Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Čak 40 odsto srednjoškolaca nije ušlo u biblioteku  (Pročitano 19159 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Sony 
Pa dobro sve zavisi od škole do škole , od profesora , od sredine u kojoj se živi , a zavisi i od pola . Ja nečitam previše , ali svakako je poželjno znati nešto na ovu temu .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Pre par meseci vidim klinca na nekom forumu citira pesmu Strepnja. . Ja se odusevim posto mi je poznata situacija odnos knjizevnost i mladje generacije. . . . Pohvalim lika sto zna pesmu. . Na to mi on odgovori kako je to Rambo Amadeus. . I uz neuspesne pokusaje da mu objasnim da je to napisala Desanka Maksimovic on mi odgovara:Nisam ja vama kriv sto ste vi odrasli na tamo nekoj muzici,za mene je to Rambo Amadeus o_O . . . .
IP sačuvana
social share
"Za mene postoji samo putovanje putevima koji imaju srca.  Tuda ja putujem, i jedini dostojan izazov je da se taj put prede sav, do kraja.  I tuda putujem, gledajući, gledajući bez daha. "
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
 Smile Smile
Rambo, ti si car  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Kad sam video ovu temu prvo što mi je palo na pamet bio je Radovan III i njegov odnos prema ovoj ustanovi.To je prava slika stanja u društvu.Biblioteke su kod omladine svoje mesto ustupile kladionicama.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Djaci ce uvek za nezainteresovanost da krive sistem.  Smile
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46907
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Немогуће. Лектира је обавезна. Морају ући у библиотеку да је подигну. Мени је професорица српског била разредница. Па и најпроблематичнији и најгори ђаци су морали да макар подигну књигу ако неће да читају.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19
OS
Linux
Browser
Mozilla GTB5
Штета. Мислим, због тих клинаца.
IP sačuvana
social share
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 484
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
pre svega totalno je nebitno da li se cita sa papira ili monitora, pa valjda je bitniji sadrzaj nego medijum. istina je da se na papiru lakse podvlaci, ali to se ionako radi samo sa knjigama koje se poseduju.
danas klinci imaju internet i umesto da skodaju ko zna koju raznovrsnu muziku, oni svi tuku narodnjake. pa ja sam kao klinac isao u lokalni music shop, i kako nisam imao CD player, snimali mi sa CDa na kasete cajkovskog i betovena. koliko bi mi bilo lakse sa internetom, da ne kazem da bih se bolje i informisao.
drustvo nam je propalo na mnogo nacina. ovo je jedan od simptoma, jedna od posledica haosa u kom smo. tu niko nije kriv i svi su. tj - lako je soliti pamet kako je u nase vreme bilo - pa ako smo mi starije generacije bili toliko pametni, zasto smo mladima ostavili ovakvo s*anje od drustva u zaostavstinu? ili nam je za to kriva CIA kao sto je njima isto neko kriv jer nisu nizasta zainteresovani i supljih su glava?
nastavnici cesto lose rade svoj posao - ne cudi ako se zna kako su bili tretirani sve ove godine, a i roditelji svoju decu razmazili nevidjeno, ne sme nastavnik da kaze nesto lose roditelju, ovaj odmah u facu uskace za svoje dete - mene bi moji iznapadali ako neko nesto lose kaze i bez razgovora i neke provere i sl, verovatno bas zato saasnji roditelji - koji su trpeli i sami takav tretman - brabe decu po svaku cenu i time prave drugo zlo...
dosta se raspisah, kasno je, laku noc / dobro jutro ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 934
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.222.12
To zavisi od skole i drustva,pretpostavljam... U mojoj skoli,iskreno,ne znam nikoga da ne cita,bar po malo..
IP sačuvana
social share
Go zombie,go!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 
Nije to samo do obrazovnog sistema i skola. Sklonost ka knjigama i uopste bilo kakvom vidu umetnosti dolazi iz kuce, vaspitanja, zvaisi od toga ko su nam roditelji i koliko su nas ne forsirali, vec navikavali da citamo...
Ljubav prema citanju se razvija jos dok smo deca.
« Poslednja izmena: 27. Okt 2009, 16:08:32 od osma_putnica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.