Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 12:30:02
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Boziji Narod  (Pročitano 31809 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 215
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
"Ја знам" сама по себи крши оно правило "не буди горд"!
"Ја знам" је у корену свих зала.
IP sačuvana
social share
"За мене постоји само путовање путевима који имају срца.  Туда ја путујем, и једини достојан изазов је да се тај пут пређе сав, до краја.  И туда путујем, гледајући, гледајући без даха. "

Дон Хуан
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
mob
Nokia Luvmya 520
"Ја знам" сама по себи крши оно правило "не буди горд"!
"Ја знам" је у корену свих зала.
Kakva se gordost pokazuje kada neko kaze "Ja znam da pada kisa." ?
Znanje je energija koja stvara dozivljaj bez obzira kakav taj dozivljaj bio.
Odakle ti ideja da je "Ja znam" ima bilo kakve veze sa zlom ?

Neko je gord ako kaze kom narodu pripada ?

Kakve veze tacno ima tvoj post sa temom ?
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
Sony xperia
@Бубили
Tema ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 215
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Извињавам се ако је деловало као дигресија, заправо није.
Називати себе Божијим човеком или било који народ Божијим је гордост per se, баш као и непрекидно говорити и тврдити "ја знам, па ја знам", што сам уочила у претходним постовима.
И кад киша пада, само видите да пада киша, није да знате.
Сви су људи ваљда Божији, па тако и сви народи.
IP sačuvana
social share
"За мене постоји само путовање путевима који имају срца.  Туда ја путујем, и једини достојан изазов је да се тај пут пређе сав, до краја.  И туда путујем, гледајући, гледајући без даха. "

Дон Хуан
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
mob
Nokia Luvmya 520
Извињавам се ако је деловало као дигресија, заправо није.
Називати себе Божијим човеком или било који народ Божијим је гордост per se, баш као и непрекидно говорити и тврдити "ја знам, па ја знам", што сам уочила у претходним постовима.
И кад киша пада, само видите да пада киша, није да знате.
Сви су људи ваљда Божији, па тако и сви народи.
Apsolutno, ali ogromna je razlika izmedju "Ja nesto znam." i "Ja sam Boziji covek", " Ja pripadam Bozijem narodu !"
Da li ti zelis da kazes da slep covek ne zna da pada kisa ?
Covek zna da kisa pada zato sto vidi da kisa pada ili zato sto zna sta je kisa pa time zna sta vidi ?
Kako neko moze da vidi da pada kisa ako nema znanje o tome sta je kisa ?

Kao sto rekoh biblija govori da je Bog - covek, svaki covek ima svoju narodnost po Ocu bez obzira da li to neko prihvata ili ne, ta situacija se aplicira na Boga, bas kao sto je bila aplikovana na Isusa, kojeg su zvali
" Sin Boziji ".
Koliko sam ja uspeo da primetim na ovom forumu niko sebe ne naziva Bozijim covekom/pripadnikom Bozijeg naroda nego imamo osobu koja tvrdi da je Bog - slobadidi.

Imas pogresno shvatanje ego-a.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 215
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Мислим да човеку није дато да зна, већ само да види, чује, осети, а чула је лако обманути.
Није узалуд Сократ тврдио да зна да ништа не зна.
Тако не можемо знати ни ко је Бог, ни који је народ Божији.Или су сви, или није ниједан.
IP sačuvana
social share
"За мене постоји само путовање путевима који имају срца.  Туда ја путујем, и једини достојан изазов је да се тај пут пређе сав, до краја.  И туда путујем, гледајући, гледајући без даха. "

Дон Хуан
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
mob
Nokia Luvmya 520
Мислим да човеку није дато да зна, већ само да види, чује, осети, а чула је лако обманути.
Није узалуд Сократ тврдио да зна да ништа не зна.
Тако не можемо знати ни ко је Бог, ни који је народ Божији.Или су сви, или није ниједан.
Ako pokusas da shvatis da je znanje energija koja stvara dozivljaj, mogla bi da shvatis da bez znanja nema ni cula.
Kako mozes da cujes zvuk, ako ne znas sta je zvuk, da vidis oblik ako ne znas sta je oblik, da osetis miris ako ne znas sta je miris, da osetis ukus ako ne znas sta je ukus, da osetis dodir ako ne znas sta je dodir ?
Sokrat i ostali grci takodje nisu znali sta je znanje a sta su bajke koje su pisali.

Bog je covek za kojeg nijedan drugi nece znati da je Bog. Da li ti shvatas takav scenario ?
To ne znaci da Bog ne postoji i da nije rodjen u krvi/narodu u kom je rodjen.
A kao sto sam ti rekao narod koji ce ziveti sa tim i takvim Bogom nije narod njegove narodnosti vec pripadnici svih postojecih naroda.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 12:30:02
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.138 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.