Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 07:57:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Berlin ~ Necemo dzamiju!  (Pročitano 9041 puta)
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
SonyEricsson k800i i D820
Zvezdase da se neprepucavamo.....

Evangelisch  (33% stanovnistva); Katholisch (33% stanovnistva); Muslime (3% stanovnistva);  108.000 jevreja!

izvor: http://www.auswaertiges-amt.de/diplo/de/Laender/Deutschland.html

Po tome molim za jedno  Smile
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
tiger mislim da gresis i da ih ima mnogo vishe od 4% (mislim na sve muslimane ne samo na turke) i generalno gledano nemci ce imati strashan problem sa islamom u buducnosti. I ne samo nemci nego chitava evropa i svet. Al to tako valjda ide, podrzhavali su shiptare kad su nama otimali Kosovo a sad polako dobijaju svoje shiptare u svom dvorishtu i izgleda ih ni to nece opametiti. Nikako da shvate da ne treba vishe krst da udara na krst i da je islam sve veca pretnja chitavom civilizovanom svetu. Ili su mozhda shvatili ali imaju neke "vishe" interese tipa nafta i sl.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
SonyEricsson k800i i D820
tiger mislim da gresis i da ih ima mnogo vishe od 4% (mislim na sve muslimane ne samo na turke) i generalno gledano nemci ce imati strashan problem sa islamom u buducnosti. I ne samo nemci nego chitava evropa i svet. Al to tako valjda ide, podrzhavali su shiptare kad su nama otimali Kosovo a sad polako dobijaju svoje shiptare u svom dvorishtu i izgleda ih ni to nece opametiti. Nikako da shvate da ne treba vishe krst da udara na krst i da je islam sve veca pretnja chitavom civilizovanom svetu. Ili su mozhda shvatili ali imaju neke "vishe" interese tipa nafta i sl.

Twice mislim da ne grijesim jer odlicno razumijem njemacki,i nemoj te mi molim te nista o tome pricati....ljepo sam vam naveo podatke koliko MUSLIMANA ne turaka u Njemackoj ima....i to je sa auswärtiges amt u Deutschlandu pa po tome molim vas nemoj te samo da mi pametujete oko toga!
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
tiger mislim da gresis i da ih ima mnogo vishe od 4% (mislim na sve muslimane ne samo na turke) i generalno gledano nemci ce imati strashan problem sa islamom u buducnosti. I ne samo nemci nego chitava evropa i svet. Al to tako valjda ide, podrzhavali su shiptare kad su nama otimali Kosovo a sad polako dobijaju svoje shiptare u svom dvorishtu i izgleda ih ni to nece opametiti. Nikako da shvate da ne treba vishe krst da udara na krst i da je islam sve veca pretnja chitavom civilizovanom svetu. Ili su mozhda shvatili ali imaju neke "vishe" interese tipa nafta i sl.

Twice mislim da ne grijesim jer odlicno razumijem njemacki,i nemoj te mi molim te nista o tome pricati....ljepo sam vam naveo podatke koliko MUSLIMANA ne turaka u Njemackoj ima....i to je sa auswärtiges amt u Deutschlandu pa po tome molim vas nemoj te samo da mi pametujete oko toga!

ajde ne pali se ko baba ne penziju rekao sam mislim da gresis a ne tvrdim da gresis i nisam te napao. Budi malo normalan, "nije teshko biti fini"  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
SonyEricsson k800i i D820
Ma znam Twice,ali eto bas sam to i prije gledao koliko Muslimana ima u Njemackoj i bas sam dobro mislim upucen...

Meni je samo muka njih pa mozda sam i zato tako ogorcen!

 Smile
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
Ma znam Twice,ali eto bas sam to i prije gledao koliko Muslimana ima u Njemackoj i bas sam dobro mislim upucen...

Meni je samo muka njih pa mozda sam i zato tako ogorcen!

 Smile

veruj mi na rech da ti ne mozhe biti vishe muka od njih nego nama Srbima  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
SonyEricsson k800i i D820
Ma nije meni muka ovih nasih muslimana,mislim iz Bosne...ali ovi arapi turci i ta sorta...tek kada vidite ove ondacete znati koliko su nasi muslimani koliko toliko normalni!
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
Ma nije meni muka ovih nasih muslimana,mislim iz Bosne...ali ovi arapi turci i ta sorta...tek kada vidite ove ondacete znati koliko su nasi muslimani koliko toliko normalni!

E tu debelo gresis, turcin nikad ne moze biti smece kao poturica. A poznato ti je koliko islamskih fanatika se naselilo u Bosni narocito u Zenici, kao i koliko iz dana u dan ima sve vishe Vehabija po Bosni. To je ono o cemu pricam da su ono sto su uvaljivali nama 90-ih godina sada dobili u svom dvorishtu. Za dobar deo terorista koji su odgovorni za napade sirom evrope i amerike se utvrdilo da su jedno vreme boravili u BiH. Utociste im sigurno nisu pruzili Srbi i Hrvati nego bosanski ili kako ih ti nazivash :nashi" muslimani. (izvini ali moji nisu meni se gade  Smile).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
BlackBerry bold
tiger2005 ti si rasista!
zasto ti smetaju slatki mali muslimancici umotani u raznobojne carsave! pa oni su blago nemacke! jedna zemlja je bogata onoliko koliko ima muslimana!
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 392
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.0
@tiger2005
Dodji ovdje da vidis sta su vehabije. Sad ih ima ko mrava po Sarajevu. Nema ni jedan zakon koji bi im ogranicavao vjersku slobodu na teritoriji federacije BiH pa mogu raditi bukvalno sta hoce. Doslo je do tog stepena da se sukobe sa hanefima (domacim muslimanima) jer ih ne smatraju pravim vjernicima.

@twice
Mislim da je tiger2005 upravu sto se tice broja muslimana u Njemackoj. Nema ih tako puno. 90% su Turci a njih je oko 3 miliona. Znam, prijatelj mi tamo zivi. Vise ih ima po Engleskoj i Francuskoj, doseljenici iz kolonija.
IP sačuvana
social share
"Kada bih uspio da ubijedim Muslimane da prestanu da ubijaju sopstveni narod radi CNN-a mozda bismo odavno imali primirje."

- General Mekenzi, jun 1992
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 07:57:35
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.