Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 02:20:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bugarski vozovi 200 na sat u EU  (Pročitano 15375 puta)
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia E
Citat
Odakle ti ovaj podatak o 8 milijardi evra?

Мислим да је рекао главни човек железница Србије скоро...
Нисам сигуран за бројку али знам да је близу 10 милијарди...

Ево тачне вести:

Б92

Znate li kada bi "radikalska" Srbija skupila TAKVU lovu ? Nikada. Ako nam neko ne pomogne sa lovom, nikada
vozovi nece ici brze od sadasnjih 40km/h (prosek).

Pogledajte one slike gore, a onda se provozajte vozom na liniji Subotica-Novi Sad (uh naveo sam dobar slucaj, bolje negde ka juznoj Srbiji)
Ma sta ce juznjacima pruga povadimo lepo to srusimo im mostove i prekinimo autoputeve samo koce ostatak Srbije na putu za EU! ovo nisam sarkasticno rekao nego ozbiljno! sta ima inako su ti juznjaci uvek gurani pod tepih kao neka posast!
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung Galaxy S9+
Brze pruge su za nas jos uvek misaona imenica.....  Smile Dosli SRS ili DS na vlast  ni jedni ni drugi nece bog zna sta popraviti jer treba ogromna lova a mi imamo 10000 puta vecih problema od zeleznica.Tako da ce bilo kojoj vladi zeleznica biti poslednja rupa na svirali.Mnogi palamude o brzim prugama i misle da ce im sa neba pasti lova da obnovimo zeleznicu.Je... se bilo kome za nas i za nase zleznice.Ne slazem se i sa onima koji kazu da treba da ostane ovakvo stanje.Ovakvo stanje je uzas i vozovi su nam odvratni,prljavi i spori.Vozom jedino furam kad nemam kinte pa moram  da putujem vozom i da ne moram ne bi isao nikad vozom jer je uzasan.Ne samo zbog brzine nego zbog svega.Mi za pocetak treba da bar  nabavimo normalne vozove za ovakve pruge i da odrzavamo osnovnu higijenu.To je za pocetak.Za 10 godina vlasti SPS i posle 8 godina DOS-a uspeli su da kupe polovne vagone i da obnove 5 km pruge.  Smile Smile Mi ovde pricamo o brzim prugama a na mnogim deonicama vozovi nam idu 10 km/h jer je pruga kao u kaubojskim filmovima  Smile Smile
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ми ништа не обећавамо - и то испуњавамо!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4672
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Већу глупост и лаж нисам скоро прочитао, ко год има икакве везе за нискоградњом зна да је овај текст чиста глупост!
Немам шта друго рећи!    Smile
IP sačuvana
social share
И данас кад дође до последњег боја, неозарен старог ореола сјајем, Ја ћу дати живот,  отаџбино моја, знајући шта дајем и зашто га дајем.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Muka mi je od ove litle girl i od sistema toliko ste retardirani da je to strasno da, pa sto nam ne daju pare za zelesnicu kao necemo im vratiti a malo nasih para odlazi u zemlje EU pa sjebali su nasu zemlju koliko su mogli od jebenih sankcija i ratova. Da hoce da nam pomognu dali bi na pare a ne bi kenjali oko politike. Zao mi vas je sto nemate trunke mozga. Pa oni sam ne zavise od nase drzave boli ih uvo ako sjebenmo nesto lupe nam sakcije uzmu bombarduju nas i kraj kao tesko im je da to urade. Zeleznica je dobra putuje se vozom do bara za 12 sati sto te isto izadje busom cak busom i vise putujes a kolima mozda manje sat vremena tako da nije lose. Ja mislim da treba da se urade jos jedna pruga u suprotnom smeru od bg do suboice pa bi se verovatno putovalo malo vremena i onako je to ravnica a i mala smo zemlja nama ni ne treba trenutno brzi voz od 100 km a brzina na nasim prugama je oko 150 km.
   Ne treba nam voz brzi od 100 km jer smo mala zemlja?!?!?! Smile Smile Smile Smile Smile
Reako sam trenutno a naravno da bi voleo one sto idu 400 km sednes i uzivas i u bg sam za 5 minuta ali necemo nikada imati ako ne razvijemo vlastiti kapital.
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 52
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Mi ovde pricamo o brzim prugama a na mnogim deonicama vozovi nam idu 10 km/h jer je pruga kao u kaubojskim filmovima  Smile Smile
Ima još nešto vrlo karakteristično. Na mnogim deonicama, vozovi toliko često staju, zaustavljaju se....da imam osećaj da stane čim proleti neka gugutka.
Kad potamanimo sve gugutke, da ne ometaju železnički saobraćaj, imaćemo i brze pruge  Smile
IP sačuvana
social share
Moral je sloziti se sam sa sobom da je neko drugi kreten. A etika je naučno to dokazati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia E
zeleznicki saobracaj je najisplativiji i najjeftiniji za transport ljudi i robe, kod nas na zalost je stara sva moguca tehnologija vezana za zeleznicu kao i infrastruktura, moramo znati da sve to skupa mnogo kosta! Moramo znati da su u pitanju milijarde jer kod nas treba graditi sve iz pocetka Smile a ako povrh toga dodamo i opremanje zelenznickih stanica hi-tech cucavcima, kao sto smo vec imali obicaj, tek onda ima da kosta! Smile
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2227
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Muka mi je od ove litle girl i od sistema

Znam, nisi jedini Smile ... no medjutim, treba da se naviknes, jer Srbija definitivno ide ka boljem. Smile

toliko ste retardirani da je to strasno da, pa sto nam ne daju pare za zelesnicu kao necemo im vratiti a malo nasih para odlazi u zemlje EU pa sjebali su nasu zemlju koliko su mogli od jebenih sankcija i ratova.

Prvo, sankcije su posledica ratova koje smo vodili samoinicijativno, dakle najveca odgovornost je na Srbiji.

drugo, tata ti je retardiran Smile

trece: A zasto bi oni nama davali pare za zeleznicu? Zasto, kada smo podeljeni oko EU, zasto kada ne ispunjavamo nase medjunarodne obaveze?


Da hoce da nam pomognu dali bi na pare a ne bi kenjali oko politike.

Vidim ja ... tebi guza zinula za parama iz EU, a sa druge strane ih pljujes na sva vrata Smile Pa ko je sad tu lud? To tako ne ide, pocni da raszmisljas.

 Zao mi vas je sto nemate trunke mozga. Pa oni sam ne zavise od nase drzave boli ih uvo ako sjebenmo nesto lupe nam sakcije uzmu bombarduju nas i kraj kao tesko im je da to urade. Zeleznica je dobra putuje se vozom do bara za 12 sati sto te isto izadje busom cak busom i vise putujes a kolima mozda manje sat vremena tako da nije lose. Ja mislim da treba da se urade jos jedna pruga u suprotnom smeru od bg do suboice pa bi se verovatno putovalo malo vremena i onako je to ravnica a  a i mala smo zemlja nama ni ne treba trenutno brzi voz od 100 km a brzina na nasim prugama je oko 150 km.

Marikirani deo je posebno zanimljiv  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Interview - Bebi Dol: Skoro me je gospođa iz komšiluka koju stalno pozdravljam sa dobar dan pitala: „Je li, je l’ ti to mene provociraš?“
nidzo, svaka cast Smile
Edit by latifovich: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung Galaxy S9+
Citat
Ima još nešto vrlo karakteristično. Na mnogim deonicama, vozovi toliko često staju, zaustavljaju se....da imam osećaj da stane čim proleti neka gugutka.
Kad potamanimo sve gugutke, da ne ometaju železnički saobraćaj, imaćemo i brze pruge

Jos oni i dobro idu s obzirom koliko se ulaze u zeleznicu  Smile Smile Smile Ovi vozovi sto idu kroz velika mesta su jos i dobri.Jednom sam  putovao od Zrenjanina do Vrsca nekih 8h  Smile Ma samo za pocetak da higijena u vozu bude 100% i ja im skidam kapu.Vozovi su toliko prljavi da mozes odma da ides na dezinfekciju cim izadjes iz voza  Smile Smile
« Poslednja izmena: 20. Maj 2008, 03:30:43 od bora82 »
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Citat
Znate li kada bi "radikalska" Srbija skupila TAKVU lovu ? Nikada. Ako nam neko ne pomogne sa lovom, nikada
vozovi nece ici brze od sadasnjih 40km/h (prosek).

Pogledajte one slike gore, a onda se provozajte vozom na liniji Subotica-Novi Sad (uh naveo sam dobar slucaj, bolje negde ka juznoj Srbiji)

Uopste to nije tema. Valjda se svi slazemo da zelimo bolji zivot pa samim tim i bolju zeleznicu.

Ali ljudi, moramo da znamo gde nam je mesto, a ne da sanjamo gluposti poput vozova koji idu 200 na sat...
Moramo da znamo da smo na Balkanu a ne u Engleskoj ili Francuskoj...

Ne kapiram ljude koji ocekuju da im nesto padne sa neba pa tako i pare od EU. Kako vas nije sramota? Da li vam u glavi postoji mogucnost da nesto sami zaradite? Ili vam je sve sad u toj ceznji za evropskim parama...

Vec sam hiljadu puta rekao, budite svesni gde zivite... Mogli ste da se rodite u SAD tacno, ali mogli ste i u Avganistanu. Budite malo prizemniji...

IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Alcatel One Touch
Ali isto tako moramo da znamo da su Turci davno,davno napustili ove prostore Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 02:20:39
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.