Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 05:24:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Boziji Narod  (Pročitano 31869 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1465
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.1
mob
Apple iPhone 6s
Ajd dobro, verujes u svakojakve price. Ja licno verujem da su hrvati postojali kad i srbi, tj da su oni hrvat, da nisu bili srbi.
A do svega toga nebi doslo da su Srbi mogli biti pravoslavne i katolicke vere.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Ajd dobro, verujes u svakojakve price. Ja licno verujem da su hrvati postojali kad i srbi, tj da su oni hrvat, da nisu bili srbi.
A do svega toga nebi doslo da su Srbi mogli biti pravoslavne i katolicke vere.
Pa zar mislis da su Pravoslavni Srbi sposobni za masakar kao sto je Jasenovac.Procitaj knjizicu Jovana Ducica''Verujem u Boga i u Srpstvo''tamo je lepo opisano kako su Hrvati dobili svoju naciju.I da nisu postojali kao narod dok su Srbi zidali zaduzbine.U celoj Hrvatskoj nema spomenika iz ranog srednjg veka.Nanje po neki(ako ne racunamo primorje).Srednjovekovni manastir Marca je srusen zato sto je bio dokaz su tu nekad ziveli pravoslavni.A da li bi bilo Srpskog bica bez Sv.Save koji nam je dao ns samo Crkvu vec i drzavu i skolu i zdravstvo.A sta je bio pravoslavan ili katolik.A Nemanja,Uros,Vukasin,Lazar,Dragutin,Milutin,Stefan...svi svetitelji u Pravoslavnoj crkvi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Nokia Luvmya 520
Svi Pravoslavni narodi su Boziji Narodi.Jer Bog otac je poslao svog Sina Spasitelja naseg Gospoda Isusa Hrista na zemlju.I on je postao jedan od nas jer je bio u svemu isti kao mi osim u grehu.I kroz njega i Njegovo stradanje Otac je i nas Usinio kako govori Ap.Pavle u Poslanici Galatima.Znaci svi smo sinovi tj.narod Boziji.(Mi koji ispravno ispovedamo Hrista).A danas ima mnogo onih koji isticu voje Srbovanje na taj nacin sto smo mi nebeski narod.A sta je sa ostalim pravoslavia?A jedan od najvecih Srba svih vremena Sv.Vladika Niolaj kaze da je nemoguce biti Srbin bez Hrista i Sv.Save.
Kao sto sam naveo radi se o narodu u kojem se pojavio Bog, narod kome Bog pripada po rodjenju, znaci
jevreji su bili narod u kojem se Sin pojavio, a u nekom drugom ce se pojaviti Gospod Bog. Kao sto je receno kroz proroke. Bez obzira sto ce  Spaseni (oni koji ce ziveti vecno sa Gospodom) biti iz svih naroda, jedan je narod u kojem ce se pojaviti Gospod, bas kao sto se i Sin pojavio, otelotvorenje duha Bozijeg u jevreja,
a otelotvorenje duse Bozije u nejevrejskom narodu.
Nikakva religija sa tim nema nikakve veze, ni Isus i njegovo pojavljivanje nije imalo nikakve veze sa religijom nego sa lozom Davidovom, sve je u krvi, Sin se pojavio u toj liniji, a Gospod u liniji nekog drugog naroda, ako su to
Srbi, onda Gospod sigurno nece imati nikakve veze sa Pravoslavnom crkvom, zato sto ona ceka jevreja, a ne
Srbina kao Gospoda.
Jevreji nisu hteli Isusa za mesiju, a Pravoslavlje nece hteti Srbina za Gospoda. Situacije se recikliraju, recimo da je
Judeja bila pod opsadom Rimskog carskog poretka a Srbija pod opsadom Novog Svetskog Poretka.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
 
Svi Pravoslavni narodi su Boziji Narodi.Jer Bog otac je poslao svog Sina Spasitelja naseg Gospoda Isusa Hrista na zemlju.I on je postao jedan od nas jer je bio u svemu isti kao mi osim u grehu.I kroz njega i Njegovo stradanje Otac je i nas Usinio kako govori Ap.Pavle u Poslanici Galatima.Znaci svi smo sinovi tj.narod Boziji.(Mi koji ispravno ispovedamo Hrista).A danas ima mnogo onih koji isticu voje Srbovanje na taj nacin sto smo mi nebeski narod.A sta je sa ostalim pravoslavia?A jedan od najvecih Srba svih vremena Sv.Vladika Niolaj kaze da je nemoguce biti Srbin bez Hrista i Sv.Save.
Kao sto sam naveo radi se o narodu u kojem se pojavio Bog, narod kome Bog pripada po rodjenju, znaci
jevreji su bili narod u kojem se Sin pojavio, a u nekom drugom ce se pojaviti Gospod Bog. Kao sto je receno kroz proroke. Bez obzira sto ce  Spaseni (oni koji ce ziveti vecno sa Gospodom) biti iz svih naroda, jedan je narod u kojem ce se pojaviti Gospod, bas kao sto se i Sin pojavio, otelotvorenje duha Bozijeg u jevreja,
a otelotvorenje duse Bozije u nejevrejskom narodu.
Nikakva religija sa tim nema nikakve veze, ni Isus i njegovo pojavljivanje nije imalo nikakve veze sa religijom nego sa lozom Davidovom, sve je u krvi, Sin se pojavio u toj liniji, a Gospod u liniji nekog drugog naroda, ako su to
Srbi, onda Gospod sigurno nece imati nikakve veze sa Pravoslavnom crkvom, zato sto ona ceka jevreja, a ne
Srbina kao Gospoda.
Jevreji nisu hteli Isusa za mesiju, a Pravoslavlje nece hteti Srbina za Gospoda. Situacije se recikliraju, recimo da je
Judeja bila pod opsadom Rimskog carskog poretka a Srbija pod opsadom Novog Svetskog Poretka.
Ja se nisam ni trudio da poreknem to da je Isus rodjen kao Jevrejin.Ali i Jevreji su imali istu sansu za spasenje kao i pravoslavi koji smatraju Isusa za sina Bozijeg.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 625
Zastava Крагујевац
OS
Windows XP
Browser
Safari 2.0.172.37
mob
Nokia 950
Odoste vi offp nece vas nigde dovesti...pitanje je zasto boziji narod ????
IP sačuvana
social share
Wink
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Odoste vi offp nece vas nigde dovesti...pitanje je zasto boziji narod ????
Jevreji su bili narod Boziji zato sto je kroz njih pokazana sila Bozija u Starom Zavetu.U Novom Zavetu su Bogoubice i to je to.Znaci bili su vise nisu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Ant.com
Odoste vi offp nece vas nigde dovesti...pitanje je zasto boziji narod ????
Jevreji su bili narod Boziji zato sto je kroz njih pokazana sila Bozija u Starom Zavetu.U Novom Zavetu su Bogoubice i to je to.Znaci bili su vise nisu.
i priklonili su se zlatnom teletu.
sada smo mi preuzeli njihovu ulogu.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.1
mob
Sony xperia
Mozda se zbog neceg drugog kaze Srbi nebeski narod. Vidim da to niko ne pomenu.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1465
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.1
mob
Apple iPhone 6s
Ja mislim da se to kaze" srbi nebeski narod", da bi se lakse vladalo masom, tj ona kontrolisala. Mislim da to nema nikakave veze sa Bogom i religijom uopste.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Ja mislim da se to kaze" srbi nebeski narod", da bi se lakse vladalo masom, tj ona kontrolisala. Mislim da to nema nikakave veze sa Bogom i religijom uopste.
Slazem se jer tu frazu su izislili savremeni rodoljubi,koji misle da su pravi Srbi akopuste brade,obuku crne majice,mrze Hrvate i muslimane,a zapravo su jako daleko od pravog izvornog srpstva.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 05:24:59
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.