strani ustaša bili nepopularni onda je pitanje samo tvojih zemljaka što su svoje prijavljivali kao žrtve u Jasenovac. A sad vidiš da tačno znaju gde su se prijavili i da je to bila laž.

Međutim daj i tu drugu istinu, koji su to ustaše streljani, koji handžarlije, gde su i zašto ubijeni, po čijem nalogu. To je takođe tema koju bi trebala da objasni država BiH.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Citat
pa jesam li ti nedavno okacio ovdje vijest kako su neki iz RS-a našli hrpu kostiju dole u hercegovini mislec da su to srpske zrtve iz IIWW, i sta bi na kraju, šok, radi se o ubijenim ustašama i sad ne znaju šta će sa kostima...pa sam nedavno na forumu jednom naletio na temu kako su se žrtve četničkih zločina (muslimanske) stavljale na jasenovačke spiskove tobože ih ustaše pobile , a ljudi nisu vidjeli ni j od jasenovca...

Mogu i ja da okačim vest da u Japanu ustvari žive Kinezi, a da mi mislimo da tamo žive Japanci zato što je to zavera severnokorejske tajne policije.
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Aјд дозволите Моралесу да и ову тему спамује до њене скоре смрти  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Citat
pa jesam li ti nedavno okacio ovdje vijest kako su neki iz RS-a našli hrpu kostiju dole u hercegovini mislec da su to srpske zrtve iz IIWW, i sta bi na kraju, šok, radi se o ubijenim ustašama i sad ne znaju šta će sa kostima...pa sam nedavno na forumu jednom naletio na temu kako su se žrtve četničkih zločina (muslimanske) stavljale na jasenovačke spiskove tobože ih ustaše pobile , a ljudi nisu vidjeli ni j od jasenovca...

Mogu i ja da okačim vest da u Japanu ustvari žive Kinezi, a da mi mislimo da tamo žive Japanci zato što je to zavera severnokorejske tajne policije.

Ha ha ha ha  Smile
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 14 15 17 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 11:12:21
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.117 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.