Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: CD protokol i MMS ili kako ubiti svoje autistično dete slušajući šarlatane  (Pročitano 54755 puta)
19. Sep 2014, 14:31:05
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
Browser
Chrome 37.0.2062.120
mob
Apple iPhone SE 2020
CD protokol i MMS ili kako najlakse ubiti svoje autisticno dete slusajuci sarlatane



CD protokol je najnovija manija koja se javila i medju roditeljima dece obolele od autizma u Srbiji i okolnim zemljama.

Zacetnik ove terapije je Amerikanka Keri Rivera (Kerri Rivera), a pokret koji pumpa ovo je Autismo2. Iako je nemoguce naci njenu zvanicnu biografiju ili bar naznaku njenog obrazovanja, Rivera tvrdi da postovanjem njenog protokola koji podrazumeva oralnu i putem klistira (eneme, klizme) upotrebu magicnog preparata MMS dolazi do znacajnog poboljsanja stanja dece obolele autizme, pa cak i uspesnog izlecenja. Na svom sajtu navodi da je do sada uspesno izlecila 146 dece, ali pre se moze reci zrtava.

Protokol se sastoji u postepenom povecavanju doze MMS preparata kroz oralnu primenu ili unosenje cak i vise puta dnevno (neki roditelji idu i do 6, da sest puta dnevno) tecnosti sa MMS preparatom u telo putem klistira.
Redovna pojava posle ovog unosenja je temperatura koja je navodno znak da se telo bori protiv parazita koji izazivaju autizam i druge teske bolesti i koji po nekim tvrdnjama (npr. Sladjana Velkov) cak i dovode do skoro popularizovane bolesti ALS.
Zatim se od roditelja zahteva da prate stolicu svoje dece i pronalaze parazite. Sta su ti paraziti nigde nije opisano, mada se smatra u Rivera krugovima da su u pitanju crvi. Roditelji drugim recima stalno preturaju po stolici svoje dece u potrazi sa crvima.
I zanimljivo je da ih pronalaze, samo sto je u pitanju nista drugo nego sluz koja se normalno nalazi u crevima i stolici, a koja je pojacana kod ove dece (i pojedinaca, ali i tome cemo kasnije) usled agresivnih sredstava i stalnog krlistira kojim im se remeti redovna crevna flora i prakticno rastacu unutrasnji organi.

I dobro... sta je taj MMS (CD)?

Ukratko receno - MMS ili Miracle Mineral Supplement je toksicni rastvor hlor dioksida ili prosto receno - izbeljivaca!


Prenosim deo teksta Aleksandra Batricevica koji opisuje hemijske reakcije koje se nalaze iza ovog trovanja:

Citat
CD protokol je ispijanje natrijum hlorita, koji u kiseloj sredini zeluca oslobadja hlor dioksid, otrov I kategorije, T+ oznake po klasifikaciji, sto ga svrstava u red ekstremno toksicnih supstanci.

Ja se salim za Domestos, da Sladjana "cisti" Domestosom, koji je po sastavu natrijum hipohlorit,tj pripada istoj grupi jedinjenja kao i natrijum hlorit koji Sladjana preporucuje, ali stvar nije za salu.

Natrijum hlorit koji Sladjana preporucuje za ciscenje je OPASNIJI od Domestosa.

Toksicniji je oko 20 puta. Smrtonosna doza Sladjaninog leka je oko 10-15 gr. Domestosa oko 250 g.

Ko se razume u hemiju, pokusacu da mu objasnim.

Hlor dioksid u vodenom rastvoru poseduje jedinstveni mehanizam, redukciju preko transfera jednog elektrona, gde se redukuje do hlorita:

ClO2(aq) + e- = ClO2-

Dalje:

ClO2- + 2H2O +4e- = Cl- + 4OH-

Gde dobijate elementarni HLOR.

pK hloritnog jona je ekstremno nizak na pH 1.8 sto govori da ce hloritni jon u vodenom rastvoru i zelucu ostati dominantan.

Znaci, ispijanjem MMS rastvora, unosite i hlor dioksid u sebe, koji je ekstremno toksican i elementarni HLOR, koje je glavni sastojak BOJNIH OTROVA.

______________________________________

Koliko je hlor dioksid, ili CD (skracenica od Chlorine Dioxyde) agresivan gas, moze da vam ilustruje cinjenica da ga je nemoguce skladistiti, cuvati i transportovati u gasovitom stanju, jer je EKSPLOZIVAN.

Iskljucivo se skladisti u vodenom rastvoru.

Ovo je oznaka sa pakovanja hlor dioksida:

Prva oznaka: JAKO OKSIDACIONO SREDSTVO (ZAPALJIVO)
Druga oznaka: EKSTREMNO TOKSICAN
Treca oznaka: KOROZIVAN (RAZJEDA METAL)
Cetvrta oznaka: OPASAN PO ZIVI SVET

_______________________________________

I najvaznije od svega, pitanje, kako vodeni rastvor hlor dioksida (MMS) reaguje u telu?

Hloritni jon, ClO2- i elementarni hlor Cl2, su izuzetno jaka oksidaciona sredstva - kidaju lance aminokiselina i proteina. To je direktno, prva i najagresivnija posledica ispijanja MMS rastvora.

Simptomi su klasicni simptomi trovanja, povracanje mucnina i dijareja.

Ono sto je takodje uzasno u ovoj prici, zahvaljujuci elementarnom hloru koji se nalazi u vodenom rastvoru hlor dioksida (i to je razlog zasto je on opasniji od Domestosa), u organizmu se grade jedne od najkancerogenijih materija poznatih danas:

Polihlorovani ugljovodonici. Organizam ih, zbog slicnosti sa nasim sopstvenim ugljovodonicima, skladisti u masnom tkivu.

Tako ispijanjem MMS rastvora idete em u trovanje, em ka kanceru.

Evo oznaka na pakovanju hlor dioksida, koji se oslobadja u stomaku ispijanjem Sladjaninog leka:






Da, tako je... roditelji dece obolele autizmom koji primenjuju ovaj cudotvorni lek truju svoju decu izbeljivacem.

MMS je postao popularan u Americi zahvaljuci jednom drugom prevarantu i kako sam sebe naziva Arhibiskupom MMS - Dzimom Hamblom, jos jednom u plejadi zivopisnih prodavaca zmijskog ulja, prevarantom bez ikakvog poznatog formalnog obrazovanja zeljnog novca i izigravanja boga.
Svoja zapazanja o "cudotvornosti" ovog preparata prvi put iznosi u knjizi "The Miracle Mineral Solution of the 21st Century" iz 2006. i od tada zamajava ljude tvrdeci da ovaj praparat leci sve bolesti uzrokovane "parazitima" od HIV, kancera, malarije, autizma, akni... ma sve sto moze da vas zanima.

Ni Srbija nije postala imuna na ove pojave.
Prva ozbiljnija akcija protiv ovih cudotvoraca sprovedena je pre par godina kada je po prijavi VMA uhapsen i osudjen vlasnik izdavacke kuce "Ezoterija" Vladimir Mandic koji je "valjao" ovaj "cudotvorni lek".

Medjutim, zlo ne miruje i jedan sarlatan menja drugog.

Posle krace pauze i sa razbuktavanjem Facebook, dolazi do pojave novih, daleko bezobraznijih gurua CD protokola i slicnih nadrilekarskih disciplina okupljenih oko dr Sladjane Velkov i u grupi Podrska za CD protokol.


Ovo su mesta na kojima se majkama (jer uvek su to nekako majke, verovatno zato sto su premorene, izmucene i samim tim podloznije manipulacijama) predlaze da svoju decu truju i muce ovim "lekovima"
Uzmite u obzir da su u pitanju jako mala deca ili deca sa autizmom koja nisu u stanju da verbalizuju, tj. jasno izgovore svoje neslaganje i nelagodu dok ih neko svakodnevno primorava da piju litre vode neprijatnog mirisa ili im vise puta dnevno vrse klistir dok im se unutrasnji organi lagano raspadaju.
Ova deca ne mogu da vam kazu nemoj!
Ova deca ne mogu da vam kazu koliko ih boli!
Oni su nevine i nemocne zrtve.

Ovakvo ponasanje je u suprotnostima sa zakonima Republike Srbije (i drugih drzava bivse Jugoslavije, posto su grupe pan-balkanske), kao i Konvencije UN o pravima deteta ciji je Srbija potpisnik (kao i ostatak sveta sem SAD odakle potice ovaj pokret, cudno zar ne?) kojima je svako zlostavljanje, mucenje i zapustanje dece, te neukazivanje odgovarajuce brige nedozvoljeno.


Svakako da je osnovni motiv (vecine) ovih roditelja da pomognu svom detetu i da su i sami zrtve okrutne prevare,  ali ostaje pitanje - koji je motiv osoba koji ovakve vidove mucenja savetuju. Sadizam ili imovinska korist?

I samo da dodam da nemam nameru da bilo koga vredjam, jer je sve ovo siroko dostupno i ovaj tekst predstavlja skretanje kako osobama kojima je ova solucija "lecenja" ponudjena, tako i nadleznim organima koji su do sada bili gluvi na razne dopise od strane ljudi koji vec mesecima upozoravaju na ovu pojavu.





Slika je preuzeta sa FB grupe Šr Sladjana Velkov



Takodje, ukoliko neko od vas ima informaciju ili je zrtva ove ili slicnih prevara, mozete se obratiti ovim drzavnim organima:


Citat
KABINET REPUBLICKOG JAVNOG TUŽIOCA
kabinetrjt@rjt.gov.rs
biljana.spasic@rjt.gov.rs
_____________________________________
MUP REPUBLIKE SRBIJE
info@mup.gov.rs
UPRAVA KRIMINALISTICKE POLICIJE
ukp@mup.gov.rs
_____________________________________
MINISTARSTVO ZDRAVLJA REPUBLIKE SRBIJE
kabinet@zdravlje.gov.rs
SEKTOR ZA JAVNO ZDRAVLJE
dragan.vukanic@zdravlje.gov.rs
GRUPA ZA RAZVOJ JAVNOG ZDRAVLJA
snezana.pantic@zdravlje.gov.rs
SEKTOR ZA INSPEKCIJSKE POSLOVE
zoran.panajotovic@zdravlje.gov.rs

Izvori za dalje informisanje:

http://en.wikipedia.org/wiki/Miracle_Mineral_Supplement
http://www.huffingtonpost.com/todd-drezner/autism-cure_b_1588498.html
http://forum.burek.com/preparat-mms-u-slobodnoj-prodaji-otrov-prodaju-kao-lek-t553243.topicseen.html
https://www.facebook.com/groups/392435240894403/photos/
http://scienceblogs.com/insolence/2013/06/18/no-matter-how-often-i-read-about-treatments-like-this-i-still-cant-believe-parents-actually-subject-their-children-to-them/
« Poslednja izmena: 22. Jan 2015, 14:42:09 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 32.0
Очекујем Кристала да стану у одбрану др Слаџе.  Smile
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.9.4
Browser
Chrome 37.0.2062.120
mob
Apple iPhone SE 2020
Moze komotno da je brani, ja je necu napadati.. jer je ona tu najmanje vazna.

Mada, ako zeli... mogu da skoknem do prodavnice i kupim mu "lek" ukoliko zeli da proba MMS i Parasite protocol.

Ono sto je najzanimljivije je da tvrde da je hlor u vodi stetan, pa ipak drugo jedinjenje hlora nude kao lek.
Isti slucaj je i sa aluminijumom koji je smrtonosan, a ipak lekovit kada se valja kao zeolit po ceni od 800+ dinara za pola kg.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Sta se iza brda valja?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5667
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.120
: ) Anea,
Cemu sve ovo, kad tvrdis da "ljudi uopste nisu bitni"?

Ukoliko neko ima bilo kakve informacije o namernoj, smisljenoj, laznoj uzbuni od strane "odgovornih" insituticja drzave Srbije, od pre par godine, u vezi svinjskog i pticijeg gripa, neka o tome obavesti nablizu policijsku stanicu (ma koliko to groteskno zvucalo). Ukoliko ste primili vakcinu, totalno nepotrebnu, neproverenog sadrzaja i kvaliteta, znajte da ste zrtva obmane i lazne panike, za koju n i k o od odgovornih nije odgovarao.

Takodje, potrebno je ispitati sve vecu i sve vise rastucu spregu internacionalnih, privatnih korporacija sa drzavnim institucijama. Lobiranje je, setimo se, legalno podmicivanje.

Farmaceuti za tri godine dali 50 miliona evra mita
http://www.blic.rs/Vesti/Tema-Dana/196442/Farmaceuti-za-tri-godine-dali-50-miliona-evra-mita

Jedno zanimljivo opazanje:
""E, ovako, Posto vidim da je forma vaznija od sustine, da odmah resimo pitanje mog formalnog obrazovanja. Po profesiiji sam dipl. Ekonomista, zavrsila DRZAVNI ekonomski fakultet ( I to je vazno ako komuniciramo sa diplomcimai studentima mladjih generacija) I bavim se finansijama. Tako da vrlo dobro znam kako funkcionisu korporacije, koje se ovde toliko brane. Jedini motiv je PROFIT I RAST istog, no matter what.Takodje zelim da napomenem da sam do pre par godina bila na toj istoj strani, napaljena za karijeru I lovu I bezrezervno verujuci u zapadnu medicinu I pedijatra (a I ostale tzv specijaliste) kod koga smo odlazili. Posto sam po prirodi takva da moram preispitati svari koje mi nisu logicne, a bilo ih je sve vise, ja sam pocela da citam. I to bas da citam. Nadam se da mi dopustate pravo da preispitujem stvari I da se informisem. Msm, koristila sam I internet (posto vidim da je to neki problem ovde), koristila sam I elektronske knjige ( ne znam da li se to priznaje kao knjiga u ovoj raspravi), a koristila sam knjige I od papira (ali ne one koje je pisala big pharma). I shvatila da nesto smrdi. I to bas smrdi. U tom smislu, zelela bih da postavim neka pitanja strucnim licima, a I neka iz svoje profesionalne sfere (cisto da razmislite ima li logike). Bice malo duze, ne zamerite, teme su jako vazne za sve.
 
Ajmo sa medicinom
1. Zasto ne postoji nijedna naucna studija koja dokazuje efikasnost vakcina? Mozete li nam dati neki naucni dokaz (pricamo ovde dokazima, jel’ tako?)
2. Posto pricamo o sarlatanstvu I nadrilekarstvu, da li to znaci da I Bil Gejts treba da ide u zatvor, kao najveci promoter vakcinacije u svetu? Msm, on nije doctor medicine, a prica da “ako uradimo dobar posao sa vakcinacijom I zdravstvenom zastitom, uspecemo da smanjimo populaciju za 10 do 15%)” Sta ovo znaci?!
3. Ako je vakcina efikasna u zastiti, zasto su vakcinisani ugrozeni od nevakcinisanih? Da li je to logicno? Na ovo pitanje jos nisam nigde procitala strucan odgovor.
4. Koliki deo gradiva na medicinskom fakultetu (npr. jedan predmet, jedna skripta, jedan seminar I sl) je posvecen vakcinama? Cisto da uporedimo ko je procitao vise.
5. Kako objasnjavate cinjenicu da je velika vecina obolelih od velikog kaslja vakcinisana upravo protiv iste bolesti?
6. Kako objasnjavate nastanak autizma I SIDSAa? Kao I epidamiju autizma, kojoj smo svedoci? U moje vreme niije bilo autisticne dece uopste. Nisam ni znala za autizam.
7. Neko gore napisa da je verovatnoca da dete dozivi nezeljenu reakciju od vaccine 0,000001 ( mozda jedna 0 gore ili dole). To znaci da na ukupnu populaciju od 7mil ljudi ide 7 nezeljenih reakcija. A na populaciju vakcinisanih 0 samo u Srbiji. Zakljucak je isti I za Crnu Goru, Sloveniju I sve zemlje koje imaju slican broj stanovnika. Kako onda u mom okruzenju ima jedno dete umrlo od encefalitisa, jedno od SIDSa, jedno autisticno, dvoje sa autoimunim bolestima, jedno sa srozanim imunitetom (pricam o posledicama ubrzo nakon vakcinacije)? Msm, nesto mi nije jasno sa tom statistikom. Ja ne poznajem 7 miliona ljudi, jedva 100ak.
8. Kako objasnjavate to da je ziva jako stetna za bilo koju ljudsku upotrebu (cak I u toplomeru), a nalazi se u vakcinama?
9. Kako objasnjavate paniku pedijatra zbog temperature 39.7 na dan vakcinisanja? Msm, temperature kao takva nije razlog za paniku, skine se paracetamolom I brufenom za cas (oni su tako blagotvorni, ovih dana se bas pise o tome).
10. Ako je vakcina zakonom obavezna, tj. ako ne postoji mogucnost izbora, namece se zakljucak da je za sve komplikacije preuzeo odgovornost onaj ko je obavezu nametnuo. Jel’ tako?
11. Kako objasnjavate lazne pandemije svinjskog I pticjeg gripa? Da li nakon toga mozetet imati poverenja u WHO?
12. Kako objasnjavate to da se proizvodjac vakcine ne moze tuziti u slucaju teske reakcije ili fatalnog ishoda? Logcno je da mozemo tuziti proizvodjaca ako je proizvod stetan.
13. Kako objasnjavate cinjenicu da su u SAD isplacene milijarde na ime odstete za posledice vakcina I da za to postoji posebna institucija? Takodje, sredstva nije isplatio prozvodjac, vec drzava tj. Gradjani? Zasto je donet zakon kojim se ne moze tuziti farmaceutska kompanija?
14. Kako objasnjavate to da je stevia (biljka koja je zamena za secer) zabranjena ili se namerava zabraniti u EU (nisam sigurna), a aspartam (koji je,btw, izum Monsanta I nevidjeno stetan) je legalan?
15. Kako objasnjavate cinjenicu da je jedna od najkorisnijih I najzdravijih biljaka na planeti (konoplja) zabranjena, a dva top otrova duvan I alkohol legalni?
16. Kako objasnjavate cinjenicu da nikako ne moze da se pronadje lek protiv raka? Ili, bolje receno, da postoji lek, ali se ne pusta u prodaju?I vrapci na grani ovo znaju
17. Kako objasnjavate mali procenat uspesnosti hemoterapije I zracenja u izlecenju?Msm, to je tolik zdravo I blagotvorno
18. Kako objasnjavate placebo efekat?
19. Kako objasnjavate spontane remisije, tj. Cudotvorna izlecenja? Naucna objasnjenja, molim, na tome se ovde insistira
20. Kako objasnjavate cinjenicu da sam ja terapijskom masazom resila problem diskus hernie? Znaci, bila sam kandidat za operaciju, dva meseca mi je bila desna noga oduzeta, pila sam saku lekova od kojih sam dobila koprivnjacu (tada se testirao mydocalm, po nalogu big pharme su imali zadatak da ga prepisuju, iz proverenog izvora znam), pa sam onda morala da pijem lekove protiv alergije I tako u krug
21. Da li znate kakvi se sve eksperimenti vrse na ljudima zivotinjama da bi ti tzv lekovi ugledali svetlost dana?
22. Kako objasnjavate cinjenicu da je medicina sve naprednija, a ljudi sve bolesniji?
Da li ste spremni da zrtvujete sebe ili svoje dete I budete statisticka greska?
A sad malo pitanja iz moje struke I jos poneko laicko pitanje za razmiljanje:
1. Da li mislite da je korporacijama, kojima je samo profit vazan, vase zdravlje na prvom mestu? Ili sto veca prodaja ili profit? Profit za njih nije u vasem zdravlju, vec u vasoj bolesti.
2. Zasto korporacije uspevaju da izdejstvuju da se satanizuje I zabrani sve sto ugrozava profit?
3. Da li znate da su korporacije jedno od sredstava za upravljanje resursima na planeti (pogledajte zvanican document UN Agenda 21)?
4. Sta mislite da rade ovi avioni po nebu svaki dan ? Crtaju tabele za X I O?
5. Da li znate istorijat farmaceutskih kompanija?
6. Da li znate gde su zavrsili neki od najozloglasenijih nacista nakon izdrzanih zatvorskih kazni od par godina?
7. Zasto nam nije najvaznije da li je neko covek I da li su mu namere dobre ili lose? Ako neko ceo svoj zivot zrtvuje ne bi li pomogao drugima (a narocito deci), da li je vazno da li on privatno veruje u letece zabe, konje ili bilo sta drugo? Zasto se na taj nacin pokusava popljuvati necija dobra namera? Cemu pretnje? Zasto ne date ljudima da na miru naprave svoj izbor?
 
To sto se neko poziva na diplomu I titulu nikako ne znaci da je strucan u oblasti za koju se skolovao. Svedoci smo toga kako se dipome dobijaju. Slucaj je isti I za medicinu ( nazalost). Zato, dajte da se bavimo sustinom, a ne formom. Da lii stvari funkcionnisu ili ne? I zasto se satanizuje svako ko zeli da veruje u nesto drugo? Ovo sto se pise ovde je ,blago receno, odvratno.Ovo su pitanja za sve, da svi dobro razmisle. Ne bi bilo dobro da svi uce na sopstvenim primerima. Nemam nameru dalje da se upustam u ovu bespotrebnu visednevnu polemiku. Odgovore trazim sama za sebe I nastavicu tako, kao sto bi svako trebao da radi. Izvinjavam se ako je bilo pravopisnih gresaka, posto vidim da je ovde to vrlo vazno."
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 32.0
И ево га.  Smile
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 32.0
Чекам кристала да нам разјасни ово.

едит

И ево га.  Smile

 Smile
« Poslednja izmena: 19. Sep 2014, 16:06:06 od Raven_Claw3190900 »
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Sta se iza brda valja?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5667
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.120
И ево га.  Smile
Moramo malo da kazemo nesto u vezi kvazi nauke i nadrilekarstva u vidu placenih istrazivanja i namestanja nauke kako nekom odgovara : ) Neces zameriti, nadam se!? : )

Чекам кристала да нам разјасни ово.

Sve je pod kontrolom  Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.9.4
Browser
Chrome 37.0.2062.120
mob
Apple iPhone SE 2020
Imas listu organa koji su nadlezni. Spici im mejl ukoliko mislis da postoji neka prevara i zavera.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 32.0
Не може, и провајдери су укључени у завјеру.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.9.4
Browser
Chrome 37.0.2062.120
mob
Apple iPhone SE 2020
Ne, ja sam ozbiljna... svaki gradjanin Srbije je duzan da obavesti organe o krsenju zakona za krivicna dela i preksaje koji se gone po sluzbenoj duznosti...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.112 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.