Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Божићна посланица Српске Православне Цркве  (Pročitano 12437 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.11
Browser
Safari 601.1.56
mob
Apple iPhone SE 2020
Nasla

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2526.106
Ko se vređa, ovde se svi međusobno poštuju i vode konstruktivnu diskusiju.
preventiva
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 43.0
 Smile Smile Smile

Mora mu se priznati da ima stila, ne čuješ svaki dan sintagmu "pederska zadnjica".
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2526.106
bio je jos jedan koji je pljuvao po vucicu zbog autorskog teksta u nekim novinama.

nezadovoljni su sto im se maticna organizacija ne ponasa po njihovoj mrznji

Vladika Atanasije oštro napao Vučića
Iz kabineta premijera nisu želeli da komentarišu optužbe vladike Atanasija
AUTOR: D. D.
Beograd - Atanasije Jevtić, penzionisani episkop Srpske pravoslavne crkve, u otvorenom pismu javnosti oštro je reagovao na novogodišnji autorski tekst premijera Vučića.

"Retko je i ovakva kakva je ova titoistička 'i posle Tita Tito Srbija' imala na vrhu vlasti takvog diletanta i primitivca kakav je Vučić", između ostalog stoji u tekstu Atanasija Jevtića, koji obiluje uvredljivim epitetima. On je optužio premijera da je "privatizovao i nebesku i zemaljsku Srbiju, i kao svaki neokomunistički mutant proglasio se za samozvanog gospodara neba i zemlje".

"Za njega, samozvanog skorojevićkog okupatora i predratora i Zemlje i Neba jedinstvene nebozemne Srbije, kao i za slične mu sadašnje okupatore raspetog Kosova i Metohije, ameronatoovce i Tačijeve učekovce, Kosovo i Metohija su 'mrtvi' Kosmet pogodan izgleda samo za famoznu bazu Bondstil i za žute kuće, jer im je nebozemna Srbija nad Kosmetom 'mrtva', tako da se, po forenzičaru Vučiću, u njoj 'samo umire', a ne i živi – na njoj, i za nju i njome", navodi Jevtić. On se pita koji je to život premijer Vučić obećao srpskoj deci na Kosovu i Metohiji i dodaje da "nije valjda famozna prodaja magle oko ZSO".

Iz kabineta premijera Vučića nisu želeli da komentarišu optužbe penzionisanog vladike Atanasija Jevtića, dok iz Patrijaršije SPC o stavu crkve prema vladičinom pismu nismo uspeli da dobijemo, jer je u toku obeležavanje Božića.

Podsetimo, premijer Vučić je za novogodišnji broj Večernjih novosti napisao autorski tekst, u kojem je izneo svoja razmišljanja o zadacima koji su pred Srbijom u 2016. godine i naglasio da "sledeće i svake naredne godine ni slučajno ne poželimo da nam bilo šta padne s neba, da nas bilo šta zaustavi, već da u svakoj od tih godina nešto stvorimo, izgradimo, osvojimo i zaradimo. Sami..." Prema njegovim rečima on je obećao teške mere, tešku štednju i težak rad i da "za Srbiju više niko neće morati da umre, da neće biti ratova i nestabilnosti, da ću uraditi sve da sa susedima i svetom živimo u miru, da se razumemo i pomažemo".
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.135
mob
Ericsson jeste
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1963
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2526.106
Мислите да сте у проблему, да не знате шта и како? Погледајте у каквим су проблемима наши атеЈисти у расијању!!!1 Толико су навикли на тај прогрес, урбанизам, напредак, науку, светла и бљештавила, да просто почну да се тресу, зноје се, осећају страх и нелагоду, нервозу, врсту фобије када се суоче са овако једном примитивном, назадном, архаичном средином и менталитетом...јеби га:



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 42.0
Mrtva trka ko je ludji ti i tebi slični ili ovi sa slike  Smile

Nasla
Da li mu je neki rod vojvoda Ilija Plamenac ili izdajnik Jovan Plamenac? Smile
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
dobar je on... Smile kakvih ja znam popova... Smile
ovaj jedan moj ...dobro nije moj..bio je nekad moj ....iso mi kupovat travaricu i tako dalje..a ja mu sredjivao dozvolu..da  nedeljom ode pincom u crkvu i da tamo bude  citav dan  Smile

 ispocetka je bio normalan.. Smile i bas pravo fino svesteno lice... Smile

ali posle kad mu se napunio kurac svega..a najvise nas svakakvih budala..pa nam se pridruzio....postao i on budaletina  Smile
al' to nije tema... Smile

on bi sigurno reko..tamo neke '93-'94...da su ga pitali... Smile
"trpaci kurca bliznjeg u sopstveni supak..trebali bi da skinu rute s lica svog  i da ih zabiju sebi u taj isti supak pederski.... mamu im jebem u pizdu...amin  Smile

znaci da je ovaj bradonja... plamenac... objasnio  stvar... Smile
 koristeci izuzetno visoko intelektualne izraze... odabrane iz odmjerenog rijecnika
jednog prosjecnog svestenog lica... Smile

sve dok ne pocnu da siluju djeckice... kao oni katolicki pedofili i manijaci u mantijama..
dobri su nasi svestenici... Smile

a i inace...i najljepse i najruznije rijeci... vjetar nosi u zaborav...i samo budala zamjeri na rijecima...
i svaka rijec ..najruznija... ucinjenim dobrim djelom ...ispravit se moze..
ali losa djela se nikad ispraviti ne mogu...ni sa cim.... pa ni sa najljepsim rijecima  Smile

 Smile

IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 42.0
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46910
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 43.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Мислите да сте у проблему, да не знате шта и како? Погледајте у каквим су проблемима наши атеЈисти у расијању!!!1 Толико су навикли на тај прогрес, урбанизам, напредак, науку, светла и бљештавила, да просто почну да се тресу, зноје се, осећају страх и нелагоду, нервозу, врсту фобије када се суоче са овако једном примитивном, назадном, архаичном средином и менталитетом...јеби га:




Не знам чему потреба да се пумпа толика напетост и форсира јаз међу вјерницима и невјерницима. Апсурдно је да они који вапе за толеранцијом и разумјевањем других и другачијих нису ама баш ни мало толеранти.
« Poslednja izmena: 15. Jan 2016, 13:16:46 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.126 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.