Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 01:49:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 212 213 215 216 ... 219
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: BitTorrent  (Pročitano 307704 puta)
Hronicar svakodnevice


Nikad ne veruj zeni koja laze!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava SCG
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.41
mob
Nokia ZTE
kolko god da je mali i dobar utorrent-bit torrent klijenti su sranje u odnosu na vuze, jeste malo veca instlacija ali brate automatika mu je bolja od savrsanstva, nikad nisam forvadovao portove jebavao ale itd skoro uvek skida max brzinom i nikad ne jebe konekcuju ruter surf i sve ostalo tako da VUZE long live
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 33
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.63
Zašto meni Vuze neće da krene da skida sve dok nepokrenem prinudno pokretanje?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 226
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Jel moze mala pomoc? Radio mi je normalno utorrent, ali odjednom, kako ubacim neki fajl, izbaci mi "Former volume not mounted" , i nece da skida
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Cudni smo ti mi pingvini!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6178
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
SonyEricsson k750i
kolko god da je mali i dobar utorrent-bit torrent klijenti su sranje u odnosu na vuze, jeste malo veca instlacija ali brate automatika mu je bolja od savrsanstva, nikad nisam forvadovao portove jebavao ale itd skoro uvek skida max brzinom i nikad ne jebe konekcuju ruter surf i sve ostalo tako da VUZE long live

meni utorent ide preko 960 kbps i to standardno, bez podesavanja.... nekada i vise

a sto se tice ostale automatike samo podesis koliko torenta da skida u isto vreme i uzivas.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 226
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
samo da javim da mi je proradio Smiley samo sam promenio u koji folder da mi download-uje i proradilo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 25
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80



aко имаш utorrent прати упутства са слика и нађи број порта у опцијама ... можеш га и променити али углавном то ти је број порта који ће бити отворен за долазеће конекције  Smile

Тај број запамтиш и онда га уписујеш тамо у подешавањима рутера ...
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 25
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
da li se broj porta koji se nalazi pod stavkom random port na mom utorrentu unosi u obe kolone,lan port i public port?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Rule Flavor   Redirect
IF Name   All
Protocol   TCP
Local Address From   192.168.1.4
Local Address To   192.168.1.4
Global IP From   0.0.0.0
Global IP To   0.0.0.0
Destination Port From   број порта
Destination Port To   број порта
Local Port   број порта

Тако је код мене ... на сва три места је исти број порта. Не знам сад како је на осталим рутерима али колико се сећам на оном портфорвард сајту је то лепо објашњено за сваки модел рутера ...

Беше на врху стране имаш поље у које укуцаш број порта и ај пи адресу ... и онда ти касније при дну стране прикаже где шта треба да буде укуцано у случају твог рутера ...
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.84
mob
HTC Desire Z
Pozdrav ljudi, imam jedno pitanje i potreban mi je tacan odgovor.  Odgovori iz iskustva imaju prednost Smiley .
Napravio sam torrent i ubacio javne trackere i onda sam te torentice uploadovao na brojne sajtove. . .  I krenuo sam da seedujem.
Medjutim, kontam da je bolje seedovati sa privatnim trackerom na privatnom sajtu (jer zelim da mi torrent zazivi), pa me zanima sledece:
1.  Da li je moguce da napravim novi torrent fajl i da u njega ubacim privatni tracker, koji ce da ima isti izvor (da deli izvor/da sise iz istog foldera) kao torrent sa javnim trackerom.  Da li to ima neke veze uopste? I da li ce oba da rade kada preko javnog torrenta (trenutno aktivnog) sada aktiviram torrent sa privatnim trackerom.  Posto mi je jako vazno da mi rade i javni i privatni trackeri.
2.  Kako se postupa ako zelim da saljem na vise privatnih sajtova, a svaki zahteva svoj privatni tracker.  Jel' mogu da ubacim vise razlicitih privatnih trackera u jedan torrent i da svi oni rade lepo, svaki za svoji sajt, i ako ne, kako se to resava da moze?
Fajl mi zauzima 6GB, pa ne bih bas voleo da cujem da za svaki torren mora da imam posebnu kopiju fajla.  Hvala.
« Poslednja izmena: 06. Feb 2011, 05:53:31 od echo.blue »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 212 213 215 216 ... 219
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 01:49:35
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.