Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bivši američki oficiri progovoriće u ponedeljak o susretu sa vanzemaljcima  (Pročitano 15858 puta)
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2834
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.63
mob
Nokia 
A jel znate vi koliko lepo moze da se zivi u Americi ako vidis vanzemaljce, jos ako si bio neko mudo u vlasti napises knjigu i obezbedio si i unuke.
Prica o tome kako vlade u svetu kriju postojanje vanzemaljaca i kako saradjuju sa njima i kako nas vanzemaljci redovno posecuju imaju toliko rupa da bi mi trebalo par dana da ispisem zasto su sanse za tako nesto jako jako male.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Sony xperia
Ovi ne zive u Americi.

Citat
Prica o tome kako vlade u svetu kriju postojanje vanzemaljaca i kako saradjuju sa njima i kako nas vanzemaljci redovno posecuju imaju toliko rupa da bi mi trebalo par dana da ispisem zasto su sanse za tako nesto jako jako male.
Hajde ispisi pa ovima posalji i reci kako njihove arhive nisu tacne.

http://www.mondo.rs/v2/tekst.php?vest=51365
http://www.collectionscanada.gc.ca/databases/ufo/index-e.html
http://www.foxnews.com/story/0,2933,484157,00.html
http://www.timesonline.co.uk/tol/news/politics/article5600271.ece
http://ufos.nationalarchives.gov.uk/





A onda mozes i da nam nabacis odgovore.

Da se ne uplicem na dalje, dosta sam ranije pricao, nemam nameru i dalje.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Smile
Daj boze da progovore..Da ratuju malo i sa vanzemaljcima
Па шта ради Холивуд у последњих неколико година? Припрема за рат са ванземаљцима.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2834
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.63
mob
Nokia 
Ovaj poslednji link je extra, tu mogu da se kupe poverljivi dokumenti za samo 3,5 funte, pa to je dzabe jbt  Smile.
Jel kapiras da to sto je neka tajna sluzba neke zemlje belezila i imala posebnu arhivu za sve te ljude koji su im javljali da su videli nesto cudno nije dokaz da su nas vanzemaljci posetili, nego je samo dokaz da ljudi misle da su videli nesto.
Pa zar nije cudno da se price ljudi o tome kako izgleda NLO toliko razlikuju. Ako nas posecuju vanzemaljci samo sa jedne planete valjda bi letelice trebalo da im budu bar slicne. Ili nas mozda posecuju razni vanzemaljci sa svih strana svemira.
Ako postoje ljudi kojima je dosta tajni i koji hoce da kazu istinu kako to da ne mogu da nadju ni jedan posten dokaz za te svoje price. Pa gde to moze mutna slika na kojoj se vidi neka svetlost da prodje kao dokaz.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
HTC Tattoo
to je sve tacno sto kazu  Smile
ja sam isto cuo da su bili vanzemaljci!
Ti si čuo,verovatno si na pijaci to čuo. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
mob
Nokia 
to je sve tacno sto kazu  Smile
ja sam isto cuo da su bili vanzemaljci!
Ti si čuo,verovatno si na pijaci to čuo. Smile

cuj cuo  Smile... pio kafu sa njima jbt  Smile Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Sony xperia
Prijatelju, decenijama su ljude parvili ludima. Da nista nisu videli. pominjali balone i kojekakva cudesa. A onda se najednom otvaraju arhive. Odakle ako ti ljudi nista nisu videli ? Vidis, i na samim klipovima imas opet "objasnjenja", namerno stavljam pod navodnice. Opet se nude odgovori. Kao sto su ga tupili da je to sve proizvod Holivuda, pa se doslo do toga da je Spilberg pokretac svega. Na kraju im je odgovorio da je i on kopirao od drugih. Puno stvari se zakukuljuje i zamumuljuje.

Nakon onog sto Vares opisuje, bila je emisija na ondasnjem TV BG, gde se Milivoj Jugin raspilavio objasnjavajuci da je to balon. Balon koji prati avion koji leti oko 500 km.h ?? Nakon njegovog "objasnjenja" pilot ga je upitao:"Ja sam bio u kabini i video,a gde ste vi bili" ?

Pa zar je malo sta su uradili sa svinjskim gripom ? Raznorazna objasnjenja, uveravanja i ko zna sta sve. Na kraju sta je ispalo ?

Koliko je potrebno za razmisljanje da se nesto muti i prikriva ? Koliko je potrebno shvatiti sta ovaj svet vodi ? Pa samo okrivljavanje Holivuda je tako providno. Sta cemo sa ovime, od pre nastanka Holivuda:

http://forum.burek.com/biblija-istina-ili-laz-t262206.msg8649366.html#msg8649366
pa sve do 355-e strane. Obrati paznju na 343 i 344-u stranu. Mozda ce ti nesto reci vise o onekim stvarima sto rekoh. I onda Holivud kriv ? Ljudi nisu nista videli ? Ne moras sve klipove gledati, mozes samo one s avioncicima.

Zaista ne mislim nikog ubedjivati niti menjati necije misljenje. Imate stvari pred vama, imate sive celije pa razmislite.

Koliko god nesto izgledalo blesavo, moze ispasti najtacnije. Sto rece jedan kvantni fizicar o stvarima u kvantnoj fizici: " Ako ne poblesavite, onda niste nista shvatili".

Rekoh da necu da se uplicem. imate svoja misljenja. Moje je da vas pozdravim i pozelim uzitak.

Zivi bili.  Smile
« Poslednja izmena: 26. Sep 2010, 12:56:08 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2834
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.63
mob
Nokia 
Ja kad sam bio klinac uvek sam voleo da se igram sa papirima i dokumentima koji su mi roditelji davali kada bi ti dokumenti prestali da budu vazni za njih. Umesto da ih bace u djubre oni su meni davali da bi ja bio miran i da bi se lepo igrao. I svima je bilo super i meni sto se igram i njima sto sam miran.
Ja sada kada bi pozvao policiju i rakao da sam video vanzemaljce oni bi to verovatno negde zapisali i bacili na neku gomilu. Da li ce posle 50 god to znaciti da sam ja stvarno video vanzemaljce?
Nemoj da poredis stvari kao sto su vanzemaljci i svinjski grip. Za svinjski grip je vise nego jasno o kakvoj se tu prevari radi.
Skoro sam gledao neku emisiju o NLO nad Londonom. Ako vanzemaljci saradjuju sa vladom i ne zele da iko zna za njih zasto bi nadletali iznad Londona? Ako ne saradjuju sta hoce na zemlji? Kako i odakle su dosli? Kako niko od ljudi koji znaju za njihove posete nema ni jedan dokaz? Zasto vlada krije to od nas?
Ne moras mi odgovarati na ova pitanja znam da nemas odgovor koji bi mogao da me zadovolji  Smile


Zar ne vidis je prevara u tome sto sto su neke ljude koji imaju energije i volje da bore za nesto vise naterali da dokazuju nesto sto ne postoji. Umesto da se ti ljudi bore za neke konkretne ciljeve oni se bore sa vetrenjacama i tako su potpuno bezopasni. Pa cak i da je sve ovo istina o vanzemaljcima kako bi ta istina koristila nama? Koga je briga ako vlada saradjuje sa vanzemaljcima.
A nisu cak ni morali da trude da sprovedu ovu prevaru u delo, samo rade ono sto i treba da rade, pisu izvestaje o svemu i svacemu jer je to njihov posao, a kada ti izvestaju zastare i kada se vidi da su teska glupost onda ih bacaju u kantu ili jos bolje daju ih narodu da se narod malo igra. Ljudi bas zele da budu prevareni, odnosno u ovom slucaju zele da misle da njih pokusava neko da prevari.
« Poslednja izmena: 26. Sep 2010, 13:43:31 od Marco V »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
A jel znate vi koliko lepo moze da se zivi u Americi ako vidis vanzemaljce, jos ako si bio neko mudo u vlasti napises knjigu i obezbedio si i unuke.

dechko , pricash gluposti o stvarima koje ne znash  Smile .

ovde se radi o oficirima zaduzenim za lansiranje strategijskih nuklearnih raketa .dakle :


1. josh uvek su pod zakletvom i duzni su da chuvaju vojne tajne , inache im preti vishegodishnja robija i oduzimanje penzija . nije ti to srbija da svako lupa shta hoce .

2. prilikom selekcije za posao koji su obavljali nad njima su vrshena stroga psiholoshka ispitivanja tako da su to ljudi koji :

   - nisu skloni laganju

    - nemaju bujnu mashtu

     - naredjenja izvrshavaju bez pogovora

     - nisu skoni glupim shalama

sve to je moralo da bude tako da bi im se u ruke dalo takva oruzja , jer je njihova duznost bila da u po bela dana ili noci budu spremni da za par minuta lansiraju nuklearne rakete na SSSR , a opet da nikad ne padnu u iskushenje da to uchine na svoju ruku  Smile

3. eventualna zarada od knjige ce pre svega ici izdavachu i autoru iste ,a ne ljudima koji su u njoj svedochili . sumnjam da oni dobijaju ikakvu materijalnu kompenzaciju za svoj rad , jer bi im to ugrozilo kredibilitet .

-------

iz svega ovoga zakljuchujem da je vrlo mala verovatnoca da bash svi oni lazu i bice interesantno da se chuje shta su to oni tachno videli .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2834
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.63
mob
Nokia 
Da jeste ja ne znam o cemu pricam, stvarno ne znam previse o Americkoj vojsci ali bar mislim da znam da koristim mozak. A da li vi znate :

1. Kolike su sanse da negde u svemiru postoji neki inteligentni oblik zivota?
2. Kolike su sanse da ako vanzemaljci postoje uopste znaju za nas?
3. Kolika je sansa da oni imaju tehnologiju da dodju do nas?
4. Ako su vec dosli zasto bi dolazili tajno?
5. Da li znate vi koliko drzava ima satelite i koliko se raznih agencija i organizacija bavi slusanjem svemira i trazenjem vanzemaljaca? Zar je moguce da su vanzemaljci uspeli da zajebu sve te satelite i cuda ali nisu uspeli da prevare nekog seljaka iz Teksasa ? Ili mozda sve svemirske agencije i svi koji posmatraju svemir zajendo ucestvuju u toj prevari?
6. Ako oni nas posecuju vec godinama i vlade znaju za njih kako su to sa ovakvim stepenom razvijenosti tehnologije uspeli da sakriju od nas? A ako postoje ljudi koji su ucestvovali u njihovom skrivanju i koji sada hoce to da priznaju zasto nemaju ni jedan normalan dokaz?

Ako su nas u poslednjih 100 god. posecivali vanzemaljci ili ako su saradjivali sa nasim vladama ja cu pojesti svoje govno i okaciti snimak kako jedem u HD formatu na youtube-u da svi vide koja sam ja neznalica.
« Poslednja izmena: 26. Sep 2010, 14:45:54 od Marco V »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.