2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Boks: Domaće i svetske vesti  (Pročitano 187667 puta)
Zvezda u usponu


Dan je tmuran,ja mamuran...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1224
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Minefield 3.0a6pr
mob
HTC 
BOKS: Šampion pozitivan na doping testu


Trostruki svetski šampion u boksu Džejms Toni bio je pozitivan na doping testu, zbog čega bi mogao da bude suspendovan na godinu dana iz sporta.

Izvršni direktor Sportske komisije Kalifornije Armando Garsija rekao je da su Toni i njegov protivnik u borbi održanoj 24. maja, Deni Bačelder, bili pozitivni na dve vrste steroida. Obojica su suspendovani na neodredjeno vreme.

"Imaju pravo žalbe. Preporučiću suspenziju do isteka godišnje dozvole i kaznu od po 2.500 dolara. Daćemo im 30 dana za žalbu. Ako to ne učine, takva će biti suspenzija", rekao je Garsija.

Funkcioner je rekao da je 38-godišnji Toni bio pozitivan na boldenon i stanazolol, a Bačelder na stanazolol i oksandolon. Ako ne ulože žalbu, biće suspendovani do godinu dana posle poslednje borbe.

Toni je pobedio na bodove Bačeldera, a rezultat borbe neće biti promenjen, objasnio je Garsija.

Toni ima skor od 70 pobeda i šest poraza, uz tri nerešene borbe i 43 nokauta. Bačelderov skor je 25:5, uz jednu nerešenu borbu i 12 nokauta.

Toni je bio šampion u verziji Medjunarodne bokserske federacija (IBF) u srednjoj, supersrednjoj i kruzer kategoriji. Pre dve godine bio je pozitivan na nandrolon, što ga je koštalo pobede nad Džonom Ruisom, šampionom u verziji Svetskog bokserskog saveta (WBC).

(Beta)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 3Gs
Riki Haton odbranio titulu

Britanski bokser Riki Haton odbranio je titulu svetskog prvaka u poluvelter kategoriji u IBO verziji nakon što je u četvrtoj rundi meča u Las Vegasu nokautirao Meksikanca Hose Luisa Kastilja.

Haton je u trećem minutu četvrte runde protivnika levim krošeom bacio na pod, a Meksikanac nije uspeo da ustane za predvidjenih deset sekundi.

"Dobro me je udario. Nisam mogao da dišem, a kamoli da ustanem", izjavio je Kastiljo nakon meča.

Haton je ostao neporažen nakon 43 profesionalne borbe od kojih je 31 dobio nokautom. Britancu je ovo bio treći meč u SAD, a pre Kastilja pobedio je Luisa Kolaca i Huana Urangu.

"Moja prva dva meča u Americi nisu bila najbolja. Sada je bilo mnogo bolje. Mnogo sam se pripremao i osećam se veoma snažno", rekao je Haton.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Everything that has a begining, has an end

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1631
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nova pobeda Holifilda


Bivši četvrostruki šampion u teškoj kategoriji Ivander Holifid nastavlja sa uspešnim povratkom u ring. 44-godišnji Holifild je u okršaju "veterana" u Don Haskins Center areni u El Pasu pobedio na poene tri godina mlađeg Loua Savaresea. Bila je to 42 pobeda Holifilda, na prethodna 52 profesionalna meča. Samo je dva izgubio.

Iako su trojica sudija dala ubedljivu prednost Holifildu (99:87, 98:90, 96:91) pobednik meča istakao je da nije imao lak posao.

"Lou je bio veoma nezgodan i lukav protivnik. Bilo je teže nego što sam očekivao, a poseban problem predstavljali su mi njegovi aperkati. Znao je da me pogodi i stvori problem. Mnogo je stvari koje nisam odradio kako je trebalo, on se žestoko borio i ljudi su imali šta da vide" – istakao je Holifild.

Savarese je već u prvoj rundi zaradio rasekotinu na čelu, da bi se u trećoj i četvrtoj našao na zemlji, ali je oba puta uspevao da nastavi meč.


(Izvor : B92-Sport)
IP sačuvana
social share








"I know you're out there. I can feel you now. I know that you're afraid... you're afraid of us. You're afraid of change. I don't know the future. I didn't come here to tell you how this is going to end. I came here to tell you how it's going to begin. I'm going to hang up this phone, and then I'm going to show these people what you don't want them to see. I'm going to show them a world without you. A world without rules and controls, without borders or boundaries. A world where anything is possible. Where we go from there is a choice...I leave to you..."

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Dan je tmuran,ja mamuran...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1224
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Minefield 3.0a6pr
mob
HTC 



Nepobedivi Kličko


Ukrajinac Vladimir Kličko odbranio je titulu svetskog prvaka u superteškoj kategoriji u verzijama IBF i IBO, nakon što je u Kelnu savladao izazivača, Amerikanca Lemona Brustera tehničkim nokautom u šestoj rundi.

Kličko se tako ubedljivim trijumfom revanširao Brusteru za poraz pretrpljen 2004. godine u Las Vegasu, koji mu je ujedno i poslednji. Vladimir Kličko je do sada u karijeri upisao 49 pobeda, od kojih čak 44 nokautom, uz svega tri poraza.

On je u duelu sa Brusterom imao incijativu tokom celog meča, a gotovov besprekorni udarci levicom žestoko motivisanog Ukrajinca inicirali su da Amerikanac već u drugoj rundi izgleda kao spreman za predaju.

Ta slika, bacanja peškira od strane trenera Bada Mekgirta, kao simbol prinudnog prekida duela, vidjena je četiri runde kasnije. Brusterov mentor procenio je da njegov pulen prima mnogo udaraca i da previše rizikuje, budući da nijednog trenutka nije uspeo da ozbiljnije pripreti Kličku.

"Strpljivo sam čekao tri godine da konačno arhiviram jednu od najbolnijih uspomena u karijeri i taj dan je stigao. Presrećan sam što sam se revanširao i sve ono o čemu sam sanjao postalo je java. U ovom duelu bio sam potpuno siguran u sebe, sa ogromnim samopouzdanjem i bio sam ubedjen da niko ne bi mogao da me pobedi", izjavio je 31-godišnji Kličko posle pobede.

(MONDO)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Јовановић првак Европе

Боксер београдског Радничког освојио златну медаљу на јуниорском превнству Европе у средњој категорији савладавши Украјинца Хриба (11:7). – Јовановић: Обећао сам и испунио дечачки сан. – Руси најуспешнији за њима Украјинци



Србија се данас радовала у Сомбору. Добили смо новог јуниорског првака Европе, борца без мане, младића пред којим је свакако лепа будућност. Јунак у нашем тиму на 20. јуниорском шампионату Европе у боксу је Никола Јовановић. Боксер београдског Радничког водио је жестоки рат против изванредног Украјинца Хриба. Победник је одлучен на почетку треће рунде када је главни судија у рингу послао нашег репрезентативца на лекарски преглед. Главни доктор констатовао је повреду ока (велики оток на десном оку) и наложио судији прекид меч).

По правилима Европске боксерске федерације када дође до прекида меча од стране лекара, онда се актуелни резултат узима као мерило и проглашава се победник. Срећом, Јовановић је тада имао предност (11:7) и са уздигнутим рукама и у загрљају свог тренера Миливоја Башића подигао је високо три прста. Уследила је радост, а Србија је добила новог шампиона. Украјинци се нису превише жалили на одлуку, јер су правила потпуно јасна.

– Обећао сам да ћу Сомбору освојити злато, тај циљ сам испунио. У финалу сам имао јаког противника али сам захваљујући великој подршци са трибина успео да освојим злато, – рекао је Никола Јовановић.

Атмосфера у дворани „Мостонга” била је паклена. У финалу је било и публике и доброг бокса. После великог тријумфа Миливоје Башић је казао:

– Храброст и одлучност, добра тактика и јасан циљ. Када се све то укомпонује, онда је лако доћи до успеха. Најсрећнији сам човек. Ова победа пуно значи српском боксу. Верујем да ће сада Боксерски савез Србије обратити много више пажње нашем новом шампиону, – нагласио је он.

У овогодишњој завршници јуниорског шампионата Руси су побрали највише златних медаља, укупно шест, одмах за њима су Украјинци са три, а Енглезима и Србима је припало по једно златно одличје.

У најлакшој категорији Рус Дрински који је у финалу надвисио Француза Ихја. У категорији до 51 кг његов земљак Алојан надвисио је Енглеза Сида. Енглези су данас имали тројицу финалиста и захваљујући сјајном Мејџиру враћају се у домовину са једним златом. Он је у категорији до 54 килограма савладао Украјинца Јшенка. Оно што није пошло Јшенку успео је Шелестјур који је у перо-лакој категорији био бољи од Руса Пољанског. У лакој категорији Шипунов надвисио је Украјинца Кравеца, док је Лазарев у полувелтеру у новом дуелу Украјинаца и Руса победио Кузмина руског репрезентативца. Украјинци су добили још једно финале против Руса и то у велтер категорији, пошто је Китров био бољи од Чеботарева. Интересантна је била борба и у супертешкој категорији где је малени Рус Бабањин успео да савлада енглеског дива Фирија (24:11).

Србија је на овогодишњем шампионату испунила свој циљ освојивши две медаље: Јовановић злато, а Спирко бронзу. У оштрој конкуренцији, међу правим велесилама то је заиста велики успех!
Дворана „Мостонга”. Гледалаца: 3000. Резултати: до 48 кг: Ихја (Француска) – Гвински (Русија) 0:2 (8:30), до 51 кг: Сид (Енглеска) – Алојан (Русија) 0:2 (4:19), до 54 кг: Јушенко (Украјина) – Мејџир (Енглеска) 0:2 (16:36), до 57 кг: Шелестјур (Украјина) – Пољански (Русија) 2:0 (23/17), до 60 кг: Шипуров (Русија) – Кравец (Украјина) 2:0 (23/7), до 64 кг: Лазарев (Украјина) – Кузмин (Русија) 2:0 (21:10), до 69 кг: Чеботаров (Русија) – Китров (Украјина) 0:2 (16:26), до 75 кг: Јовановић (Србија) – Хриб (Украјина) 2:0 (рсц у другој рунди) (11:7), до 81 кг: Јакучев (Русија) – Улипин (Украјина) 2:0 (рсц у другој рунди) (водио 10:1), до 91 кг: Кудуков (Русија) – Росано (Италија) 2:0 (20:10), преко 91 кг Фири (Енглеска) – Бабањин (Русија) 0:2 (11:24).


Izvor: Politika
« Poslednja izmena: 15. Jul 2007, 02:52:54 od dzux_de_lux »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 3Gs
Vitalij Kličko na ringu posle tri godine

Bivši bokserski šampion teške kategorije u verziji Svetskog bokserskog saveta (WBC) Vitalij Kličko boriće se 22. septembra protiv Žamela Meklajna, što će mu biti prva zvanična borba posle gotovo tri godine.

"Odbacujem mogućnost da izgubim ovu borbu", rekao je Kličko (36), koji se nije borio od 11. decembra 2004, kada je u osam rundi pobedio Denija Vilijamsa.

Problemi sa povredama ledja i kolena naterali su ukrajinskog boksera da uzme godinu dana pauze i na kraju se penzioniše, sa skorom od 35 pobeda i dva poraza, uz 34 nokauta (rekordnih 92 odsto). Povratak je najavio ove godine.

Meklajn ima 37 godina i skor od 38 pobeda, sedam poraza i tri nerešena meča, uz 23 nokauta. On se u januaru borio kao izazivač sa tadašnjim šampionom u verziji Svetske bokserske asocijacije (WBA) Nikolajem Valujevim, ali je predao zbog povrede kolena u trećoj rundi.

Kličko se u početku nadao da će se u povratničkom meču boriti sa aktuelnim WBC šampionom Olegom Maskajevim u Moskvi, ali je posle višemesečnih pregovora odlučio da pusti prvog izazivača Sema Pitersa da se bori sa Rusom.

Kličkov mladji brat Vladimir je aktuelni šampion sveta u IBF i IBO verzijama.

"Želim da udjem u istoriju i budem šampion u isto vreme kada i moj brat", rekao je Vitalij Kličko.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


vid' noge, prava transformerska :chuckel:

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14402
Zastava beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ume li neko da razume sta pisu ovi Italijani i dal je Dejan Ribac pobedio ovog Di Feta ili nije?
To je inace bio WBC mec za titulu Mediterana,juce u rodnom gradu tog zabara.

Al nigde ne mogu da nadjem rezultat.
IP sačuvana
social share
u pocetku sam krenuo slabo,a onda sam naglo popustio...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 3Gs
Ume li neko da razume sta pisu ovi Italijani i dal je Dejan Ribac pobedio ovog Di Feta ili nije?
To je inace bio WBC mec za titulu Mediterana,juce u rodnom gradu tog zabara.

Al nigde ne mogu da nadjem rezultat.

Pobedio je Dejan Ribac nokautom u desetoj rundi.. Tako ja bar kontam ono sto sam procitao na Italijanskom.. Smile
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 3Gs
Bivši šampion ubijen zbog pušenja

Bivši bokserski šampion u teškoj kategoriji, Britanac Džejms Ojebola preminuo je u londonskoj bolnici od zadobijenih povreda nakon što je prošlog ponedeljka upucan u glavu u lokalnom baru na Fulam Roudu.

Prema pisanju engleskih medija, bokser koji je rodjen u Nigeriji, verovatno je pijan zatražio od gostiju lokala da prekinu da puše, što se njima nije dopalo, pa je prema tvrdnjama očevidaca izbio sukob.

Policija je saopštila da je istraga u toku, a za sada se sumnja na trojicu mladjih crnaca izmedju 19 i 25 godina, koji su pobegli iz bara.

U profesionalnoj karijeri četrdesetsedmogodišnji Ojebola je zabeležio 18 pobeda u 23 borbe, a osvojio je bronzu na Igrama Komonvelta 1986. godine. Titulu prvaka u WBC verziji teške kategorije je osvojio 1993. godine, a povukao se iz ringa tri godine kasnije.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


vid' noge, prava transformerska :chuckel:

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14402
Zastava beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Pobedio je Dejan Ribac nokautom u desetoj rundi.. Tako ja bar kontam ono sto sam procitao na Italijanskom.. Smile
Hvala na trudu druze,saznadoh naknadno i u pravu si,tako je i bilo,al prekomplikovano to za mene da razumem Smile
IP sačuvana
social share
u pocetku sam krenuo slabo,a onda sam naglo popustio...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.