Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 11:44:55
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Najbolji igrač Čelzija?
Lampard
19.7%  (65)
Drogba
31.2%  (103)
Terry
16.1%  (53)
Shevchenko
5.5%  (18)
Kalou
1.2%  (4)
Joe Cole
2.1%  (7)
Essien
10.9%  (36)
Carvalho
0.6%  (2)
Ballack
5.5%  (18)
Alex
1.2%  (4)
Malouda
0.9%  (3)
Cech
5.2%  (17)
Ukupno glasova: 330
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 941
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Chelsea  (Pročitano 440463 puta)
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 5110
Mlada argentinska zvjezda Gago koja je na meti Chelseaja, otkrio je kako bi umjesto u Englesku radije otišao u neki španjolski klub. Skauti Chelseja su ovog 19-godišnjeg igrača uočili na Svjetskom prvenstvu mladih u Nizozemskoj…

Talentirani argentinski igrač koji svoju karijeru gradi trenutno u Boca Juniorsu došao je na metu Chelseaja. Glavni Chelseajev skaut Frank Arnesen je otkrio Gagin talent na Svjetskom prvenstvu mladih koje je bilo igrano u Nizozemskoj. No, osim Chelseaja, njegov talent su uočili i skauti PSV Eindhovena, Real Madrida i Barceolne koji ga još uvijek prate.

Gago je priznao kako se Chelsea zanima za njega, no time nije previše oduševljen. Gago bi naime radije otišao u Španjolsku, posebice u Real Madrid. No, bez obzira na sve, želi se trenutno koncentrirati na uspjehe u Boci. “Za mene bi bilo najbolje da još neko vrijeme ostanem u Argentini u Boci, ne samo zato da osvajam titule, već zato da steknem samopouzdanje kao nogometaš. Ako ikakva ponuda stigne, u klubu će morati dobro razmisliti, osobno bih u Boci htio ostati još neko vrijeme”, kazao je Gago.

Gago priznaje kako bi vrlo rado karijeru nastavio u Europi, a španjolsku klubovi su pri vrhu njegovih želja. “Voli bih otići u Europu, to je nešto o čemu sam oduvijek sanjao. Španjolski nogomet mi najviše odgovara i Primeru pratim redovno. Chelsea je velik klub, ali radije bih otišao u Real Madrid. Sviđa mi se njihov stil igre i mislim da bih se tamo najbolje uklopio”, zaključio je Gago.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3Gs
Čelzi kupio Rajkovića za 5 miliona evra


Roman Abramovič je definitivno zakoračio u Srbiju. Kako Glas ekskluzivno saznaje, ruski biznismen i vlasnik londonskog Čelzija potrošio je pet miliona evra i kupio ekstra talentovanog Slobodana Rajkovića (17), defanzivca OFK Beograda i člana omladinske reprezentacije SCG.
Transfer će se realizovati u leto 2006. godine, što znači da će se mladi štoper "romantičara" kaliti u našem prvenstvu još šest meseci.

Ovaj transfer, ipak, ne može previše da iznenadi dobre poznavaoce domaćeg fudbala. Odavno se u našoj zemlji nije pojavio tako talentovan igrač, a to su skauti Čelzija, Arsenala i Milana takođe vrlo brzo uočili.

Kako nezvanično saznajemo, Slobodan je pre nekoliko meseci bio na lekarskim pregledima u Londonu, a ugovor je potpisan pre nekoliko nedelja. Koliko je Čelzi zainteresovan za svoju investiciju zaključuje se i po tome što su se doktori "plavaca" nedavno pojavili u Beogradu čim su čuli da je Rajković povređen i ponovo se, posle detaljnih pregleda, uverili da je mladi štoper u odličnom fizičkom stanju.
Takođe, menadžer "tobdžija" Arsen Venger ugostio je letos Rajkovića u kampu Arsenala, međutim, Žoze Murinjo je i ovog puta bio brži...

IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 5110
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 29267
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
Svaka cast malom..
IP sačuvana
social share
You can't get unfamous. You can get infamous but you can't get unfamous.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
Samsung 
Prosto neverovatno...
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Wollt ihr den totalen Krieg?

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 15294
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N73
Nije, nije... Mali je ja mislim već bio na nekoj vrsti probe u Arsenalu par meseci!

U svakom slučaju  Smile
IP sačuvana
social share
-Will I ever see you again?
-Who knows, Highlander; who knows...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Any fool can use a computer. Many do.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8510
Zastava Minas Tirith
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.0
mob
HTC One X
ne mogu da verujem....

svaka mu cast  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 5110
Aktualni engleski prvak Chelsea želi si osigurati igrače za budućnost te je tako ovog vikenda zgotovio transfer 16-godišnjeg igrača iz OFK Beograda. Talentirani tinejdžer i mladi reprezentativac Srbije i Crne Gore Slobodan Rajković neće naime već ove zime put Londona, nego tek na ljeto 2007. godine…
 
Skauti aktualnog prvaka Engleske su u Srbiji i Crnoj Gori u OFK Beogradu pronašli mladog talentiranog igrača za kojeg vjeruju da će za nekoliko godina biti igrač vrijedan statusa prvotimca Chelseaja. Chelsea će za Rajkovića platiti 3.5 milijuna funti, no s OFK Beogradom je postignut dogovor kako će Rajković u Meridian Super ligi igrati do ljeta 2007. godina, kako bi igrač imao priliku redovno igrati u klubu i brže se razvijao.

Iznos od 3.5 miljuna funti je rekordan iznos koji je dosad neki klub dao za maloljetnog igrača. Rajkovića su pratili već Arsenal i Milan, no Chelsea je bio konkretniji kada je trebalo poslati ponudu. Nedavno je navodno čak Rajković bio i u Arsenalu na liječničkim pregledima, no tada nisu odlučili poslati ponudu njegovom klubu.

“Ponuđeni iznos je bio suviše dobar, da bismo uopće dvojili hoćemo li ponudu prihvatiti ili odbiti, jednostavno smo je morali prihvatiti. Odlična stvar je i što će Rajković ostati u OFK Beogradu i još cijelu slijedeću sezonu” , kazao je predsjednik OFK Beograda Vladimir Bulatović.
 
« Poslednja izmena: 21. Nov 2005, 20:46:10 od mladjo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 5110
Igrač Čelsija Klod Makelele propustiće večerašnji meč grupe G Lige šampiona sa Anderlehtom usled povrede kolena.

Makelele se povredio u subotu u utakmici Premijer lige u kojoj je prvak Engleske savladao Njukasl sa 3:0 i odsustvovaće sa terena najmanje tri nedelje.

Za ekipu sa "Stemford Bridža" večeras neće nastupati ni Arjen Roben koji je takođe povređen ni Šon Rajt-Filips koji je suspendovan.

Tim Žozea Murinja je trenutno na drugom mestu grupe G sa 7 bodova iza Liverpula koji ima deset, treći je Betis sa šest bodova dok je poslednji Anderleht bez bodova
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 5110
Reprezentativac Engleske i fudbaler Čelsija Frenk Lampard postavio je novi rekord Premijer lige u broju uzastopnih nastupa. On je u pobedi londonske ekipe od 2-0 na Fraton parku u meču protiv Portsmuta odgirao 160 utakmicu zaredom. Prethodni rekorder bio je golman Dejvid Džejms.

"Ponosan sam na taj rekord ali pridaje mu se više značaja nego što bi trebalo. Ponekad ljudi koriste taj podatak da kažu da nisam igrao dobro jer sam umoran. Imam problema sa mišićima pogotovo pred Novu godinu. Zato sam zahtevao dodatne masaže pred mečeve. I mogu da vam kažem da sam neke od najboljih utakmica odigrao kada nisam bio spreman 100 %."

Frenk Lampard koji će u januaru napuniti 28 godina zahtevao je od menadžera da ga pusti da nastavi da igra u kontinuitetu. Murinjo, koji je poznat po rotacionom sistemu koji koristi u ekipi, smatra da ga jedan od nezamenjivih startera. Pre nekoliko sedmica Murinjo je rekao za Franka Lamparda da je najbolji igrač na svetu u ovom trenutku.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 941
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 11:44:55
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.121 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.