2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Boks: Domaće i svetske vesti  (Pročitano 184973 puta)
16. Apr 2007, 22:58:15
Zvezda u usponu


Dan je tmuran,ja mamuran...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1224
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
HTC 
Kličko brani titulu u julu protiv Brjustera



Svetski šampion u verziji Medjunarodne bokserske federacije (IBF) Ukrajinac Vladimir Kličko braniće titulu 7. jula u Kelnu u meču protiv izazivača Amerikanca Lejmona Brjustera, saopštili su zvaničnici Kličkovog tima.

Vladajući svetski prvak je prethodni put branio tron u martu protiv Amerikanca Reja Ostina, kojeg je pobedio tehničkim nokautom u drugoj rundi.

Kličko (31) je do sada u 51 profesionalnoj borbi u karijeri postigao 48 pobeda, od čega 43 nokautom, dok je tri puta poražen. Titulu je osvojio pobedom nad Amerikancem Krisom Birdom u aprilu prošle godine.

Zanimljivo je da je Kličko u aprilu 2004. godine poražen u meču protiv Brjustera, kada je izgubio titulu u verziji Medjunarodnog bokserskog udruženja (WBO).

Izvor:(Tanjug)


(02. May 2007, 21:52:08)

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

klicko.jpg
(18.64 KB, 340x220)
« Poslednja izmena: 15. Jul 2007, 02:46:37 od dzux_de_lux »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.20
mob
Samsung i5700 + D880
Nije teska kategorija sto je nekad bila... Najjace je bilo krajem osamdesetih i pocetkom devedesetih - Tajson,Holifild,Ridik Bouv,deka Formen i jos mnogi dobri bokseri. Posle je Luis sacekao da ovi omatore pa se i on proslavio.

Danas katastrofa...
« Poslednja izmena: 17. Apr 2007, 09:41:02 od Falzone »
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung 
u principu boks je u ozbiljnoj krizi i talenata i popularnosti...
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.20
mob
Samsung i5700 + D880
Pa,jedna stvar povlaci drugu.Mogu misliti koliko je to u ono vreme bio popularan sport u svetu kad sam ja kao klinac redovno gledao u 3-4 ujutru.Memedovic legenda prenosio,legende u ringu,ludnica...I nije samo teska kategorija bila dobra,bio je tu Roj Dzons junior,pa Princ Nasem Hamed,Kris Jubenk budala,Kosta Zju ili kako se vec pise,mali milion mnogo dobrih meksikanaca...Ma,show Smiley
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Dan je tmuran,ja mamuran...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1224
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Minefield 3.0a5pr
mob
HTC 

BOKS: Mejveder preko De la Hoje do titule


Amerikanac Flojd Mejveder osvojio je titulu prvaka sveta u verziji Svetskog bokserskog saveta u supervelter kategoriji pošto je pred 16.200 gledalaca u MGM Grand hotelu u Las Vegasu pobedio Oskara de la Hoju na poene u 12 rundi.

U meču koji je sa prihodom od oko 100 miliona dolara bio jedan od najprofitabilnijih u istoriji boksa, Mejveder je uspeo da u prvoj borbi u supervelter kategoriji u karijeri savlada legendu svetskog boksa odlukom sudija 2:1. Nakon pobede je izjavio da se povlači sa ringa neporažen. Meč protiv De la Hoje bio mu je 38. u karijeri i zabeležio je 38. pobedu, od toga 24. nokautom.

"Bila je to paklena borba, ali nisam imao previše problema. Oskar je uputio veliki broj udaraca, ali sam svaki put mogao da ih vidim i izbegnem. On je bez sumnje najbolji bokser današnjice i ja sam uspeo da ga pobedim. Zbog toga se povlačima sa ringa, jer više nemam šta da dokazujem", rekao je tridesetogodišnji Mejveder.

Iako je na zalasku karijere, tridesetčetvorogodišnji De la Hoja počeo je meč dobro i u prvim rundama stekao je pednost, ali kako je borba odmicala Mejveder je sve više preuzimao inicijativu i prema procenama svih prisutnih stručnjaka zasluženo je pobedio.

"Bio je to težak meč u kome sam zadao i primio dosta udaraca. Nisam uveren da sam zaslužio poraz, a u svakom slučaju onaj ko želi da osvoji titulu prvaka sveta mora da uradi mnogo više nego što je Mejveder uradio u ovom meču", rekao je De la Hoja, kome je to bio peti poraz u poslednjih 12 borbi.

(Tanjug)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Meč De La Hoja - Mejveder premašio sve rekorde


Pre svega, rasprodano je svih 16.200 ulaznica za dvoranu MGM Grand Hotel end Kazino u Las Vegasu, a zarada od 19 miliona dolara premašila je za dva miliona dolara do sada najskuplji bokserski dvoboj u istoriji, održan 1999. godine

Meč za titulu apsolutnog prvaka sveta u polusrednjoj kategoriji u verzije VBC, održan u subotu u Las Vegasu između američkih boksera Oskara De La Hoje i Flojda Mejvedera, nadmašio je sve dosadašnje rekorde u "plemenitom sportu".

Pre svega, rasprodano je svih 16.200 ulaznica za dvoranu MGM Grand Hotel end Kazino u Las Vegasu, a zarada od 19 miliona dolara premašila je za dva miliona dolara do sada najskuplji bokserski dvoboj u istoriji, održan 1999. godine između Lenoksa Luisa i Ivandera Holifilda.

Ulaznice za "meč stoleća" u Las Vegasu dostigle su na internetu cenu od 20.000 dolara.

Organizatori ovog susreta prodali su i oko 35.000 ulaznica za zatvorene prostore u samom Las Vegasu, u kojima se na velikim ekranima mogao da prati prenos dvoboja, za koji su televizijske stanice iz 176 zemalja platile ekskluzivno pravo transmisije.

Međutim, u SAD se prenos borbe mogao videti samo preko plaćenih kablovskih kanala.

Ukupno je "inkasirano" više od 100 miliona dolara.

Iako je izgubio meč, De La Hoja je dobio 25 miliona, a pobednik Mejveder 11 miliona.


Izvor: Megafonija
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung 
8. maj 2007. | Izvor: B92
Boks: Nastradao Diego Korales

Amerikanac Diego Korales višestruki prvak sveta u boksu u lakoj kategoriji i učesnik jedne od najboljih borbi u istoriji boksa, poginuo je u utorak u saobraćajnoj nesreći u Las Vegasu.

Kako prenose američki mediji, lokalna policija potvrdila je da je došlo do saobraćajne nesreće  u kojoj je 29-godišnji Korales nastradao na motoru, ali nije saopštila kako je do nesreće došlo.

Korales je bio vlasnik dve titule u junior lakoj i lakoj kategoriji, ali je medju ljubiteljima boksa ostao upamćen po sada već legendarnoj borbi za titulu sa Hose Luisom Kastiljom 2005.godine, kada je i pored dva nokdauna u kojima se našao, uspeo da se vratio u meč i nokautira svog protivnika.

Tokom profi karijere boksovao je 45 mečeva, pobedio je u 40, a izgubio samo 5.

Izvor: B92-Sport
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Dan je tmuran,ja mamuran...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1224
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Minefield 3.0a5pr
mob
HTC 

De la Hoja za poraz dobio 45 miliona dolara


Meč za titulu prvaka sveta u supervelter kategoriji izmedju Oskara de la Hoje i Flojda Mejvedera ušao je u anale po najvećoj zaradi u istoriji ovog sporta, pošto su organizatori u četvrtak saopštili da se ukupan prihod popeo iznad 130 miliona dolara!

Iako je izgubio meč i titulu, De la Hoja je dobio honorar od 45 miliona dolara, što je takodje rekordna zarada u istoriji boksa. Izazivaču Mejvederu je pripalo oko 22 miliona dolara.

To ipak nije bio najveći ukupni honorar za dvojicu boksera, jer su Majk Tajson i Ivander Holifild za svoj drugi meč (onaj u kojem je Tajson protivniku odgrizao parče uha), dobili po 35 miliona dolara.

U saopštenju organizatora navodi se da je meč u direktnom prenosu praćen u 2,15 miliona američkih domaćinstava. Meč je po principu "plati pa gledaj" prenosila kablovska mreža HBO, a cena je iznosila 54,95 dolara.

Prihod od prodaje ulaznica za meč koji je održan u MGM Gren Kazinu u Las Vegasu iznosi 14 miliona dolara.

(Tanjug)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
blago njima  Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 3Gs
Tejlor odbranio titulu u srednjoj kategoriji

Amerikanac Džermejn Tejlor odbranio je titulu prvaka sveta u srednjoj kategoriji, u verziji medjunarodne bokserske federacije (IBF) pošto je u nedelju ujutro u Memfisu preglasavanjem sudija (2:1) savladao zemljaka Korija Spinksa.

U meču koji je trajao 12 rundi dvojica sudija dala su prednost Tejloru (117:111 i 115:113), dok je treći smatrao da je bolji bio Spinks - 117:111.

U prethodnih 28 mečeva Tejlor je doživeo samo jedan poraz, dok je Spinksu ovo bila 40. borba i četvrti neuspeh u karijeri.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.135 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.