Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: CD protokol i MMS ili kako ubiti svoje autistično dete slušajući šarlatane  (Pročitano 54942 puta)
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.10.0
Browser
Chrome 38.0.2125.101
mob
Apple iPhone SE 2020
Ne znam ja... ti pravdanjem ovih osoba samo zato sto mislis da su nesto "posebno" podrzavas ubijanje ljudi.

Mi mizantropi kroz vekove spavasamo ljude, dok ih vi humanisti redovno uvaljujete u ratove i smrt.  Smile


Sledeci put kada neko oboli od raka, molim te... leci ga secernom vodicom. Molim te. To je tako alternativno.  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Sta se iza brda valja?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5667
OS
Windows 7
Browser
Chrome 38.0.2125.104
Ne znam ja... ti pravdanjem ovih osoba samo zato sto mislis da su nesto "posebno" podrzavas ubijanje ljudi.
: ) Mozes li naci taj momenat gde ja nekog branim? Ono sto radim jeste da se cuje i druga strana, a ne samo kao papagaji...
Slicno mogu ja da akzem za tebe, zar ne? Pravdas privatne farmako korporacije, koje dokazano stvaraju lazne uzbune, lazne panike (a cesto i vrlo gore stvari), prodaju ljudima svoje proizvode i tako im ostecuju zdravlje.

Citat
Mi mizantropi kroz vekove spavasamo ljude, dok ih vi humanisti redovno uvaljujete u ratove i smrt.  Smile
Nema potrebe da laskas sebi...Zna se ko pravi ratove i ko na tome profitira ; )
Ne, ti mislis da to radis, a u stvari sve sto radis jeste da negiras pravu medicinu i nauku, jer opravdavas uplit novca u nauaku...to je kvazui nauka.

Citat
Sledeci put kada neko oboli od raka, molim te... leci ga secernom vodicom. Molim te. To je tako alternativno.  Smile
Lepo spinujes, kao sto sam rekao. : ))
Ne, poenta je da razgranicite sta je biznis, a sta zdravlje..to vama nikako ne polazi za rukom.
Pa gde ces vece alternative od Bila Gejsta, koji afirmativno prica o vakcinama? : )) Kakve on veze ima sa medicinom i vakcinama? : )
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.10.0
Browser
Chrome 38.0.2125.101
mob
Apple iPhone SE 2020
Znaci, ti mislis da je normalno davati izbeljivac detetu i ne tretirati ekcem zbog farmakomafije i spoljnog duga?

Ok.

Ti si za ubijanje ljudi.
« Poslednja izmena: 21. Okt 2014, 12:46:43 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Sta se iza brda valja?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5667
OS
Windows 7
Browser
Chrome 38.0.2125.104
Znaci, ti mislis da je normalno davati izbeljivac detetu
Ne mogu nista da kazem, jer se nisam bavio time. To sto tikazes da je izbeljivac, meni ne znaci nista, ne mora da znaci...ne zaboravi sve se danas kupuje, pa i cinjenice.
Citat
i ne tretirati ekcem zbog farmakomafije i spoljnog duga?
Ne, poenta je da s erazgranici biznis i zdravlje, odnosno prevencija. Da li si ti za to da te neko leci i na tome zaradjuje? Pa cista logika govori da bi taj neko dao sve da te ucini dozivotnom musterijom : ))
Citat
Ok.
Ti si za ubijanje ljudi.
Ne, nego si ti...i to stalno potvrdjujes...na zalost.
Ona tvoja iazjava "da ljudi uopste nisu bitni na planeti", dovodi dosta toga u pitanje : )
« Poslednja izmena: 21. Okt 2014, 12:51:35 od 85Kristal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.10.0
Browser
Chrome 38.0.2125.101
mob
Apple iPhone SE 2020
Ja mogu da izjavljujem sta hocu, ali ja aktivno ne podrzavam ubice za razliku od tebe.

Kao sto rekoh, ti opravdavas unistenje ljudskog roda na direktan nacin.

Ti si nesto kao simpatizer nacista. Nikada im nije sudjeno, ali su podrzavali unistavanje ljudskog roda zbog ideje.

Zanimljivo je da si ti i protiv citave jedne podgrupe ljudskog roda.

Znaci, ti podrzavas genocid protiv ljudi na svim nivoima, ali je tvoja eugenika OK jer je alternativna. 
« Poslednja izmena: 21. Okt 2014, 13:10:51 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Sta se iza brda valja?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5667
OS
Windows 7
Browser
Chrome 38.0.2125.104
ali ja aktivno ne podrzavam ubice za razliku od tebe.
Ti si u zabludi, podrzavas privatne farmako korporacije, koje na direktan nacin, preko jada, bede i leseva pune dzepove. Ti podrzavas eksperimenete na ljudima, sredstvima koja nisu 100% poznata i kako deluju na ljude, a predpostavljas da jesu.
Citat
Kao sto rekoh, ti opravdavas unistenje ljudskog roda na direktan nacin.
Zanimljiva izjava, s obzirom da dolazi od nekog ko izjavi "ljudi na planeti uopste nisu bitni". To nije razlog da drugima uskracujes pravo na borbu.

Citat
Ti si nesto kao simpatizer nacista. Nikada im nije sudjeno, ali su podrzavali unistavanje ljudskog roda zbog ideje.
Uh, krupne reci, za nekog ko kaze da "ljudi na planeti uopste nisu bitni" : )
Nacisti su istrebljivali citave narode, zarad osvajanja zivotnog prostora. Danas to rade kapitalsti (citaj farmako mafijaske bande i slicni putem nbedovoljno poznatih sredstava, hemije, aditivia, herbicida, pesticida), pa ti zakljuci zbog cega podrzavas nacizam. IG Farben je nekad radio za Hitlera, a danas proizvodi hemijska djubriva i promovise GMO ... pa ti vidi  : )
Citat
Zanimljivo je da si ti i protiv citave jedne podgrupe ljudskog roda.
Stvarno, mozes li reci koje? : )
Citat
Znaci, ti podrzavas genocid protiv ljudi na svim nivoima, ali je tvoja eugenika OK jer je alternativna. 
Ne, tvoja eugenika ne pravi razliku, jer je obavezna, dakle u obavezi si da nekom dajes svoje zdravlje i time mu punis dzepove, jer si objekat za eksperimente. Ja se zalazem za razgranicavanje biznisa i zdravlja
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.10.0
Browser
Chrome 38.0.2125.101
mob
Apple iPhone SE 2020
Ti smatras da ljudi koji prodaju neproverene brljotine nisu opasni sarlatani, vec zrtve farmaceutske mafije.

Cak i ako ti sarlatani ubijaju ljude, a posebno decu.

Moj stav prema stanju covecanstva je licni stav, ali to ne znaci da cu tapsati rucicama dok ga vi unistavate. Smiley

Tzv. Farmaceutska mafija je manje zlo nego tvoj pokret, jer je vama cilj totalno unistenje ljudskog roda.

Svako dobro. Smiley

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 32.0
jebem ti budale...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Sta se iza brda valja?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5667
OS
Windows 7
Browser
Chrome 38.0.2125.104
Ti smatras da ljudi koji prodaju neproverene brljotine nisu opasni sarlatani, vec zrtve farmaceutske mafije.
Gde i kada sam ja to rekao? Zasto podmeces? : )
Citat
Cak i ako ti sarlatani ubijaju ljude, a posebno decu.
Posle tvoje  izjave da "ljudi nisu bitni na planeti", sve tvoje nameret, na ove teme se dovode u pitanje : )
Znaci, ako prevaris milijarde ljudi i uzmes im lovu, na sredstvima koja im prodajes, koja nisu skroz poznata i kako deluju na ljude, onda se radi o "naucnim cinjenicama", a kada to uradi pojedinac, onda je on/ona sarlatan
Citat
Moj stav prema stanju covecanstva je licni stav, ali to ne znaci da cu tapsati rucicama dok ga vi unistavate. Smiley
Pa svet ne vode sarlatani, vec tvoje korporacije...evo gde smo...sve bolesniji, unistena priroda, devastirana buducnost...pa ti vidi. Naravno, treba se boriti protiv toga!
Ti podrzavas unistavanje sveta, jer ne dovodis u pitanje stvaranje novca i pravljenje problema, sto je u direktnoj vezi! Ne dovodis u pitanje neciju zaradu na racun necije bolesti...sto vise bolesnih, to vise para, to je svet danas.
Citat
Tzv. Farmaceutska mafija je manje zlo nego tvoj pokret, jer je vama cilj totalno unistenje ljudskog roda.
Ne znam...Bil Gejts koji promovise vakcine kaze da se vakcinama moze redukovati populacija za 15%, pa ti vidi ; )

Citat
Svako dobro. Smiley
Takodje : )
« Poslednja izmena: 21. Okt 2014, 13:43:26 od 85Kristal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 33.0
Ево и ја да кажем нек уђе у записник...људи нису битни на планети... Smile
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.