Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 12:04:51
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bivsa je u drustvu...  (Pročitano 3512 puta)
13. Sep 2008, 11:49:03
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ne za gomilom vec za pravdom.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11066
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Imam sledeci problem... Nedavno sam raskinuo sa devojkom, tacnije ona je samnom... Medjutim, moj najbolji ortak i njena najbolja drugarica su u vezi neka 4 meseca i stalno izlazimo zajedno...e sad... dok smo nas dvojca bili sa njih dve zajedno povukli smo celo svoje drustvo da se druzi sa njima i svi smo se zgotivili... njih dve su zaista sjajne i ne cudi me sto je tako i bilo mi je drago... problem je nastao posle naseg raskida... svi smo nastavili da se druzimo i izlazimo... to ne bi bio nikakav problem (imao sam takve situacije i ranije) da ja prema toj devojci ne gajom jaka osecanja... Svaki put kad se vidimo, mene uhvati nostalgija, sjebem se strasno...onako bas bas... Lose je i to sto ona pokusava samnom da ostane prijatelj i tako se i ponasa... skroz je opustena prema meni, zajebava se, podseca na zajednicke trenutke i sl... Mislim da bi mi bilo lakse da me ignorise ili sl... E sad, ortaci tvrde da kad bih ih zamolio da se ne vidjamo, da bi oni njih dve za sekund iskulirali, ali ja ne zelim to... Znam koliko su se zgotivili, vidim da im je lepo i ne zelim da budem sebican... na kraju krajeva njh dve to nisu ni zasluzile... Ne znam sta da radim... ovako ne mogu da izdrzim (a verujem da sam i ove smorio sa naglim promenama raspolozenja kad je ona u blizini)... Sta bi ste vi uradili da ste na mom mestu....?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Sigurno je da je neces nikad preboljeti ako je vidjas stalno.
Probaj da se manje vidjas tako coporativno, sa cijelim drustvom, umjesto toga, izlazi vise sa drugovima, tu djevojku izostavi.

Prestani da mislis na druge, misli malo i na sebe, ne skodi Smiley
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ne za gomilom vec za pravdom.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11066
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Znam ja to... zato i trazim savet... pokusavao sam ja da ju izbegavam, ali na kraju ispadne da ja sedim kuci jer su svi zajednoi izasli  Smile Cak i tad nisam je se otarasio, jer me je cimala na mobilni, slala mi poruke i pitala da li ju izbegavam, sto sam takav i sl... Jbg, nisa izdrzao... papucic Smiley
Uvek ispadne da zavrsimo sa njih dve... ili nas cimnu pa se nadjemo ili samo banu jer izlazimo na slicna mesta, ili ih neko iz drustva pozove a da ne znam... a opet jako mi je glupo da razbijam drustvo, pogotovo zbog tog ortaka jer onda ima vise vremena da bude sa svojom devojkom...
Ps: mislim na sebe... zato sam i postavio temu, da bih se izvukao iz sranja  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Iskreno, ona tebe malo zeza...verovatno joj laska jer vidi da ti jos uvek znaci...

Elem, iskuliraj malo drustvo... mesec, dva... prezivece i bez tebe... nadji neke druge zanimacije... naravno ako te pitaju, treba da delujes kao da si stvarno zauzet...\

PS iskljuci svaku mogucnost da cete se pomiriti ili opet biti zajedno, raskinuli ste i finito (za sada i za ubuduce, nemoj da budes jedan od onih koji stalno raskidaju i mire se)... i mislim da malo preterujes sa davanjem znacaja tome al' dobro...
« Poslednja izmena: 13. Sep 2008, 12:39:26 od yourtoiletpaper »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Pa vidi, ne možeš sedeti na dve stolice. Mislim da bi dobro bilo da svojoj bivšoj kažeš kako ti je teško kad ste zajedno u društvu što te stalno asocira na vezu koju još nisi preboleo. Drugo mislim da tvoj ortak sasvim lepo može da izađe sa svojom devojkom i bez nosača sveće, a da ti možeš u to vreme da izađeš sa ostatkom društva bez bivše.

Reci tom najboljem ortaku i nekolicini drugih da te guši što je ta bivša stalno sa vama. Oni su tvoji ortaci, ne moraju da se ponašaju kao stoka prema njoj ali treba da podrže tebe. A to neće uraditi ako misle da je tebi OK sadašnje stanje.

Nađi sebi devojčicu, pojavi se sa njom u društvu. Možda će tad bivša shvatiti da je vreme da i ona poradi na svom krugu prijatelja izvan tvog kruga prijatelja.
« Poslednja izmena: 13. Sep 2008, 12:38:18 od simijon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
Da ja imam takav problem kao ti, zamolila bih prijatelje da ne izlazimo svi zajedno. Što reče Ces, misli malo na sebe.  Smile A nju ignoriši malo. Kako ne shvata da ti nije svejedno? Valjda zna koliko ti je značila dok ste bili zajedno... i da treba vremena da se to sve slegne.

Glavu gore Ice, show must go on Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Citat
Mislim da bi dobro bilo da svojoj bivšoj kažeš kako ti je teško kad ste zajedno u društvu što te stalno asocira na vezu koju još nisi preboleo

Ja ne bih puno trosio reci na nju... samo bih se opravdao kod ostatka drustva ako pomisle da ih zapostavljas...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
LG Google Nexus 5
jedino resenje je da se pomiris opet s njom ...

problem je sto moras da naucis da zivis s tim da vise niste zajedno ... dok se to ne slegne ... bices uvek sjeban ...
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Citat
verovatno joj laska jer vidi da ti jos uvek znaci...
slazem se.

svako ti je dao koristan savjet; sustina je da se sklonis od te djevojke, sad kako ces to izvesti .. imas raznih opcija.
mislim da je skroz ok i fer da kazes drugovima da hoces da izadjes samo s njima, ne trebas se osjecati lose.
mozes i toj djevojci reci da ti je jos stalo do nje, ali onda rizikujes da se ona nastavi ponasati kretenski.
mozes i naci drugu djevojku sto neko rece, pa ce se ta stara pojesti  Smile

i tako ..

jedino resenje je da se pomiris opet s njom ...
nadam se da je ovo bila ironija
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ne za gomilom vec za pravdom.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11066
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Hvala ljudi... Zaista... Jako mi je trebalo da cujem jos necije misljenje i dobio sam ih sasvim dovoljno... jos se i sva poklapaju  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 12:04:51
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.