Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 18:36:45
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Borbena sredstva PVO zastarela  (Pročitano 3855 puta)
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Citat
12xMiG 29SMT.... Smile...mislim da je i za tabloide previše.
To je Lazanski rekao,nisu tabloidi,da stanem u odbranu tabloida  Smile

hkj

Gledao sam Lazanskog u OKU bio je jako oprezan i rekao je otprilike ovo gore što sam napisao,šasije,top...jedino je ovo za 12 migova odvalio,u ostalom je bio jako uzdržan,čak je i rekao da ovaj Antej sve da hoćemo da ga kupimo ne možemo jer prvi primerci tek krajem 2016 izlaze za izvoz...
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.93
Pa naučio lekciju, pošto je tako i 2013. potrčao pred rudu (malo zbog populizma, malo da poliže bulju Vučiću) i odvalio da nam Rusi šalju Migove, heliše, S-300, Pancire, ovo ono... pa je posle video da je pojeo govno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows
Browser
Chrome 46.0.2490.80
Nema te vlasti koja ce ozbiljno da se pozabavi stanjem u vojsci.
Nama je potrebno dva lovacka puka kako li je to sada organizaciono u vojsci, Nis/Batajnica i to bi bilo to.
Nikakvo nadrkavanje i gluposti...da bude ozbiljno i da su resursi za iste dugi niz godina. Ako idemo bas na Ruje uzeo bi nesto iz branse Suhoja.
I jedno dve baterije PVO neke ozbiljne, ne ove zajebancije vec ozbiljne dve baterije.
Sve ostalo je lipov kurac s oprostenjem.
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 209
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 41.0

  Nisam bio PVO (popularni "plavac") već nešto potpuno suprotno tj. marinac ALI... zar KUB nije ušao u naoružanje SSSR-a 1967. ?
« Poslednja izmena: 29. Okt 2015, 21:19:23 od Rajevski »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Svevišnji će ovde imati puno posla

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1214
Zastava Eindhoven
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.80

  Nisam bio PVO (popularni "plavac") već nešto potpuno suprotno tj. marinac ALI... zar KUB nije ušao u naoružanje SSSR-a 1967. ?

I ja nisam bio "plavac" 1991,nego zelembać,takva je bila moda tih dana Smile...
Ako je pitanje u vezi onog što sam naveo kao godinu proizvodnje naših KUB-ova,ta je ista ispisana, čitko, ćirilicom,na panelu iza ledja posade,iznag izlaza u slučaju nužde.To što sam pročitao na mom lanseru me je ubilo u pojam,pa sam ulazio i u druge,da vidim koja je cifra.Te 1991. u KG,sve koje sam ja video,su bili sa kraja 50-tih godina.1999.sam video da ima i mladjih.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3056
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.80
mob
LG G3
Pa i ja sam avanzovao...iz 310. u 311.
Šalim se,3.raketna...gde ti je bio ćale?
12xMiG 29SMT.... Smile...mislim da je i za tabloide previše.
Ne znam,doduše,gde je sada SMT tehnološki,znam da je bio vrh,pre 10-tak godina.

Služio u Zagrebu PVO KOV  obučavan za strelu 2M i posle na vežbama dodatno za Strelu 10M.Matična kasarna mu bila Milan Blagojević u Kragujevcu,al tu se samo javljao po ratnom rasporedu,nikad nije bio nešto duže u njoj  Smile više vremena su provodili u Divostinu.U Hravtskoj bio tu oko Vukovara u krugu od 70km i sa naše i sa njihove strane.'99 bio po Vojvodini,šetali ih samo tako  Smile

SSSR je Kubove imao i za vreme Suecke krize,tad je isto mali kontignet došao do nas zbog preskupog transporta nazad u SSSR,ali većina ih je tokom Kubanske krize došla do nas po maloj ceni  Smile

IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Svevišnji će ovde imati puno posla

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1214
Zastava Eindhoven
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.80
Tooooo...Milan Blagojević rules... Smile
« Poslednja izmena: 30. Okt 2015, 14:52:00 od megadeki »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 18:36:45
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.