Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 09:14:46
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Najbolji igrač Čelzija?
Lampard
19.7%  (65)
Drogba
31.2%  (103)
Terry
16.1%  (53)
Shevchenko
5.5%  (18)
Kalou
1.2%  (4)
Joe Cole
2.1%  (7)
Essien
10.9%  (36)
Carvalho
0.6%  (2)
Ballack
5.5%  (18)
Alex
1.2%  (4)
Malouda
0.9%  (3)
Cech
5.2%  (17)
Ukupno glasova: 330
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 941
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Chelsea  (Pročitano 435367 puta)
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Any fool can use a computer. Many do.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8510
Zastava Minas Tirith
mob
HTC One X
ja jesam, mada ne u meri u kojoj to cinim danas, ali jesam... oduvek sam mrzeo Arsenal, Machester (pogotovo) i Liverpul...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

kad ja tamo a ono medjutim...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 102
a zasto Liverpool?!! 

jeste da je offtopic,ali me zanima...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Posle izjave Žozea Murinja da je Venger voajer, u utorak se oglasio i Arsen Venger.

Sve je počelo prošlonedeljnim komentarom Arsena Vengera oko toga da je poljuljano samopouzdanje igrača Čelsija posle remija sa Evertonom i ispadanja iz Liga kupa. Murinjo je u ponedeljak nazvao Vengera voajerom, jer ga "previše zanima šta se dešava u Čelsiju".

Venger je na konferenciji za štampu pred utakmicu sa Spartom izjavio da je Murinjo preterao.

- Videću da li ću nešto preduzeti. Još ne znam tačno šta, ali su sva vrata još uvek otvorena.
Venger nije želeo da potvrdi da li će uložiti žalbu Fudbalskoj asocijaciji Engleske ili pak preduzeti pravne korake.

- Njegovi komentari nisu bili na mestu, nemaju veze sa realnošcu i nepošteni su, rekao je Venger.

On je takođe napomenuo da prilikom svojih ranijih izjava u vezi Čelsija nije imao nikakve zle namere, već je jednostavno odogovarao na pitanja koja su mu postavljena u vezi sa klubom sa "Stamford Bridža".
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

kad ja tamo a ono medjutim...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 102
hahaah>taj murinjo je stvarno masu opicen lik Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ne za gomilom vec za pravdom.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11066
Zastava
Venger je maher. Tata mata za Murinja. A kao sto vidite, u izjavi je bio upravu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Izuzetno nezadovoljan nastupom svoje ekipe u minimalnom porazu od Betisa, koji je ocenio "najgorim izdanjem od kada je pre 15 meseci preuzeo klub", trener Čelsija Žoze Murinjo ponovo se osvrnuo na komentare koje o njegovom timu u javnost iznosi Arsen Venger, strateg Arsenala:

- Ispalo je da je Venger prilično zbunjen mojom izjavom da stalno komentariše naše nastupe, a to je, na njegovu žalost, itekako utemeljeno u onome što je do sada pričao. Imamo čitavu dokumentaciju o tome kada je i kako komentarisao zbivanja u Čelsiju u poslednjih 12 meseci i rado ću izaći sa njom u javnost. Tu se, međutim, ne radi o jednoj ili pet stranica prepunih njegovih izjava o našem klubu. Ima ih tačno 120, naglasio je Murinjo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Suprotno no što se očekivalo, trener Arsenala Arsene Wenger odbio je ispričati se za svoje izjave o Mourinhu i Chelseaju te nije prihvatio ispriku koju mu je poslao Mourinho…







Wenger nije ni na trenutak pomislio da bi trebao prihvatiti ispriku Mourinha i ispričati se za svoje izjave te neće prestati komentirati Chelsea niti jedan drugi klub. "Nismo u dikataturi", kazao je. Engleski nogometni savez zasigurno neće biti previše oduševljen ovim potezom Wengera, jer mediji više pažnje pridodaju ratu Mourinha i Wengera kojem se ponekad priključi i Ferguson, a utakmice tada padaju u drugi plan.

"Činit ću ono što želim i komentirati ću ono što želim, radilo se o Chelseaju ili nekom drugom klubu. U tome me neće nitko zaustaviti, nismo u dikataturi", kazao je Francuz. Iako je Jose Mourinho tvrdio kako njegova izjava da je Wenger voajer nije osobni napad na njega, Wenger se ne slaže s time . "To je bio osobni napad na mene, izjava nema nikakve veze s nogometom. Neke moje izjave možda se nekima neće svidjeti, ali nikad nisam imao, niti ću imati namjeru uvrijediti i napasti nekoga", izjavio je za medije Wenger.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3Gs
Kenjon: "Ne znam zašto nismo u G14"

Izvršni direktor Čelsija Piter Kenjon pokušao je u ponedeljak da ublaži neuspeh svog kluba da se priključi organizaciji najvećih fudbalskih klubova Evrope – G14.

Grupacija koja okuplja osamnaest evropskih velikana, među kojima su tri predstavnika Engleske (Mančester Junajted, Liverpul i Arsenal) ne prihvata uključenje ekipe, koja je iz statusa osrednje engleske ekipe veoma brzo izrasla u kontinentalnog giganta i šampiona Premijer lige, zahvaljujući novcu koji je uložio ruski milijarder Roman Abramovič.

„Mi smo članovi Foruma klubova evrope, koji je organizovala UEFA i kojem pripada većina evropskih klubova“, rekao je Kenjon u Dubaiju.

„Čelsi zaslužuje da bude član G14, ali iz nekog razloga nas tamo još nisu primili“.

Članice G14 trenutno zasedaju u Milanu, gde pokušavaju da utvrde strategiju pred suđenje sa UEFA, čija tema su odštete klubovima za igrače, koji nastupaju za reprezentacije. Tužbu protiv Evropske fudbalske unije podigao je belgijski klub Šarlroa, nezadovoljan činjenicom da mora da plaća igrača koji je tešku povredu zaradio na utakmici svog nacionalnog tima. G14 je ranije tražio odštetu od UEFA i nacionalnih saveza za nastupe igrača u državnim timovima, a odmah po pokretanju tužbe podržao je belgijski klub.

„Mislim da je to tema kojom treba da se bave šira tela, a ne samo grupa klubova. Takođe, smatram da su pregovori već doneli neke rezultate“, kaže Kenjon.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
BlackBerry bold 9000
a zasto Liverpool?!!

jeste da je offtopic,ali me zanima...

Ko prati fudbal u engleskoj pitanje o liverpulu je stvarno izlišno. Pa svako ko je boravio u UK više od jednog dana shvatiće da tamo postoje samo dva velika kluba, liverpul i ManUtd, ostalo su zajebancije za jedno leto... uključujući i dotičnoi Čelzi koji me neodoljivo podseća na Obilić iz onih dana...
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 5110
Ruski tajkun Roman Abramovič nakon što Chelsea u posljednje vrijeme ne bilježi najbolje rezultate odlučio je poslati svoje ljude na klupski trening kako bi promotrili situaciju i razgovarali sa Mourinhom kako bi utvrdili u čemu je problem…

Ruski multimiljarder Roman Abramovič očito nije naviknut na poraze svoje momčadi, te je nakon dva poraza odlučio provjeriti rad Mourinha. Na klupski teren je poslao svoje ljude od povjerenja koji su trebali provjeriti kako se na treningu radi i razgovarati sa trenerom kako bi se utvrdilo zašto je Chelsea u posljednje vrijeme pao u formi.

Abramovič ne prihvaća tezu kako je i poraz sastavni dio igre. Za svojih nekoliko stotina miljuna funti koliko je dosad uložio u klub, želi da Chelsea pobjeđuje bez obzira s kime igra. Iako je Abramovič trenutno nezadovoljan njegovim radom, Mournho nema zašto strahovati za svoju poziciju najbolje plaćenog trenera na svijetu.

Na Abramovičev stav je zasigurno utjecala i izjava Arsenalova trenera Wengera koji je kazao kako je utrka za prvaka još uvijek u potpunosti otvorena. Chelsea trenutno u Premier ligi ima šest bodova prednosti ispred Wigana. No, Mourinho se ne slaže sa Wengerovim stavom i uvjeren je u osvajanje nove titule. “Nema ničeg lošeg u porazima, baš suprotno, ta dva poraza pokazuju koliko smo najbolji. Bili smo prvaci, bili smo prvi, a to ćemo biti i ove godine. Stojim uz svoje igrače i ne bojim se budućnosti”, kazao je Mourinho.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 941
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 09:14:46
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.