Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bubuljice na ledjima i na grudima  (Pročitano 34143 puta)
01. Maj 2006, 00:07:21
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 72
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Zelela bi da znam sta je pre svega uzrok pojavljivanja bubuljica na ledjima i grudima?Da li mozda neko zna neku kremu protiv njih? Smile
Pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
Ako imas veliki broj najbolje je da odes do dermatologa na pregled.
Meni izlaze npr. na ledjima zbog osjetljivosti koze na sinteticka vlakna, i nema nekog velikog rjesena.
Izmedju ostalog ima neki jabucni ocat koji se koristi za isusivanje akni ali ne znam koliko bi on
bio djelotvoran na kozi ledja i grudi eventualno glikolnu kiselinu ali mislim da ona ide uz recept, ima i blaze
varijante. Jbg vise od toga nemam pojma  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


То сам ја.

Zodijak
Pol
Poruke 3256
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
Zaboravi na sintetiku.. i posteljina mora da bude pamucna.
Antopar 10% ili Antopar 5%, samo za jako upaljena mesta, nikako ne mazati cele povrsine.
IP sačuvana
social share
"Ljubav je mnogo vise od običnih osjećanja, ljubav je pozitivan elektroimpuls.
Ne postoji razdaljina koju ljubav ne moze premostiti, ne postoji bolest, koju snažno projektovana ljubav ne moze izlečiti, Ljubav može izvojevati sve pobede. Ona je koncentrisana kinetička energija, najjača sila u Prirodi. I samo kad biste mogli održati ljubav celog života, ne bi bilo sna koji ne biste mogli pretvoriti u stvarnost."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Levo smetalo!

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 29
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Nokia 6630
Meni je dosta pomogao klindamicin 1%, pravi se u apotekama i nije skup.
Savetujem ti da se prvo konsultujes sa dermatologom, za svaki slucaj!
IP sačuvana
social share
Zekonja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 858
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Nokia krs
Moj najveci problem je sto ne mogu da odolim da ih ne kopkam, onda napravim jos gore, a koza na ledjima je jako tanka. Cula sam da kozmeticari preporucuju morsku so (moze da se kupi i u prodavnicama zdrave hrane) pomesanu sa kiselim mlekom, kao masku koja se nanosi na ledja i grudi. Nisam probala, ali imam nameru, ne bih da izgledam "pirgavo" za vreme ovih vrelih, golisavih dana. U krajnjem slucaju stavicu kaladont na upaljena mesta, on isusuje ili namazati hidrociklinom, preko noci, bar da sazri.
Jao dajte jos neki savet da me spasete ovih malih napasti!
IP sačuvana
social share
Gentlemens good morning, ladies good night...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Levo smetalo!

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 29
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Nokia 6630
Jao znam i ja ih capkam, pa od malog mitesera poraste rog, ne mogu da im odolim i to ti je!
Dobar je Gentamicin mast, a da ne bi ostali oziljci moja drugarica koristi Pantenol mast i kaze da joj bas pomaze!
Nemoj da koristis Hidrociklin jer ponekad od njega moze da ostane oziljak!
A, da, za one bas velike bubuljice sto jos nisu "sazrele" najbolja mast je Flogocid! Preko noci izvuce sve!
To je mast koja se koristi u veterini i moze da se kupi u bilo kojoj veterinarskoj apoteci!
Interesantno je da Flogocid koriste i po Domovima zdravlja!
IP sačuvana
social share
Zekonja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
Ja takođe imam problem sa bibuljicama na ledjima. Najgore je to što mi se stvaraju tamne fleke od njih.
Da li neko zna kako se mogu ukloniti te fleke. Očajna sam zaista!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


7th son of a 7th son

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 6046
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
HTC one s
ja sam imao jedno vreme po ledjima bubuljice od preparata koje sam uzimao, nista nisam koristio da ih uklonim, vremenom je sve proslo.
u zadnje vreme mi se pojavi po neka, ali ne brinem se. meni su rekli da koristim ruzinu vodicu, mada nisam ih poslusao
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1279
Zastava NS
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Najcesci uzrok stvarnja bubuljica na ledjima je od znoja. Kad se osoba imalo oznoji a potom osusi a da nespere to sa sebe, koza se odmah iritira i nastaju bubuljice. To se desava vrlo lako, jer smo u cestoj situaciji da se oznojima a da pri sebi nemamo tus kabinu.
Sto se tice tretmana za bubuljice, nisam bas neki specijalac. Neguj kozu na sve nacine: bilo kakvom kremom za kozu. A za kremu protiv bubuljica pitaj nekog iskusnijeg. Te bubuljice na ledjima nisu mnogo drukcije od ovih na licu, pa bi i kreme trebale da su slicne. Prelistaj Avon ili Oriflame. A ako su bubuljice nesto ozbiljnije onda je po meni mislim najbolje da se ode u neki kozmeticki salon koji to dobro sredjuje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 72
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Da li mozda znate da te flekice mogu da se sklone?Imam takodje i bubuljice na rukama  Smile koje ne prolaze vec 4god.!Da li postoje neki tretmani i koja je njihova cena?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.123 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.