Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 14:52:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 22 23 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Цеца и Јеца  (Pročitano 17575 puta)
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 22.0
e dobro da znam na cemu sam  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 22.0
али првих 5 ...  Smile

Citat
1. Slušao bih džez svaki dan, preljep je, taman počnem da tražim na radiu kad naiđe Zvetak Zanovetak i jebiga.

2. Dva fakulteta bih do sada završio i šest jezika govorio ali toliko sam se navukao na Cecine melodije da po ceo dan samo ležim, gledam u plafon i u ekstazi je osluškujem.

3. Kad god se napijem prođem sa njom kroz crveno pa me milicajci ganjaju po selu.

4. Pune biblioteke bile, red smo čekali pa 6 sati da iznajmimo knjigu i onda se pojavila Ceca i sad više niko ne čita.

5. Zvezda bi uzela bar 5 titula više nego navijači promaše stadion i odu kod nje kući pa izostane vatrena podrška, a zna se da titule nema bez dvanaestog igrača.
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.116
mob
Samsung 111111
Ceca je kriminalac. Ende , kraj  Smile
Ceca lepo peva,ima ritmicne pesme..Nisam obozavatelj,jer ne slusam takvu muziku..

Jelena je idiot,oblik malomnika koji podstice tinejdzere da postanu veci debili od nje. Kraj  Smile

Jelena i Ceca nisu problem to sto su one one,vec zato sto lose uticu na omladinu.
Necu ja sad da popujem ili patetisem..Ali svi smo mi odrasli uz nekog idola.
Hteli da budemo kao ovaj ili onaj.
Sad mi smo pratili fudbal..Hteli da budemo,Krespo,Rekoba..Karlos,Tafarel...
Kad sam ja bio tinejdzer,nisu postojali ovakvi uzori.Msm Elitni odredi ovi oni.
Pevali su Baki Bi fri,DND sestre Karic,Djogani,Fanki dzi..(oni ni danas ne forsiraju neko ludilo)
Eminem,50 centi,prodi dzi etc

Danas je katastrofa  Smile Imam dva mladja brata 95-to i 97-o , na sta se oni pale,kako provode dane,cemu se nadaju..boze me sacuvaj.
Ja sam hteo da budem Krespo kad sam imao 15 godina,sa 18 sam hteo da budem svoj covek..


IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2178
OS
Mac OS X v: 10
Browser
Safari 8536.25
jelenu karleušu je poznata kao ćandina devojka, potom se udala za onu plazmu bojana karića, koju su uhvatili u džipu sa telohraniteljem dotičnog, onda je jahao pok. vlada marić, tajno-javno i u pokušaju dauda svoju ćerku bogato, mama divna ju je upoznala sa nekoliko biznismena, koji su je samo tu i tamo jahuckali. onda se pojavio dule, mladi retardirani fudbaler, koji je u doba svog puberteta do ludila onanisao na istu. i da, uz sve to je  još i VIVA La DIVA.

sad i ceca je imala burnu mladost, bilo je tu svega i svačega, od šabana, murata, ludovanja sa mirom škorić po beogradskim splavovima, kokaina, felacia na zadnjim sedištima auta, sve do njenog gostovanja u erdutu, na dobrovoljnom koncertu za dobrovoljačku gardu "TIGROVE" zajedno sa škorićkom, džejom i ostalima, kada ju je komandant, odvoio u stranu i šanuo joj na uvo jedna malu mantru to je bilo 93/94...stupaju na stnagu zabrane druženja sa škorićkom, nema više izlazaka, dojučerašnji udvarači posećeni su od strane vernih gardista, neki čak i upucani, ide hirurško sredjivanje iste i te 1994 ide njen nezadrživ uspon.

jbg. jedna je od drolje postala DIVA, to dokazuje svakim svojim koncertom i domaćim i inostranim angažmanima.
a druga je od drolje još uvek u pokušaju da postigne deseti deo od onoga što je ova prva.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


I am a naughty Leonora.

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 19397
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.116
mob
Nokia 
jelenu karleušu je poznata kao ćandina devojka, potom se udala za onu plazmu bojana karića, koju su uhvatili u džipu sa telohraniteljem dotičnog, onda je jahao pok. vlada marić, tajno-javno i u pokušaju dauda svoju ćerku bogato, mama divna ju je upoznala sa nekoliko biznismena, koji su je samo tu i tamo jahuckali. onda se pojavio dule, mladi retardirani fudbaler, koji je u doba svog puberteta do ludila onanisao na istu. i da, uz sve to je  još i VIVA La DIVA.

sad i ceca je imala burnu mladost, bilo je tu svega i svačega, od šabana, murata, ludovanja sa mirom škorić po beogradskim splavovima, kokaina, felacia na zadnjim sedištima auta, sve do njenog gostovanja u erdutu, na dobrovoljnom koncertu za dobrovoljačku gardu "TIGROVE" zajedno sa škorićkom, džejom i ostalima, kada ju je komandant, odvoio u stranu i šanuo joj na uvo jedna malu mantru to je bilo 93/94...stupaju na stnagu zabrane druženja sa škorićkom, nema više izlazaka, dojučerašnji udvarači posećeni su od strane vernih gardista, neki čak i upucani, ide hirurško sredjivanje iste i te 1994 ide njen nezadrživ uspon.

jbg. jedna je od drolje postala DIVA, to dokazuje svakim svojim koncertom i domaćim i inostranim angažmanima.
a druga je od drolje još uvek u pokušaju da postigne deseti deo od onoga što je ova prva.

..ne znam zasto al svidja mi se ovo sto si napisao Smile
IP sačuvana
social share


Never stop showing someone how much they mean to you. 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Бог чува Србију!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3973
Zastava Beogard
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.15
mob
Samsung S8 Plus
Verovatno je covek napisao istinu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.116
Sve osim zadnjeg pasusa je realna prica Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.71
Sve osim zadnjeg pasusa je realna prica Smile

Задњи пасус је најреалнији... Smile
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.116
Ako je Karleusa DIVA sto pokazuje svojim domacim i inostranim aranzmanima, onda sam ja Hju Hefner i zivim u vili sa tri zecice.

« Poslednja izmena: 04. Jul 2013, 15:22:47 od Orfanelin »
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2178
OS
Mac OS X v: 10
Browser
Safari 8536.25
Ako je Karleusa DIVA sto pokazuje svojim domacim i inostranim aranzmanima, onda sam ja Hju Hefner i zivim u vili sa tri zecice.


kada sam napisao DIVA, mislio sam na cecu, ne zato što mislim da je diva, već zato što to od nje pravi njena publika i njena muzika. dakle ničim izazvana, cvetak zanovetak je dostigao sam vrh.
sa druge strane imamo jecu, koja bi želela da bude DIVA, sve podredjuje tom cilju, ali joj ne ide.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 22 23 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 14:52:34
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.