Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 14:01:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Burek kafanska patrola ~ Tour de Zemun  (Pročitano 278949 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 
svuda se sviraju Tomine pesme,ali bas celo vece ....tesko Smile
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 13241
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Sony 
Дај реците неку кафану где се пичи стара (томина) музика,где није много скупо,да је солидно попуњено,и наравно не мора да је у земуну... Smile

 Smile

samo Zemun  Smile
IP sačuvana
social share


Sreca ne postoji u zivotu... postoje samo momenti srece        just strawberry                   Gde volite da letujete/zimujete,putujete uopste?...posetite novi pod forum
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


jer pivo JELEN pravi je melem

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 22
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 1600
 Sto se tice dobre kafane sa muzikom(gitara,harmonika,beges) u Zemunu u ul. Radoja Dakica ulica koja izlazi na Zemunski park postoji kafana u dvoristu koja se krije iza velikih drvenih vrata i zatvorenog je tipa ima zvonce i obavezne su rezervacije vikendom jer drugacije nema sanse da se udje jer je uvek puno,ne mogu vam dati ni broj kuce ni telefon ali vise puta sam bio tamo zadnjih godina i uvek se dobro proveo,dolaze i mladji i stariji i svirka je uvek u fulu.

Ako nekog zanima saznacu broj zgrade i telefona zove se koleba.

  A sto se tice bjejanja i dobre atmosfere moja baza je kafic Mmm... pored mojo-a,i tu se popodnevna kafa uvek pretvori u neku gadnu alkoholiju do 4-5 sati ujutru,a mesto je otvoreno dok smo raspolozeni i sad treba da pocnu u skorije vreme neke svirkice,zezanja a planiramo spontano renoviranje mi standardni.

A da u Sindjelicevoj ulici kad se penjete ka kuli sa leve strane pre salasa rock´n´roll klub nocni zvani "majcina".Ok atmosfera cirka dzuboks zezanje.

toliko od mene  Smile
IP sačuvana
social share
Oce nas dobrog piva da nam das i zastiti nas od bipa u ime oca i sina da nas nemuci kiselina,zastiti pivske junake i njihove stomake nek pivo bude vitamin amin.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 100
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Nokia 6630
ja
Znaci to kafance u Jovana Subotica se jos uvek zove  Sv. Nikola? Mislila sam da se promenom vlasnika promenio i naziv Smile

A da... i na Keju se nalazi splav Sv. Nikola. Mali je, ali je krcat i potpuno opusten uz krigle piva  Smile

Nego, zna li neko nesto o "Sirokoj stazi"?


Ja sam cula za siroku stazu ali nikada nisam bila.znam coveka koji tamo svira.Pa valjda je ono standardno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 100
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Nokia 6630


Дај реците неку кафану где се пичи стара (томина) музика,где није много скупо,да је солидно попуњено,и наравно не мора да је у земуну... Smile
Дај реците неку кафану где се пичи стара (томина) музика,где није много скупо,да је солидно попуњено,и наравно не мора да је у земуну... Smile
Tako nesto ima na gardosu.Pre se zvala "ona a ne neka druga" a sada je drugi vlasnik ali je isto taj fazon.Inace moja omiljena kafana mada nisam bas dugo bio
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 100
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Nokia 6630
Sto se tice dobre kafane sa muzikom(gitara,harmonika,beges) u Zemunu u ul. Radoja Dakica ulica koja izlazi na Zemunski park postoji kafana u dvoristu koja se krije iza velikih drvenih vrata i zatvorenog je tipa ima zvonce i obavezne su rezervacije vikendom jer drugacije nema sanse da se udje jer je uvek puno,ne mogu vam dati ni broj kuce ni telefon ali vise puta sam bio tamo zadnjih godina i uvek se dobro proveo,dolaze i mladji i stariji i svirka je uvek u fulu.

 Ako nekog zanima saznacu broj zgrade i telefona zove se koleba.


 
  A sto se tice bjejanja i dobre atmosfere moja baza je kafic Mmm... pored mojo-a,i tu se popodnevna kafa uvek pretvori u neku gadnu alkoholiju do 4-5 sati ujutru,a mesto je otvoreno dok smo raspolozeni i sad treba da pocnu u skorije vreme neke svirkice,zezanja a planiramo spontano renoviranje mi standardni.

 A da u Sindjelicevoj ulici kad se penjete ka kuli sa leve strane pre salasa rock´n´roll klub nocni zvani "majcina".Ok atmosfera cirka dzuboks zezanje.


 toliko od mene  Smile

a ta kafanica u Radoja Dakica koliko ja znam zova se Masa.I tamo je odlicno.Ne znam tacno koji broj ali mislim da je kapija pre one radnje sa perikama.Mislim
« Poslednja izmena: 14. Okt 2007, 23:20:46 od siranodebergerac »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


jer pivo JELEN pravi je melem

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 22
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 1600
Citat

a ta kafanica u Radoja Dakica koliko ja znam zova se Masa.I tamo je odlicno.Ne znam tacno koji broj ali mislim da je kapija pre one radnje sa perikama.Mislim
Citat

  neznam to mi drzi ortakinja,provericu dal su menjali ime Smile
IP sačuvana
social share
Oce nas dobrog piva da nam das i zastiti nas od bipa u ime oca i sina da nas nemuci kiselina,zastiti pivske junake i njihove stomake nek pivo bude vitamin amin.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ovako, treba mi konkretan odgovor na pitanje: Hocu kafanu u kojoj je topla atmosfera, prihvatljive cene, ziva starogradska muzika i nenormalno dobar provod!I neke karakteristike!Lokacija nije previse vazna!pozeljniji je Zemun! Svi koji imaju takvu informaciju neka mi puste info na mail knez. s@eunet. yu sto pre!
Milan
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 2105
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
Ovako, treba mi konkretan odgovor na pitanje: Hocu kafanu u kojoj je topla atmosfera, prihvatljive cene, ziva starogradska muzika i nenormalno dobar provod!I neke karakteristike!Lokacija nije previse vazna!pozeljniji je Zemun! Svi koji imaju takvu informaciju neka mi puste info na mail knez. s@eunet. yu sto pre!
Milan



Sindjeliceva 47

moja topla preporuka,subotom ili petkom...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87
Zastava Paraćin
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Nokia 6120c
Odlično
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 14:01:14
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.