Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Разлике између различитих раса код људи
Суштински не постоје
37.5%  (39)
Постоје, али се могу превазићи
32.7%  (34)
Постоје и непремостиве су
22.1%  (23)
Наука тек треба да открије
2.9%  (3)
Како већина каже
4.8%  (5)
Ukupno glasova: 104
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 49
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Биолошке разлике међу људима  (Pročitano 56488 puta)
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Лично сам имао једну џукелу и то је најбољи пас којег ћу икада имати. Сам си почео нешто о биологији, па сам те растурио на том нивоу. Биолошки не постоји ништа што би спречило потомство било којег здравог пара двоје људи, било које нације, вере или расе. Не постоје биолошке препреке, тако да је такво укрштање сасвим нормално. Не постоји чак ни механизам одбојности.


Браћо Срби, немојте ни помислити да креснете овако нешто, тиме чините геноцид Smile

Аргентинци су бели, ако не верујеш статистикама, одгледај било који њихов филм. Биологија као наука је рекла своје, а рекли су и посетиоци ове теме. За сада се само двоје слаже са тобом да су биолошке разлике непромистиве.
А ти слободно буди у свом свету у коме су црнци живели боље под апартхејдом, а Италијани имају елитне једнице које разбијају Smile
Ову тему сам отворио да ми се не би прикрадали са својим идејама по којима су ми ближи они који су ме бомбардовали и признали "Kosova" од оних који Србима ништа лоше нису учинили, а богами се и противе таквој империјалистичкој политици. Имали сте да кажете на задату тему, учинак је веома мршав.
И да, они "либерлани" који се прикривено гаде свега што се од њих разликује, нису се нешто појавили да причају о "непремостивим биолошким разликама". Ништа од њих. Политичко мртвило Smile
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Citat
Браћо Срби, немојте ни помислити да креснете овако нешто,
kresanje da, razmnozavanje ne.
mesanje medju rasama naziva se sodomija. bez obzira da li je u pitanju covek i zivotinja ili magarac i konj.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tecite suze moje, reče policajac.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5313
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Motorola Fire X311
ispravka mjesanje medju vrstama naziva se sodomija,a ovdje je rec o mjesanju rasa a ne vrsta.
Citat
bez obzira da li je u pitanju covek i zivotinja i
pa po tebi su crnci jos zivotinje  Smile pa valjda smo svi mi ljudi  Smile
IP sačuvana
social share

Years later, in another place,
he steps out of the dark and speaks to me.
He whispers: 'I'll tell you the ultimate secret of magic.
Any cunt could do it.
'
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Citat
pa po tebi su crnci jos zivotinje
zasto mi nameces da sam rekao ono sto nisam? zivotinje su ti krava, konj, magarac...   
kod nas vlada misljenje da je sodomija sex sa zivotinjama. verovatno ce neki ucen covek da kaze da je gomorija sex sa biljkama.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tecite suze moje, reče policajac.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5313
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Motorola Fire X311
pa sam si naveo primjer covjek i zivotinja,a ovde je prica bi li kresnuo rijanu,zar ona tebi lici na kravu?
IP sačuvana
social share

Years later, in another place,
he steps out of the dark and speaks to me.
He whispers: 'I'll tell you the ultimate secret of magic.
Any cunt could do it.
'
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Agent provocateur iz Silikonske Doline

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1645
Zastava USA
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
BlackBerry Torch

kavih bre robova ... Smile jedino nisu imali pravo na politichke odluke ... prosechan crnac danas loshije zivi u j.africi nego za vreme aparhejda (slabija zdravstvena zashtita ,kupovna moc ,vishe kriminala ... ).


Vidi se koliko nemaš pojma šta pričaš!
I očito nisi nikad bio tamo.

Južnoafrički Rand je ojačao spram dosta valuta, uključujući dolar. Kupovna moć kao i cijene nekretnina su u porastu a nezaposlenost se smanjuje. Ali jbg. valja se nekad maknut malo od svoje šupe i shvatiti da sve što piše na Olujnom Frontu ne mora biti uvijek istina (99% zapravo i nije ali hajd kad već lažu svoje slavensko roblje...)

Da ne pričam dalje, nek ti netko prevede ovo s engleskog:

South Africa's economy grew by 5% in 2006, representing the highest rate of economic growth in 25 years. After years of rising unemployment, the unemployment rate has declined for three years in a row, with over a million jobs created in this period.

The present economic boom represents one of the longest sustained increases in income in about 40 years.

This growth has been relatively broad-based with the share of income going to Africans rising to above 50% in 2005, from about 40% in 1996. The number of black people entering what is called “the middle class” increased by 30% in a single year to 2,6 million in 2006.

According to a study by the Department of Trade and Industry, the number of small businesses has grown by 150% since 1995 and 87% of these businesses are black-owned.

This economic performance is due to two main factors. Firstly, over the past decade, South Africa has pursued policies that have put the economy on a sound footing, where it is able to grow faster and more sustainably. Secondly, high commodity and a favourable international economic environment have benefited the South African economy, at a time when the economy has been opened up.

ostatak na:
http://www.info.gov.za/aboutsa/economy.htm

« Poslednja izmena: 15. Jul 2008, 06:24:44 od Sale Nadj »
IP sačuvana
social share
Prije nego odgovoriš na moj post molim lijepo pročitaj moj potpis
              Ja se ovdje uglavnom dobrano zajevavam!

Ignorancija je zdrava za živce. Dakle, ako nisam odovorio na negdje nešto a ti očekuješ moj odgovor, shvati - ignorirao sam to!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tecite suze moje, reče policajac.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5313
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Motorola Fire X311
kako ja znam juznoafricka republika je najrazvijenija zemlja afrike,imaju BND veci nego pola evrope,pa organiziraju i mundijal , jel iko misli da je to jeftino?
IP sačuvana
social share

Years later, in another place,
he steps out of the dark and speaks to me.
He whispers: 'I'll tell you the ultimate secret of magic.
Any cunt could do it.
'
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Citat
Kupovna moć kao i cijene nekretnina su u porastu a nezaposlenost se smanjuje.
bas kao i u srbiji.
Citat
organiziraju i mundijal , jel iko misli da je to jeftino?
ne, ali je isplativo.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tecite suze moje, reče policajac.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5313
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Motorola Fire X311
svejedno isplatilo bi se i ukrajini i poljskoj ali oni nemaju ni dovoljno novca da renoviraju postojece stadione,a u juznoj africi ce morati vjerovatno graditi i nove,budzet bilo koje druge africke zemlje bi bio pred pucanjem
IP sačuvana
social share

Years later, in another place,
he steps out of the dark and speaks to me.
He whispers: 'I'll tell you the ultimate secret of magic.
Any cunt could do it.
'
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Можда је и један од разлога што је Фуерза аереа архентина парирала Ројал ерфорсу и тај што су били адекватно наоружани и опремљени, за разлику од копнене војске?

И догу и добермана је узгајио човек, систематски. Иначе, џукеле су често спремније за живот од расних паса.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 49
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.