Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 20:04:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Brak bez seksa???! Zasto?  (Pročitano 23186 puta)
06. Dec 2007, 10:52:21
Svakodnevni prolaznik


ostala bez texta

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 297
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.01
mob
Nokia N95
    Sve cesce cujem od prijateljica i drugih, da zive u braku u kome se seks desi 2-3 puta godisnje ili se ni ne desi zna ci po paroli "Volim seks i rado ga se secam", ili ono "prosle godine jednom ove malo redje..."
Sta je tu u pitanju, a da nije prevara, znaci verni su jedno drugom ali ne upraznjavaju seks i obicno su muskarci ti koji to odbijaju!!!1
Ja hvala Bogu nemam tih problema, imam "aktivnog" muza   Smile i divnog sina ali me cudi kako neko moze da zivi tako svakodnevno?! Sta vi mislite u cemu je stvar? Smile


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora shone83 (Vreme: 07. Dec 2007, 01:41:27)
IP sačuvana
social share
Sledeći put kada ga sretneš, kada ti se krv sledi u žilama, kada ti se svi udovi potpuno parališu, moraćeš da pomisliš: "On nije strašan. On samo strašno želi da to bude". Metoda koju sprovodi poznata je i tebi, a zove se "napad je najbolja odbrana". Zapamti! On napada da ne bi bio napadnut. Ne nasedaj, ne napadaj, ne brani se. Uostalom, šta te briga! Pa ti i ne treba da ga napadneš. Treba samo da ga navedeš da on zavede tebe. Mačeve u korice! Ako već moraš da imaš neprijatelja, onda je najbolje da to bude škorpija....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Drugovi, drugovi, ... pa u drugom stanju...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2954
Zastava Vienna
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
HTC Sensation XL
"Pa ja iz iskusva mislim"......... da on nju vara Smile
IP sačuvana
social share
To je kao da kazes da nisi primetio ljubicastog slona sa neonskim osvetljenjem u guzici kako stoji pored tebe u mracnoj sobi Smiley
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Mozda je ovo tema za psihologiju  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


baby face killer

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 680
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia N96
Glupost obicna. Kako moze veza da opstane i da uopste postoji ako se ne konzumira. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


tv izveštači izveštačuju izveštaj svakog dana

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 28218
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla (Ubuntu-feisty)
mob
Apple iPhone 6
 Smile stručnjaci kažu da je jedan od razloga zašto muškarci stupaju u brak taj što imaju zagarantovan sex, pa mogu redovno da zadovolje tu animalnu potrebu.
ako je muž nezainteresovan, onda je preopterećen poslom, ili povremeno provoza neka druga kola, ili je nemoćan, ili je derpe
« Poslednja izmena: 06. Dec 2007, 23:59:15 od thefukara »
IP sačuvana
social share

jetra mi je propala, imam čir na crevu,
kamen je u bubregu, .ebem li mu kevu
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia 
ne postoji ni zaljubjenost ni ljubav bez sexa, mislim partnerski, i bez toga ziveti skoro nemoguc hendikepiranost
bez sexualnosti unistavamo sebe i okruzenje
« Poslednja izmena: 07. Dec 2007, 07:30:06 od onodys »
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
SonyEricssonK310i R4EA
mob
SonyEricsson k310i
Zato sto se prezasite.Koliko god mi to stavljalji na prvo mesto to nije tako.Ja sam postavio temu da li uzivate u seksu i ostao sam bez ogovora.Ali sada ti postavljas pitanje koje opet ima veze sa tim.Mislim da mi imaó kriv pogled na seks.Cemu seks bez de
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 
Sve što ne znate o seksu imate koga da pitate
Utorak, 4. decembar 2007. 15:28

O seksu i seksualnosti bi trebalo razgovarati otvoreno, bez predrasuda i straha. Medjutim, podaci o broju neplaniranih trudnoća i rasprostranjenosti polno prenosivih bolesti u svetu, a i kod nas, pokazuju da se o seksu kod nas nerado priča.

"Pojam seksa u našoj sredini još uvek, na neki način, izaziva stid i predstavlja temu o kojoj se nerado govori. Posledica neadekvatne prosvećnosti je baratanje poluinformacijama. Smatram da je bolje biti neinformisan nego poluinformisan, a upravo je to glavni problem u Srbiji", kaže za magazin "Sofia" doktorka Ana Mitrović, načelnik odeljenja za sterilitet na Ginekološko-akušerskoj klinici u Narodnom frontu i predsednica Udruženja za reproduktivno zdravlje.

Posledice neinformisanosti mogu da budu u rasponu od prolaznih do onih koje mogu ozbiljno da ugroze zdravlje.

"Da bi osoba mogla da uživa u seksu, mora da zna sve ono što seksualni čin izmedju dva partnera može da prouzrokuje. Takodje, ne sme da bude isfrustrirana mišlju da stupanjem u vezu čini nešto loše. Naravno, pre toga bi trebalo da budu ispunjeni svi potrebni uslovi: da nije prerano, da zna sa kim i da stupa u zaštićeni polni odnos. Pod zaštitom se podrazumevaju dva segmenta: zaštita od neželjene trudnoće i od polno prenosivih bolesti", kaže doktorka.

Ona objašnjava da kod nas postoje i predrasude da ne valja imati više partnera, a isto tako i da je sramota ako osoba sa 25-26 godina dodje kod ginekologa i kaže da nije imala odnose.

"Svaka osoba treba da stupi u seksualni odnos onog trenutka kada nadje partnera sa kojim to poželi. Jer, doživljavanje seksualnog vrhunca i zadovoljstva koje seksualni čin nosi i te kako je vezano za to u kakvoj je situaciji naš mozak, odnosno zavisi od toga da li smo zadovoljni sobom, da li znamo šta radimo, da li znamo sa kim to radimo", kaže ona.

Odgovore na sva pitanja koja ih muče mladi ne treba da traže od svojih vršnjaka, već je najbolje da odu kod osobe koja je za to specijalizovana i koja će sigurno izdvojiti svoje vreme da sa njima o tome popriča. Prava informacija uvek se može se dobiti od lekara, a domovi zdravlja i savetovališta za adolescenciju prava su mesta za to.

"I pre pomisli o stupanju u seksualni odnos mlade osobe mogu, i trebalo bi, da dodju na razgovor kod ginekologa. Može da dodje i nekoliko njih zajedno ako će im tako biti manje neprijatno. Poseta ginekologu ne mora da znači da neko stupa u seksualne odnose. To bi trebalo da bude samo razgovor, kako bi u budućnosti, kada dodje pravo vreme za seksualni čin, mlade osobe bile adekvatno pripremljene, a ne isfrustrirane poluinformacijama", kaže Mitovićeva.

(MONDO)
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


ostala bez texta

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 297
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.01
mob
Nokia N95
Upravu ste svi!
A sto je najgore oni izgledaju srecno, zadovolljno, mladi su, ali eto on koci stvar!
Ne vara je sigurno a da je umoran od posla koliko znam jeste, jer stalno radi!
Ali po meni to nije nikakvo opravdanje!
I moj muz je umoran, stalno ima treninge i utakmice pa opet nadje vremena i snage da bude samnom!
Iako imamo malu bebu u kuci nista nas nije sprecilo da redovno upraznjavamo seks!
Ali njima ne znam kako da pomognem, a sto je jos gore ona sa njim nece da razgovara, kao da je sramota ili nece da ga tera na nesto
sto on ne zeli da radi -Mozda je tu i u pravu-, ne treba nekog silom terati na seks, kako bi to tek izgledalo, kao da je neka pacenica!
Lepi su oboje, zgodni ne shvatam zasto ga ne privlaci, vec 15 meseci nisu imali sex!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Smile
IP sačuvana
social share
Sledeći put kada ga sretneš, kada ti se krv sledi u žilama, kada ti se svi udovi potpuno parališu, moraćeš da pomisliš: "On nije strašan. On samo strašno želi da to bude". Metoda koju sprovodi poznata je i tebi, a zove se "napad je najbolja odbrana". Zapamti! On napada da ne bi bio napadnut. Ne nasedaj, ne napadaj, ne brani se. Uostalom, šta te briga! Pa ti i ne treba da ga napadneš. Treba samo da ga navedeš da on zavede tebe. Mačeve u korice! Ako već moraš da imaš neprijatelja, onda je najbolje da to bude škorpija....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.24
Ne vara je sigurno

Ih, sigurno... Smile
Ako je ne vara, onda je bolestan (impotentan). Mada, u tim godinama je to zaista retka pojava...
Dakle, moje misljenje je da svoje emocije "prazni" na nekom drugom mestu.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 20:04:53
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.