Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 06:16:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Burek kafanska patrola ~ Tour de Zemun  (Pročitano 278460 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Na keju, tačno na okretnici 88. nalazi se pivnica Promina, ekstra ambijent plus tamburice nekim radnim danima, vikendom sigurno.
Možda se ta kafana nekada zvala Sveti Nikola jer im na zidu visi pomenuta ikona.
I možete da pevate do mile volje Smile

I obavezno probajte prebranac, svi kažu da je vrh vrhova !

A prekoputa Meka u Zemunu kafanica (bivša rupa) Pužiić, lep enterijer ali mnogo zagušljivo.
Nadam se da pomaže u Vašoj turi po Zemunu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Lepo, lepo  Smile
Stari dobri Art caffe, inace mesto na kome mozete cuti stare zemunske tamburase petkom i subotom (ako moj tata ima slobodnu subotu)  Smile
Sto se Vagona tice, to nam je mozda najstarije mesto za kafenisanje, pratili smo razvoj te "kafane" od samog pocetka, i evo dogurase do toga da petkom i subotom uvece, kao i nedeljom popodne mora da se rezervise... postali su previshe fensi,ali s'obzirom koliko su ulozili u mesto i uslugu, oprostili smo im. Ako se nadjete u Vagonu, probajte cheese cake,necete zazaliti  Smile
Pivnica Crveni rak nalazi se kod Zemunske pijace i moje je omiljeno mesto za ispijanje piva. Zamerka je premalo stolova,da ne kazem skucenost. Petak,subota - puno posle 9 uvece - ne pokusavajte ni da krecete ako ste okasnili  Smile
Jedno od lepsih mesta u Zemunu je caffe Galerija.Nalazi se u blizini Semlin Art Caffe-a, samo se produzhi tom ulicom gore ka Gardoshu i kada se udje u takozvani "Beli zec" (ulica) skrene se desno ka Dunavu (prva desno, uska ulicica, koja vishe podseca na prolaz izmedju kuca). Ima pogled na Dunav, vlasnici su moji dragi prijatelji, hrana je fenomenalna, posebno italijanski specijaliteti. Veliki izbor vina  Smile
Mojo je mesto za pijancenje, uz stari dobri domaci rok, uglavnom se okupljamo tamo pre nekog izlaska, da se doobro pripremimo. Zamerka - nema mesta za vishe od 10 ljudi  Smile
Ima josh nekoliko mesta koje vredi obici u Zemunu.Npr.kajakaski klub Galeb sa odlichnom ribljom corbom, dushu dalo za popodne ... ili na kraju krajeva svih krajeva, kada se uputite Zemunskim kejom uzvodno, pa kad vishe nemate gde da idete, jer ste doshli do rampe, u stvari ste stigli na "Ranc otpisanih", najgore mesto na svetu, sa drvenim stolovima i klupama, pod strehom, gde je mozda najbolja riblja corba u Zemunu koja koshta negde oko 50 dinara ... preporucuje se odlazak za vreme toplijih dana  Smile
« Poslednja izmena: 29. Mar 2007, 04:05:43 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 13241
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Sony 
Hmm...bravo Munka za tekst...moram obici neka od ovih mesta
IP sačuvana
social share


Sreca ne postoji u zivotu... postoje samo momenti srece        just strawberry                   Gde volite da letujete/zimujete,putujete uopste?...posetite novi pod forum
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 100
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 6630
kafana na gardosu-nekada ona a ne neka druga a sada ne znam kako se zove.Danubius-lepa riblja corba.Na splavu Pasa takodje...I naravno najbolje mesto za kafenisanje zem-zem!!! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zemun nije Beograd!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7696
Zastava Zemun, Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia N8-00
Ima jedna dobra kafanica, doduše tamo sam bio pre 2-3 godine, mislim da se zove Sv. Nikola, i bili su tamburaši, prava kafanska atmosfera, nalazi se blizu okretnice linije 88 na Keju. Smiley

Cek zar to nije splav?

Pazi, ovo mesto gde sam ja bio, uveren sam 100 % da se zove Sv. Nikola. A mislim da postoji i splav sa takvim imenom na Dunavskom Keju.


Sv. Nikola je u Jovana Subotica, kafanica sa odlicnom klopom i dobrom muzikom...

Klopa je em povoljna em ne mozes pojesti koliko je obilna a odlicno je spremaju....


Odlicna muzika je u kafani Sach kod Zemunske bolnice, tu je sada muzika sto je pre bila u Nikoli.....

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Znaci to kafance u Jovana Subotica se jos uvek zove  Sv. Nikola? Mislila sam da se promenom vlasnika promenio i naziv Smile

A da... i na Keju se nalazi splav Sv. Nikola. Mali je, ali je krcat i potpuno opusten uz krigle piva  Smile

Nego, zna li neko nesto o "Sirokoj stazi"?

IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 13241
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Sony 
 Smile prvi put chujem...prichaj ako saznash neshto   Smile
IP sačuvana
social share


Sreca ne postoji u zivotu... postoje samo momenti srece        just strawberry                   Gde volite da letujete/zimujete,putujete uopste?...posetite novi pod forum
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 
Tu kafanu(bivsi Sv.Nikola),sada zovu Burence,mada i staro bure na Gardosu i dalje radi,Mojo je super za cooliranje posto je prekoputa keja,kome se slusaju zivi bendovi i dalje radi Fest,Zem-Zem za fensi kaficu u srcu Zemuna,za ludilo uvece jedan do drugoga Kajak klub i Reka,a kad zavrsite lumperaj onda u  Drvce na klopu, ili Kontakt(malo vise fensi).Ja licno volim sva ova mesta u zavisnosti od raspolozenja Smile
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 2105
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
ovako da naredjam ja par preporuka:

Beli Zec:

+ kafance,lepo,dobra usluga,ziva svirka,narucis muziku koju ne moras da placas(gitare),dobro belo vino,nije guzva,cene prihvatljive,super atmosfera
- nema klope,nije guzva Smile,nema svaki dan muzike

lokacija - kada se penjes na gardos sa leve strane,negde 3,4 kafana/restoran po redu


Galeb:

+ dosta mesta,dobra klopa,ziva svirka(violina,kontrabas,harmonika),dobra usluga,pogled na dunav Smile
- guzva,nemaju girice Smile,cene su malo vece nego drugde,ali malo,vole da zakinu za racun.dobra atmosfera

lokacija - zemunski kej,jedan od poslednjih restorana u nizu,odmah posle restorana "reka"

Mallevilla(nekadasnji 4. juli):

+ dosta mesta,odlicna klopa,ziva svirka(ne svaki dan),kad nema zive svirke onda tiha muzika koja prija usima,super cene,super odradjen prostor,ekstra ljubazno osoblje
- nema,bar ne mogu da se setim

lokacija - prvi pravi splav na keju

______________________________ ______________________________ ______________

Beli zec je kafancina,galeb kafana,a mallevilla gospodski restoran...preporucujem sva tri...
« Poslednja izmena: 24. Avg 2007, 05:13:10 od Sweet Marlboro Tobacco »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 52
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
mob
Motorola 
Дај реците неку кафану где се пичи стара (томина) музика,где није много скупо,да је солидно попуњено,и наравно не мора да је у земуну... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 06:16:34
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.