Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 15:01:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 38 39 41 42
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Chemtrails-neprirodni tragovi aviona na nebu  (Pročitano 70318 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
Citat
Pa ti živi u svojoj nesvesti i komi-šta se tu može

Taxtex- najostrija opomena zbog ovog!!!

Ova tema je skolski primer nase zemlje i mentaliteta nasih ljudi- nema sanse da neko saslusa nekog. Ako vec ne slusate sta vam kazu onda bar ne vredjajte.
« Poslednja izmena: 24. Apr 2008, 13:26:41 od pilot »
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Nokia 
Citat
Pregledao tvoj link, ako su slike od pouzdanih izvora, ovako bih protumačio:
Contrails su oblaci. Veštački, ali oblaci. Međutim, moraju biti zagađeniji od običnih oblaka, zato što su ipak produkt sagorevanja avionskog goriva. Znači ima ugljen dioksida i drugih raznih nečistoća. Pod nečistoćama ne mislim supstance koje kontrolišu ljude, nego na supstance koje su samo loša strana benzinskog motora. Mogu biti loše za ljude, ali nisu namenjene da bi škodile ljudima. Mislim da se upravo te supstance prikazuju na tim radarskim slikama. Samo spekulišem, ništa nisam siguran pošto nisam ekspert za radare Wink Ali gledaću još malo o tome, možda ti nađem još neko logično objašnjenje.

"Rakovi" su mi zajednički izraz za sve vaše izvore informacija koji nemaju nikakve dokaze i izvode lažne zaključke. Nadam se da si prestao da koristiš taj sajt sa rakovima da se informišeš, pošto očigledno pišu gluposti.
E,tako vec moze,a ja cu da nadjem ponovo izvestaj koji prikazuje kakva se radijacija stvara kada ti oblaci prekriju sunce,kako deluju na floru,faunu i naravno na nas ljude,pa ces onda da nastavis polemiku sa mnom,vazi?Zao mi je jer imao sam taj tekst spreman,ali me je komp zajebao,ali potrudicu se da isceprkam to ponovo Smile
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 62
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia 6300
svaki trag aviona na nebu je neprirodan, jer je trag aviona, a avion i nije nesto prirodan...stoga ime teme i nije bas precizno, i deluje da ga vi dozivljavate kao - "nenormalni tragovi aviona na nebu", a da ne pricam sto ste to u stvari dalje produbili u raspravu o teoriji zavere, tako da se moze reci da ste i vi "omasili temu"

mene zanima ovo...
ja sam malo mladji, ali se ipak secam (a i ne moram da se secam, ima ih jos i danas) izduvnih gasova iz auspuha starih automobila...bili su krajnje vidljivi, zar ne? Ako malo obratite paznju, to nije slucaj sa modernijim kolima... Dakle, radi se na tim ekoloskim stvarcicama, stavljaju filtere, ukidaju se dvotaktni motori i tako dalje, u svakom slucaju trude se da smanje emisiju stetnih gasova i deluje da uspevaju...
pitanje glasi: Zasto vama ne pada na pamet da se takve stvari rade i na modernim avionima?! Kao, smislili ste celu pricu o modernoj kontrolisucoj supertajnoj hemikaliji koju izbacuje avion (a za rezultat daje obican oblak) a niste pomislili da se ti oblaci (dakle obicni oblaci-vecinom H2O) mozda bolje vide i bolje zadrzavaju bas zato sto su izduvni gasovi aviona nekako bolje precisceni, i sad izbacuju cistiju vodu, koja se lakse kondenzuje u oblake...?! mozda su jednostavno ranije izlazile jos neke supstance koje su se vezivale za vodu il nesto slicno, i nisu joj davale da se kondenzuje ?!
@taxtex: I nemoj se vise pozivati na normalnu raspravu i istrazivacki rad, kad nisi izneo nikakve dokaze osim snimaka(sto jeli, svi mogu da vide i uzivo, a sva istrazivanja na hemijskom nivou odbacujes kao podmetnuta! I jos pored svega pricas da je problem na istom tom hemijskom nivou?! sta da ti kazem, otidi tamo, uzmi uzorak, pa ga ispitaj sam kad nikome ne verujes, i onda se lepo javi...a ne da mi na osnovu snimka dokazujes da je hemijski sastav tog konkretnog oblaka los i poguban!?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 62
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia 6300
@sirkan: samo da dodam, ti si mnooogo vise ok od taxtex-a, drago mi je da konacno neko sa vase strane iznosi neke dokaze, nesto, taxtex svima odgovara recenicu na recenicu, a prica nedokazane nebuloze(mozda je pleonazam, al nek pojaca znacenje)...u svakom slucaju, ne ja mislim drugacije, ali mi je drago da ima neko ko je spreman za iole normalnu raspravu...pozdrav Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3930
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Citat
Pa ti živi u svojoj nesvesti i komi-šta se tu može

Taxtex- najostrija opomena zbog ovog!!!

Ova tema je skolski primer nase zemlje i mentaliteta nasih ljudi- nema sanse da neko saslusa nekog. Ako vec ne slusate sta vam kazu onda bar ne vredjajte.
hahahahaha, nisam doziveo ovo kao uvredu pilote, samo mi je mnogo smesno
Smile Smile Smile

Ma daj neznalice koje tvrde da obicni tragovi od aviona moraju da nestanu nakon petnaestak sekundi su smesni. Ti ljudi ni najmanje ne poznaju prirodu ovih tragova, a jos manje znaju ista o meteorologiji, to su isti oni ljudi koji tvrde da ljudi nikada nisu sleteli na mesec ili da su Elvisa oteli vanzemaljci Smile
A kojim ti dokazima stojis iza svojih reci,jesi li pogledao radarske snimke...cini mi se da sada ti preskaces bitne detalje,jel da???Ovako je lakse,nasmej se svima u brk,mada nemas potporu za smeh,prijatelju Smile.MiniMoris,ti si izgleda promasio temu,imas ovde na Bureku kutak za gamere,pa tamo nastavi o Mortal Kombatu Smile
Kojim dokazima ti stojis iza svojih tvrdnji? Dokaz ti je da se oblaci vide na meteoroloskom radaru koji je napravljen za tu svrhu da osmatra oblacnost?!? Pa naravno da meteoroloski radar vidi oblacnost, inace koji ce nam ako to ne moze?
Ili ti je dokaz da avioni koji lete nebom ostavljaju "bele tragove", pa naravno da ih ostavljaju, pozabavi se malo naukom i shvatices zasto se to desava, unazad je vec toliko puta pisano o tome, ali to nije zabavno kao ova teorija o ljudima u crnom. Naravno da cu se nasmejati svima u brk onima koji ne zele da racionalno koristeci naucne cinjenice sagledaju ovu pojavu, vec se u svome neznanju okrecu teorijama zavere, to je lakse od ucenja.
Nije problem neznanje, vec nedostatak zelje za istim, sto uz poznati ljudski strah od nepoznatog, dovodi do posledica koje imamo na ovoj temi prilike da vidimo.
« Poslednja izmena: 24. Apr 2008, 13:38:49 od ramon23 »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Ovo bi mogli boti zanimljivo:

U.S. Patent 4,999,637.
Prijavljen: 12 marta 1991.
Pronalazak Ronald M. Bass
"Stvaranje veštačkih jonizujućih oblaka iznad Zemlje"
Za stvaranje oblaka je potrebna vrlo mala količina energije, a omogućava delovanje radarskog sistema preko horizonta, što pruža mogućnost veoma ranog otkrivanja neprijateljskih projektila. Zbignjev Bžežinski (bivši savetnik za nacionalnu bezbednost predsednika Kartera) i Dž. Mekdonald (savetnik za naučna pitanja predsednika Džonsona i profesor na UCLA univerzitetu) objavili su dokument u kome su izneli svoje vidjenje geofizičkog i "klimatskog" rata i ratnih
tehnika. U dokumentu je opisano koje se tehnike mogu koristiti u te svrhe i kakvi se negativni efekti mogu izazvati kod stanov-
ništva: "Politički stratezi su u iskušenju da iskoriste pronalaske u oblasti delovanja na moždane aktivnosti i ljudsko ponašanje. Današnja nauka i tehnologija su već na nivou koji nam omogućava da izazovemo promene u jonosferi iznad ogromnih područja planete. Tako izazvane promene u električnom naboju
mogu da dovedu do ozbiljnih poremećaja u moždanim funkcijama kod ljudske populacije u odabranim oblastima u dužem vremenskom periodu." Bžežinski navodi da smo na putu stvaranja kontrolisanog društva kojim će se lakše upravljati. U takvom društvu kontrolu bi preuzele posebne elitne grupe sa superiornim naučnim znanjem. Da bi došlo do ovako "savršenog" društva biće potrebno da se svet podvrgne tretmanu konstantnih socijalnih i političkih kriza koje bi se iskoristile da se javno mnjenje pomoću upotrebe masovnih medija pridobije za prvu fazu kontrole spoljnog neprijatelja. Odatle do kontrole unutrašnjih neprijatelja je samo jedan korak."

mrzi me da ostatak kopiram ali ima jos dosta napisano o ovome u knjizi teslino tajno oruzije mislim da ima na ovoj temi pa bi bilo dobro da procitate
Mislim da sam resio misteriju i da smo bili u pravu kad smo govorili da se nesto gore desava  Smile

Ovo moram da dodam za nas paranoike Smiley

1994. godine američke vazduhoplovne snage objavile su dokument o planu "Space-cast 2020" u kome se navodi da su i oni, i to ne samo danas već od 1940 godine, aktivno uključeni u eksperimente u vezi sa kontrolom vremenskih prilika, iako im je poznato da je primena ovih oružja zabranjena međunarodnim konvencijama. Razlog njihovog izlaska u javnost bio je predlog da se ova zabrana preispita.

« Poslednja izmena: 24. Apr 2008, 15:42:45 od thug_life »
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.27
Navedi izvor.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3930
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Sam je rekao, paranoici.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Nokia 
Citat
Kojim dokazima ti stojis iza svojih tvrdnji? Dokaz ti je da se oblaci vide na meteoroloskom radaru koji je napravljen za tu svrhu da osmatra oblacnost?!? Pa naravno da meteoroloski radar vidi oblacnost, inace koji ce nam ako to ne moze?
Ili ti je dokaz da avioni koji lete nebom ostavljaju "bele tragove", pa naravno da ih ostavljaju, pozabavi se malo naukom i shvatices zasto se to desava, unazad je vec toliko puta pisano o tome, ali to nije zabavno kao ova teorija o ljudima u crnom
Pa,sto lepo ne kazes,jbg,druze ne shvatam sta ti znace ti radarski snimci...na njima se prikazuje stvaranje normalne oblacnosti i prikazuju visinu gde se obicni oblaci stvaraju,kojom brzinom se pomeraju,a na dopleru do njega se prikazuje stanje i oblacnost koja nastaje isparenjem ili razlaganjem chemtrailsa i koliko je velika razlika u vremenskom opstajanju u korist ovih drugih bez pomeranja jer su ocigledno tezi i ostaju u istom prostoru,dok ovi obicni nestaju mnogo brze terani brzinom vetra...to je sustina,a te ljude u crnom ja ne spomenuh nigde,pa batali i ti ako hoces da ozbiljno pricamo o ovoj temi Smile.A,veruj mi da sam nasao i gomilu sajtova koji se zestoko opiru ovoj ideji,pa i njih pregledam pazljivo,kao i ove druge,ako nadjem jos nesto dobro u korist vase price postavicu i to,da ne bude ni po babu ni po stricevima,ok? Smile
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3930
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
produkti sagorevanja mlaznog motora i normalna oblacnost nisu istog sastava tako da je i logicno da se drugacije ponasaju u atmosferi, to nije nista novo i nista misteriozno.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 38 39 41 42
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 15:01:59
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.