Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 07:56:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 42
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Chemtrails-neprirodni tragovi aviona na nebu  (Pročitano 70137 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 
Dakle,pokušaću svojim rečima bez copy-paste....
 Chemtrails je trag aviona ali ne obični trag koji ubrzo nestane,već onaj koji obično ide preko celog neba.
 Avioni preleću iznad i ostavljaju ogromne tragove u zig-zag fazonu i onda se spajaju u magličaste "oblake" koji podsećaju na Cyrus tip oblaka.
  Iznad Beograda je sada ovako:

  Znači,ovo definitivno zaslužuje da se zna!Šta vojni ili neznam koji avioni rade sa tim prašenjem-nagadja se a ima priča da se radi o vremenskoj manipulaciji kao i ispuštanju bakterija i ostalih bioloških agenasa u cilju oslabljenja sposobnosti populacije iznad koje se chemtrejlovanje dešava.Što je najbizarnije-to se dešava u svim većim gradovima Smile
 Dešavanja su primećena prvi put 1997.
 Šta mislite o ovome...
Мислим да си параноик!  Smile
Kombi Smile....nazalost totalno je u pravu,u celom svetu se vodi zesca polemika o ovome,uzmi malo pogledaj i brzo ces skapirati da je ovo,ponavljam,nazalost,istina Smile
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
E moj kombi....Voleo bih da nije istina sve ovo ali na žalost onih koji su svesni dešavanja osećam se nemoćnim i ljut sam ko djavo jer mi kradu sunce,a nebo i zvezde se sve manje vide.
 Kao dete sam obožavao da gledam oblake.Bilo je mnogo više kumulusa(leti ih ima)nego danas i posmatrao sam i avione.Nijedan nije ostavio ni u kom slučaju trag koji bi prekrivao dobar deo neba već mu je isti nestajao za nepun minut.Kako je chemtrails relativno novija stvar i kako se sve češće pojavljuje na svim mogućim mestima-ljudi su počeli da se pitaju šta je to kog djavola.Pogotovo su počeli da primećuju stručni ljudi koji su se čudili kako to da trag ostaje toliko dugo na nebu(satima!)..
 Dakle neznam šta je tačno niti imam dokaza ali znam da se od ispuštenih tragova iz aviona - stvara magličast sloj na nebu koji prekriva sve.Sunčevi zraci slabije dopiru,nebo je prošarano linijama kao juče a na kraju dana tj.uveče-vide se samo zvezde koje najjače sijaju.
 Iznad Venecuele

 Chemtrails iznad Usa-Nevada

 Engleska,London

 Negde iznad Holandije

 Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


nisam ljubitelj moderatora....grrrr

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 629
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
SonyEricsson z1010
el ja pricam da sto pre nabavimo S400..but no.... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Citat
zvezde se sve manje vide
Већ сам ти објаснио да звезде немају везе са овим. То ти је због светлосног загађења.
Кад су '99 рокнули електрану па је целој Суботици нестало струје имао си небо пуно звезда.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Da al da li je bilo preleta putničkih aviona?Nije.
 Znači,ne stoji da je isključivo zbog svetlosnog zagadjenja...
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 
Skoro sam nasao negde post od nekog tipa iz Zagreba,a posto su chemtrails-i tamo sada udarna tema,tipa nije mrzelo da ceo dan odvoji od jutra do mraka i izbroji broj preleta preko Zagreba,i onda je pomnozio broj letova sa brojem sedista(otprilike)na komercijalnim letovima,i po njegovoj racunici je ispalo da  preko Zagreba mesecno preleti oko milijardu ljudi?!I onda je nasao nekog tipa iz kontrole leta,i pitao ga zar je moguce da je njihov kraj bas toliko veliki koridor za prelete,a covek je samo slegao ramenima i rekao mu:''Stari, to ti je tako od kada dolazi Nato kod nas..."mislim da je sa time sve rekao... Smile
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Citat
Da al da li je bilo preleta putničkih aviona?Nije.
Па сад, зашто би то радили путничким авионима, када имају такве "лепотане" на располагању који би могли вршити исту "дужност". Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Џукеле ће ме докусурити...

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5780
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
mob
Alcatel OT 800 Tribe
Vrlo interesantno... Ne verujem nesto u teorije zavere, ali neke su stvari tako ocigledne da je to strasno...  Smile
IP sačuvana
social share

Speed kills, drive 2cv and live forever.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Upravo je tako sve i podešeno-da izgleda neverovatno.Neverovatna je "teorija" - zavera oko rušenja kula u Americi,neverovatno je da se ne šalju trupe kad se mrcvare civili u Darfuru,neverovatno je da ljudi prijavljuju nlo-e i da se to ignoriše..Neverovatno je da neki poštovani ljudi budu ubijeni i proganjani jer govore o tajnim podzemnim bazama a onda-gle,nešto mu se desi:ubio se ili tako nešto.. Smile
Šta se sve dešava van onoga što kao znamo nesmem ni da mislim o tome.
Dosta više sa tom rečju "Teorija"!Teoretisalo se pre deset godina a sada se zna da su neke stvari činjenice Smile Pa,ne mislite valjda da bi jedan Rts uzeo u obzir snimak chemtrailsa koji bi mu neko od nas recimo odneo?Bilo bi:"O,neee,samo da se narod ne uznemiri,,neka ih,nek ostanu ravnodušni,nek idu na posao i ne pitaju mnogo a mi ćemo nastaviti sa uobičajenim programom..".
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
 pa shta mislish dosadni moj tatexu ,kome je odgovarao i odgovara rat u iraku , rushenje 2 kule , pripremanje rata protiv irana , trovanje populacije (i to gle chuda - najvishe bele  Smile) ....

nekim tamo neidentifikovanima ili zna_se_vec_kome  Smile ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 42
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 07:56:37
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.