Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 18:25:42
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Cekajuci Godoa...  (Pročitano 14464 puta)
19. Dec 2006, 23:50:43
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0

Sve je pocelo iznenada… Za sobom sam ostavila vezu dugu sedam mjeseci (moja najduza i najozbiljnija veza do sad; ostavila sam ga kao ‘dlanom o dlan’, bez mnogo objasnjenja, jednostavno sam osjecala da on nije vise bio taj pored kojeg sam ja JA, imala sam osjecaj kao da mi se nikad nije ni dogodio... i kraj;) i slucajno upoznala Njega preko zajednickih prijatelja. Prvi dan smo se upoznali, drugi izasli na pice, treci smo vec bili Par. Bili smo odusevljeni jedno drugim jer je to bilo TO sto smo trazili! I zaljubila sam se kao klinka (nemam ni sad puno godina ali sam na ‘leptirice’ zaboravila), nisam mogla vjerovati da mi se On desava. Zbog prirode njegovog posla gledali smo se 2/3 puta nedjeljno na sat/dva (uglavnom su nam se pridruzivali razni njegovi prijatelji), sto je za moje poimanje veze i osoba koje su zaljubljeno zeljne jedne druge (makar sa moje strane) nije dovoljno... Bili su mi potrebni trenuci kada cemo ostati sami, kada cemo uzivati jedno u drugome(meni je normalno da ljudi imaju potrebu biti intimni, mozda ne spavati na prvom sastanku ali je sex makar fizicka potreba), upoznavati se... Nekoliko puta sam mu skrenula paznju na pomenuto, a on mi je govorio da moram da razumijem da radi mnogo i da smo tek na pocetku, da ce vremenom sve doci na svoje. I ja sam mu vjerovala jer sam se svaki put u njegovom drustvu osjecala prijatno i ispunjeno, ali kad se ne vidimo po nekoliko dana.. To je izgedalo kao da maloj djevojcica date da nosi vase skupe cizme na pola sata (njene srece!) i onda joj ih uzmete i, da ne bi plakala, obecavate da ce ih sigurno dobiti kad poraste (u djetinjstvu mi je to bilo najbolnije, otuda poredjenje).
I tako je proslo neko (ne dugo) vrijeme. Ali ne i neke prece stvari za njega. Em posao jedan, em posao drugi, em drug, pa jos jedan, em slava, rodjendani, em... Da se navodno svi ispostuju! A ja? Ja, konstantno ubijedivana da je nama super, u medjuvremenu. I kad kazem istinu, ispadnem bezobrazna, bez razumijevanja! A suludo vjerujem da moze biti bolje, i prvi put sad nemam petlje da kazem kraj... Vjerovatno je jedan razlog tome sto mi je tesko da priznam da sam izgubila glavu a nisam dobila ono sto sam zeljela..

Recite mi-ima li vaznije stvari od ispunjenosti koju donosi ljubav? Od energije koju vam prenosi voljena osoba? Mene to pokrece, cini me nasmijanom i spremnom za novi dan...
Ima li ‘prepreka’ u vidu work&family&friends da dvoje ljudi budu zajedno? Ili je nedostatak ljubavi i motivacije odgovor na moje pitanje..
Koliko treba da vam bude pruzeno i uzvraceno da biste imali razumijevanja za drugog?

I da li je moguce da ljudi nemaju potrebu za intimizacijom (ponovo kazem, ne znaci to ‘pod obavezno’ sex vec posvecenost jedno drugom, pa i mazenje, pazenje)? Ja u to ne vjerujem! Imam dovoljno iskustva da znam sta je svim muskarcima na pameti (mozda ne realizuju svoje namjere odmah, ali vremenom, pogotovo jer trenutno govorim o osobi koja ce skoro uci u cetvrtu deceniju)!

I tako... Cekajuci mog Godoa. ‘Ko ceka, doceka’ ali mozda ne u ovom cekanju i ne ovog Godoa..

Neke ljude mozemo cekati neko vrijeme.
Neke ljude mozemo cekati sve vrijeme.
Ali, ne mozemo sve ljude cekati sve vrijeme.

A Godoa?



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 12613
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
možda je samo previše dugo bio sam, i zaboravio šta to znači prepustiti se.
u međuvremenu je mnogo drugih stvari ušlo u njegov život, postalo svakodnevnica, na kraju i obaveza koje ne može (sada i odjednom) da se otarasi.
možda, kažem.
ispitaj

i budi strpljiva.
evo cvetak  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
A čime se ti inače baviš kad imaš toliko slobodnog vremena koje bi da provedeš sa svojim voljenim? On treba da da otkaz na poslu i da zapostavi lične i porodične prijatelje da bi stalno bio sa tobom?!! I kad bi sa njim sklopila brak ne bi sa njim bila dan i noć. Španske serije u kojima niko ne radi samo se svađaju i ljubavišu, e pa to nema veze sa realnim životom.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Google Nexus 5
 zaboravi ga ...   Smile
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia the best
zaboravi ga ...   Smile


nemoj biti tako gruba  Smile   ako su tako jaki leptirici u pitanju ja bih jos malo sacekala... s druge strane lepo je biti u vezi s nekim do koga ti je toliko stalo pa makar i tako malo   mislim da ce se vremenom sve srediti...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Kul fraza na latinskom! :)

Zodijak
Pol
Poruke 10007
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Recite mi-ima li vaznije stvari od ispunjenosti koju donosi ljubav? 
-  Dok si mlada, drzi se ispunjenosti koju donosi ljubav.

Ima li ‘prepreka’ u vidu work&family&friends da dvoje ljudi budu zajedno? 
-  Ne bi trebalo da bude... po uslovom da work&family&friends nisu problematicni sami po sebi.

Ili je nedostatak ljubavi i motivacije odgovor na moje pitanje..
-  Ne mora da znaci. Nisu svi muskarci podjednako emotivno "nadareni"

I da li je moguce da ljudi nemaju potrebu za intimizacijom
-  Jeste malo neobicno ali postoje muskarci sa slabijim sexualnim nagonom, retki su... vrlo retki al postoje...

Sve u svemu...
Najbolje je da ti porazgovaras sa njim natenane.
Objasnis mu situaciju.
Dakle... Problem je takav i takav.
Hajde da nadjemo resenje.
Pozitivno ili negativno...
Bar znas na cemu si...


P.S - Ono sto meni nije jasno...
        U veci si sa osobom koja ima skoro 40godina a ti nisi imala vezu duzu od sedam meseci.
        Ili si ti previse mlada, ako nisi mislim da onda ima i vecih problema od ovoga
       
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Žena
Poruke 3460
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Pa, kada vec tako glasi tema... Ovo ce mozda zazvucati krajnje pesimisticki... Sorry  Smile

U Beketovoj drami, "Cekajuci Godoa"... Godo se nikada nije pojavio.

Ne volim te "mutne igre"... Tresni rukom o sto i pitaj ga sta on planira!  Smile  Ne valja da se osecas toliko zapostavljeno.

(Moja najduza veza je bila 2+ god. Tvoja, 7 meseci. Pa, i ja se pitam, k`o kolega iznad Pakiman- koliko imas god.? Navodis da imas dovoljno iskustva...)

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
LG 4X HD
uvek ima dovoljno vremena za vidjanje sa voljenom osobom.Kakav crni posao,radish da bi ziveo a ne obrnuto.
nemoguce je da neko ne moze da odvoji sat - dva makar svaki drugi dan da bude sa nekim,da mu se posveti potpuno.
S' druge strane 7 meseci nije mnogo i ne mozesh ochekivati da neko ko radi posveti samo tebi svaki dan 5-6 sati.pitam se shta znachi "uglavnom" 

Citat
Zbog prirode njegovog posla gledali smo se 2/3 puta nedjeljno na sat/dva (uglavnom su nam se pridruzivali razni njegovi prijatelji)
skoro svaki put,svaki drugi,svaki treci?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 12613
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
hehehe sjatili se psiholozi a pacijent zdimio  Smile

i nije nam prvi put  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
LG 4X HD
 [smilie=39.gif]

nece to moci vishe tako,od sad ima da ih vezujemo


 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 18:25:42
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.