Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 44
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Besplatne akcije za četiri miliona građana  (Pročitano 50455 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Apple iPhone SE 2020
Ja samo hocu da kazem da oni koji su najvise zaradili u komunizmu (a to su oni koji su kupili stan za kutiju sibica), najvise i urlaju protiv tog komunizma....
Nista im ne valja... komunizam, tranzicija, kapitalizam, anarhija... Smile

Mislim... koja je drzava nudila zimnice na 1324546234 rata, letovanje preko sindikata na 23251 rata, odlazak za 8. mart u Dalmaciju ili preko grane, regres, 13. platu, bolovanje od 5 godina, etc...  Smile

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Samsung Galaxy S9+
Citat
Ja samo hocu da kazem da oni koji su najvise zaradili u komunizmu (a to su oni koji su kupili stan za kutiju sibica), najvise i urlaju protiv tog komunizma...

Sa ovim se slazem potpuno.Mogu samo dodati da su najveci borci protiv Milosevica sada najvece demokrate a obogatili su se u Zlobino vreme....  Smile Smile

Citat
Mislim... koja je drzava nudila zimnice na 1324546234 rata, letovanje preko sindikata na 23251 rata, odlazak za 8. mart u Dalmaciju ili preko grane, regres, 13. platu, bolovanje od 5 godina, etc...  Smile

I sa ovim se slazem i dodacu da smo zbog toga i propal.....

Ali opet sve to ne znaci da je Dinkicev predlog dobar  Smile Taj isti Dinkic sadi tikve sa lopovom zvanim Miskovic a j... Kvarica.Prvo kaze"eureka nasao sam lovu od Slobe sa Kipra a posle kaze nemam pojma gde je"Ja mislim da su radili dugi prstici naseg gitariste ministra  Smile Smile Znaci gitarista planira veliku placku javnih preduzeca i da nam posle svega kaze:"Dobio si soma evra sta jos hoces"  Smile Smile Smile Kao sto sam vec rekao gitarista svakako dobija.Ako mu prodje sirotinja je dobila soma evra i ljubice ga u dupe a ako ne prodje opet ce biti super jel eto covek resio da deli svima lovu kao Robin Hud  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
BlackBerry bold
Citat
Ja sam ti lepo rekao da je u slucaju privatizacije Agrovojvodine tako bilo a ti pricaj sta god hoces.... 
Nisam rekao da je to za obaranje cene deonica bilo svuda ali u Agrovojvodini jeste i G17+ je vrsio privatizaciju...
ja ti opet kažem, da si nešto pročitao znao bi o čemu se radi tu. i znao bi da se to dešava stalno, da je to dozvoljno i da tako i funkcioniše berza!
p.s. daleko od toga da se to dešavalo samo u agrovojvodini!
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Šest firmi za start
T. SPALEVIĆ, 12. novembar 2007

Nacrt zakona o besplatnoj podeli akcija, koji je pripremilo Ministarstvo ekonomije i regionalnog razvoja, biće do kraja nedelje prosleđen Vladi Srbije na razmatranje. Od naredne sedmice kreće i serija sastanaka resornog ministra sa predstavnicima sindikata javnih preduzeća.
Pravo na besplatne akcije šest javnih preduzeća - NIS-a, "Jata", EPS-a, "Telekoma", "Galenike" i Aerodroma "Nikola Tesla", imaće svi punoletni građani, državljani Srbije, njih oko četiri miliona, koji do sada nisu učestvovali u privatizaciji. Reč je o onima koji su imali ili su stekli srpsko državljanstvo do 30. juna ove godine, ili su postali punoletni zaključno sa 31. decembrom.
I građani koji su na privremenom radu u inostranstvu, pod uslovom da nemaju dvojno državljanstvo, imaju pravo na besplatne akcije. U slučaju da uz naše imaju i državljanstvo druge države, još nije precizirano da li će imati pravo na besplatne akcije, jer, kako objašnjava Nebojša Ćirić, pomoćnik ministra ekonomije, u 99 odsto slučajeva ti građani ostvaruju prava u zemljama u kojima rade i žive. Građani koji su pod istragom ne mogu da učestvuju u privatizaciji društvenih firmi, ali stav Ministarstva je da imaju pravo na besplatne akcije javnih preduzeća. Tim akcijama ne može se raspolagati sve dok se ne utvrdi njihova tržišna vrednost.
Stav resornog Ministarstva, kako navodi Ćirić, jeste da NIS i "Jat" treba privatizovati na tenderu, i to većinskom prodajom državnog kapitala. Građani besplatne akcije NIS-a i "Jata" mogu da prodaju na berzi najranije mesec dana posle prodaje većinskog državnog kapitala, najkasnije do šest meseci, a kada tačno, biće obavešteni.
Za preostala četiri preduzeća, prvo bi međunarodni finansijski savetnik utvrdio tržišnu vrednost. Na berzi bi se, zatim, putem inicijalne javne ponude, emitovalo 15 odsto akcija, koje mogu da kupuju svi građani, ali uz limit pet hiljada evra po svakom preduzeću. Određeni procenat, u Ministarstvu još neće da kažu koliko tačno, mogu da kupe i institucionalni investitori. Njihovo prisustvo, kažu, doprinosi većoj likvidnosti, i time raste i vrednost besplatnih akcija koje su dobili građani. Novac od te dokapitalizacije kroz inicijalnu javnu ponudu ide samom preduzeću za razvojne projekte. Isto tako, građani svojim besplatnim akcijama ova četiri javna preduzeća mogu da trguju, najkasnije u roku do šest meseci od sprovođenja inicijalne javne ponude.


KOMUNALCI
JAVNA komunalna gradska preduzeća nisu obuhvaćena ovim Nacrtom zakona. Kako je najavio Nebojša Ćirić, za njih će se raditi posebna strategija i to pitanje će se rešavati naredne godine.

Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Народ под хитно мора да спречи ову дивљачку распродају свега што је генерацијама стварано.Сценарио је:нешто се прода а нешто да у акцијама,необразовани народ не зна шта ће са акцијама и хоће да их се реши што пре,њихова цена пада и у најбољем случају их купују домаћи лопови или нека страна компанија(нпр. Нис, вероватно МОЛ или ИНА).Једноставно-нека предузећа МОРАЈУ да остану у државном власништву и то није ништа чудно(Русија,Јапан,Ј.Кореја,Бразил...).
« Poslednja izmena: 13. Nov 2007, 11:10:22 od Nksamsj »
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Samsung Galaxy S9+
Citat
Народ под хитно мора да спречи ову дивљачку распродају свега што је генерацијама стварано.Сценарио је:нешто се прода а нешто да у акцијама,необразовани народ не зна шта ће са акцијама и хоће да их се реши што пре,њихова цена пада и у најбољем случају их купују домаћи лопови или нека страна компанија(нпр. Нис, вероватно МОЛ или ИНА).Једноставно-нека предузеља МОРАЈУ да остану у државном власништву и то није ништа чудно(Русија,Јапан,Ј.Кореја,Бразил).

 Smile Smile Smile Smile Smile

Slazem se 100%.Samo na zalost kod nas se direktorske fotelje javnih preduzeca dele iz sesira a ne prema strucnosti  Smile Smile Jos jedan razlog za privatizaciju jeste to da gromazna vlada trazi velike troskove koji naravno ne mogu da se plate pa se pare negde nadju.Cika Dinkic ce povecati plate i penzije,dati po soma evra svima i tako zamazati oci narodu.Naravno narod nece shvatiti da taj novac od privatizacije nece biti ulozen u napredak ekonomije drzave nego ce se potrositi za gluposti.Sta vredi povecanje penzija kad ce za 6 meseci cene skociti toliko da to poovecanje nece znaciti nista
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Citat
kod nas se direktorske fotelje javnih preduzeca dele iz sesira a ne prema strucnosti 
је ли то неком засметало?Да ли је неко направио демонстрације пред Владом или Скупштином или још боље седиштима ове три лоповске странке у Крунској,Париској и Кнез Михајловој?Чиними се да није,него је народ више у некој еуфорији "приступања евро-атланским интеграцијама",као да је највећи проблем чекање у реду за визе.Не кажем да људи не штрајкују,протестовали су сељаци у Војводини и резервисти ових дана, и шта су добили-жандаре!!!,а да се нешто тако десило деведесетих узбунио би се цео свет све до римског папе.
Мисије Динкић је добио некакву награду скоро,али зашта-јер је наш друштвени производ по глави нижи од албанског.Прослављају продају Робних Кућа,а у некаквој недељи штедње наши грађани су лихварским банкам Ђелића или Питића дали неколико стотина!!!!!! милиона евра(уз појединачни улог од у просеку 10 000),значи да је била рекламна кампања РК Б, би данас били наше а не некаквих сумњивих криминалаца и њихових белосветских пајташа.
Ове је само показатељ да су нови избори близу,а који локални,покрајнски,претседнички,републички....разликују се само у делу колача који ће либералистичке комуаре и кримоси поделити међу собом.
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
BlackBerry bold
sto pre sve treba privatizovati!
tu podrazumevam i državni penzioni fond!
sve u privtizaciju!
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ljudi, vodite ljubav a ne rat

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2109
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung d900
Mi ne odlucujemo o tome, drugi odlucuju umesto nas. Lepo na izborima zaokruzimo ono sto mislimo da je naispravnije!
IP sačuvana
social share
Fatalan
Osnovno zivotno pravilo glasi:  Nema pravila
Edit by ziledin: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia 5610
Ja samo hocu da kazem da oni koji su najvise zaradili u komunizmu (a to su oni koji su kupili stan za kutiju sibica), najvise i urlaju protiv tog komunizma....

Заборавила си да је свим тим људима, десетинама година узимано од плате за стамбену изградњу. И нека је породица имала три запослена члана, па ти види колико је то новца.
И још једну ствар си заборавила, да је тај исти комунизам оставио гомилу људи без комплетне имовине. Верујем да би власници национализоване имовине, вратили све што су од комуниста евентуално добили, само да им се врати њихова имовина која је неправедно одузета. 
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 44
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.