Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ciglom u glavu: tuča osnovaca ispred škole  (Pročitano 1354 puta)
08. Maj 2014, 15:32:12
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
Browser
Chrome 34.0.1847.132
mob
Apple iPhone SE 2020
CIGLOM U GLAVU: Tuča osnovaca ispred škole

M. Nikolić    | 07. 05. 2014. - 18:27h | Foto: D. Milenković   
Pogledao sam sina, a lice mu je bilo obliveno krvlju. Ne znam ni kako sam vozio do Urgentnog centra, uzrujano priča Zoran Trajković, otac M. T. (14).


Otac veruje da bi motiv za napad mogao da bude to što mu sin trenira košarku u Crvenoj zvezdi, a dečak koji ga je napao je navijač Rada
Trajković kaže da je njegovom sinu preksinoć oko 19 sati, na 30 metara od kapije školskog dvorišta, dečakov vršnjak F. M. razbio glavu ciglom.
 
Povređeni dečak zaradio je pet kopči i morao je da prođe mnoštvo pregleda, jer je u pitanju povreda glave. U Urgentni centar dotrčala je i njegova majka Zorica, a odmah nakon intervencije sve su prijavili policiji.

Do incidenta je došlo kada je M. T. posle popodnevne smene krenuo sa društvom, a u tom im je prišla grupa od desetak dečaka iz iste škole koji pohađaju prepodnevnu nastavu.


Pretučeni M. Trajković

- Povikali su mom sinu “mongoloidu”. On se okrenuo i rekao da mu se tako ne obraćaju, a u tom trenutku je F. M. otrčao do obližnjeg žbuna, uzeo ciglu i udario mog sina u glavu - ogorčen je Zoran Trajković.
Sučeljavanje pred roditeljima

Citat
Citat
Direktorka OŠ “Branko Ćopić” Snežana Kitanović kaže da će danas u školi okupiti oba dečaka, njihove roditelje i očevice.
- Saslušala sam juče u prisustvu razrednog starešine dečaka za kog sam obaveštena da je napao drugog učenika. Međutim, njegova priča je drugačija, jer on kaže da je on napadnut. Dok ne sučelimo sve strane, ne mogu da izvučem zaključak šta se dogodilo - kaže direktorka i dodaje da nije prijavila slučaj Sekretarijatu, jer je incident bio van škole.

Dečak se nije nadao udarcu, pa nije uspeo ni da podigne ruke da bi se zaštitio. Otac kaže da se, čim je dečak udaren ciglom, društvo sa kojim je došao F. M. razbežalo.

- Kad me je udario, sve mi se zamaglilo pred očima. Imao sam strašne bolove u glavi. Tražio sam maramicu po džepovima i vikao drugarima da zovu mog oca. Ne znam kako ću u školu. I plašim se i ne plašim se. Ne znam. Lekar mi je dao opravdanje do kraja nedelje, ali u subotu moram u školu, jer imamo pripreme za prijemni. Znam tog dečka, javljamo se jedan drugom, ali zaista ne znam zašto me je napao - priča M. T.
 
Otac napadnutog dečaka veruje da bi motiv napada mogao biti navijačke prirode i kaže da ne može da se smiri.

- Kad je napao ciglom, šta može sledeće da bude? Da napadne nekog nožem? - zaključuje Zoran Trajković.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 34.0.1847.116
Нећу да залазим који је разлог туче и све, али цигла у том узрасту се дуго користи. ја се сећам још пре 12-13 година када је другар пар година старији тада 5-6 разреду на путу од школе до куће пресрео 4-5 ликова појединачно који су га тај дан нешто чачкали и двојица су добила циглу у главу. Знам за још доста случаја па сигурно једно 15-20 из тог периода основне, и ми смо пар пута ишли на туче са ликовима који су долазили са циглама, и моји другари су некад носили циглу у тучу и све то. И апсолутно сам за то да кад је неко пичкица боље да извади на мене циглу него нож.
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 34.0.1847.131
mob
Samsung GT-S7580
А, боље и нож неко секира?  Smile
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
niko ne dobija ciglu ...na ovakav nacin....
zasluzio je on to i prije...
samo sto to njegov tata ne zna....

bolje da sutim  Smile i da pustim raju  Smile
« Poslednja izmena: 08. Maj 2014, 17:05:14 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 29.0
Citat
- Povikali su mom sinu “mongoloidu”. On se okrenuo i rekao da mu se tako ne obraćaju
Само бираним ријечима, кладим се
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7787
Zastava
OS
Windows
Browser
Ucweb 2.0
Ma nije ni on cvećka. Ali, ovaj je ipak retard. Wink
IP sačuvana
social share
ГРОБАРИ ТРОШКА ИЗА СВАКОГ ЋОШКА
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 34.0.1847.131
mob
Samsung GT-S7580
То знаш - како?  Smile
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Citat
- Povikali su mom sinu “mongoloidu”. On se okrenuo i rekao da mu se tako ne obraćaju
Само бираним ријечима, кладим се

 Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows 7
Browser
Chrome 34.0.1847.131
mob
Nokia 6300
Мислим да и у Ранама има сцена кад Шваба лема неког клинца циглом у главу.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 17114
OS
Windows 7
Browser
Chrome 34.0.1847.131
mene brine to kako deca nemaju osecaj da mogu ubiti svog vrsjnaka kome ce sve stati posle toga. sta moze dete od 12-13 godina da toliko iznervira da potegne ciglu u glavu.  Smile sto je jos gore, ne verujem da roditelji deteta koji napravi tako neki veliki eksces da se nesto mnogo potrisu i jos ako je dete nekog budze, onda je jedan decko sa ciglom u glavi sam pao na istu i povredio se.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.