Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 00:50:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bravarski pomocnik Joska Broz  (Pročitano 53718 puta)
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
evo nama dobro znanog lika

IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 263
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Pratim kad stignem njegove tekstove o četnicima koje objavljuje na sajtu Press-a. Opovrgava kompletno zvaničnu istoriju o četničkom pokretu u II sv. ratu, ali se u ovom tekstu o Titu uredno drži te iste zvanične istorije i biografije koju su pisali njemu omraženi komunisti, Dedijer i ekipa. Neverovatan lik. Kako mu paše, tako i piše pa makar bio i kontradiktoran u svom pristupu. Ako smatra da je zvanična istorija II sv. rata falsifikovana od strane komunista, a posebno u pogledu uloge četnika u tom ratu, kako može u pogledu biografije Tita da prihvata zvanične izvore sačinjene od istih onih ljudi koje smatra falsifikatorima?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
mob
Nokia 
Gortstak nemoj da saljes postove jedan za drugim, imas opciju izmeni.  Smile
Drugo, decko sa prve strane ,sto se tice mesta rodjenja Tita....hoces li da mi kazes da si zaista ubedjen da je rodjen tamo? Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1459
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80

Pa sada, pogledaj malo snimke, slike, poklone u muzeju i slicno  Smile

Mogao bih, ali s obzirom da je Tadic za jedan mandat skrpio par zlatnih satova, sablju s rubinima, kovceg s dukatima, umetnicke slike itd..tvoj Josip bi delovao smesno.
Kao sto vidis, rec je o pukom protokolu razmene pokloncica na gostovanjima predsednika ( pa i dozivotnih marsala).
Kad bi vladao 40 godina, i Secerovski b napunio vitrinu  Smile

Pa sada svaki politicar koji ima taj talenat je uspesan inace ne bi bio uspesan, ni americki predsednik ni recimo jedan Staljin  Smile

Iza americkih predsednika nisu ostajali lesevi njihovog naroda. Sto ne moze da se kaze za Josipa i Staljina.
 
Nikakva zavist. Ali sto bi neko jasio po narodu ako se rodio sa prestolom koji mu je srastao za dupe.

Objasni to Svedjanima, Spancima, Dancima i Britancima...i cuvaj glavu  Smile
Eto, njih "jasu" pa imaju visok standard a pogledaj malo istocnije sta je za sobom ostavila "proleterska mudrost"
De Gol nit je bio predsednik niti kralj Francuske kad su Svabe upale nego je organizovao francusku vojsku i sa saveznicima oslobodio Francusku pa ga kao oslobodioca eto Francuzi vole

I sve to iz Londona, hteo to da priznas ili ne  Smile
Bas takav je plan bio i za Srbiju. Kralj u Londonu, njegov general na terenu i ceka se saveznicko iskrcavanje.
Tako to rade profesionalci Wink .. ali Francuzi nisu imali pametne proletere pa im nikada nije granulo "crveno prolece".  Smile

Ali neki sumari i kriminalci su videli odlicnu priliku da scepaju vlast. Nije ih bilo briga sto nemaju vojnih uspeha i sto zbog njihovih sacekusa stradaju srpski civili ( ponavljam - srpski). Oni su svoj cilj imali - otimanje vlasti i nametanje komunizma u Srbiji uz pomoc sovjetskih tenkova.

Slazem se, zato ovde nemaju sta da traze De Gol niti holandksa aristokratija  Smile
I ja rekoh  da je tema posvecena bravarskom pomocniku a ne evropskoj aristokratiji u imigraciji Wink
Zato, drzimo se mi austrougarskog kaplara
IP sačuvana
social share
"Svi oni jednako misle.To nisu ljudi na čiju se reč možeš osloniti. To je najodvratnija fukara na svetu, koja se ne može zajaziti ničim što bi joj se ponudilo. Ja sam duboko uveren da se s njima nećemo usrećiti. Ti su ljudi, svi odreda, prozirni kao čaša, nezajažljivi, i u takvom meri lažni i dvolični da sumnjam da na kugli zemaljskoj ima većih podlaca, prevaranata i samoživih ljudi." - Zivojin Misic o Hrvatima uoci stvaranja Kraljevine SHS
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.71
Citat
Iza americkih predsednika nisu ostajali lesevi njihovog naroda.

I svog i tuđih naroda..Vijetnam, Korea, Irak, Bosan, Avganistan....
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Jos mlatite slamu sa komandantom spanskog gradjanskog rata...to je bre isprana tema...manite se Tita. Moze mrak da vas pojede.
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
mob
Nokia 
Ma ne mlatimo mi ...vidis i sam  Smile
Pojavice se ovde clan ciji je deda video ociglednu razliku izmedju Tita i "Tita" ...
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1459
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
Iza americkih predsednika nisu ostajali lesevi njihovog naroda.

I svog i tuđih naroda..Vijetnam, Korea, Irak, Bosan, Avganistan....

U svim tim ratovima koje si nabrojala( raspon od skoro 50 godina) , stradalo je manje Amerikanaca nego za godinu dana Josipovog terora u "oslobodjenom" Beogradu.

Jesi li svesna toga ?

A i od tog broja, ko je ginuo? Americki crnci i tzv. "white trash" a u Srbiji su streljani domacini, intelektualci, profesori, svestenici, patriote...
IP sačuvana
social share
"Svi oni jednako misle.To nisu ljudi na čiju se reč možeš osloniti. To je najodvratnija fukara na svetu, koja se ne može zajaziti ničim što bi joj se ponudilo. Ja sam duboko uveren da se s njima nećemo usrećiti. Ti su ljudi, svi odreda, prozirni kao čaša, nezajažljivi, i u takvom meri lažni i dvolični da sumnjam da na kugli zemaljskoj ima većih podlaca, prevaranata i samoživih ljudi." - Zivojin Misic o Hrvatima uoci stvaranja Kraljevine SHS
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.71
Tja..meni su svi ljudi isti.  Smile
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Ma ne mlatimo mi ...vidis i sam  Smile
Pojavice se ovde clan ciji je deda video ociglednu razliku izmedju Tita i "Tita" ...


Za to nije potreban deda... ha ha ha






Imao je cudesnu moc transformacije.

Ajde kljuc na temu.
« Poslednja izmena: 27. Maj 2011, 10:15:25 od Promaseni »
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 00:50:49
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.