Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Berlin: Kamion uleteo na božićni vašar, sumnja se na teroristički napad  (Pročitano 11725 puta)
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
Ma sve je to izrezirano, jer jadni Muslimani nikada ne bi nikada nikoga ubili.

zamisli ...teroristicki napad izvrissili muslimani u njemackoj ubijajuci njemce...
a nisu izvrsili napad ni na jednu americku bazu od 250 postojecih u njemackoj  Smile
i ni na jednog americkog vojnika  Smile

u svakom momentu svakog dana...hiljade americkih vojnika hoda po ulicama njemacke i sjede po kafanamai  piju i jebu kurve....a jos uvijek ni jedan nije ni napadnut niti ubijen  Smile..

samo budala i to ona potpuna budaletina moze da pomisli da bi radikalnim muslimanima pored takvih laganih  i legitimnih meta u svojstvu americkih vojnika na ulicima njemacke
- bili njemci... Smile

a znas zasto  nema napada na americke vojnike ni u njemackoj ni u francuskoj niti bilo gdje...
..zato sto je svaki teroriticki akt isceniran i iscenirali su ga amerikanci...
i u franuskoj i u belgiji i u njemackoj ...

dobro..mozda nisu onih par sporadicnih...i usamljenih incidenata kada su neke psihicki bolesne ili psihicki nestabilne licnosti
samoinicijativno napale nekoga....i ubili....ali to nema veze sa isilom...

sto se mene tice sto vise mrtvih fasista i ( ustasa...amerikanaca..engleza..njemaca)  i bradonja(svih radikalnih muslimana) ...to sam ja sretniji.. Smile
jer znam da sve sto njih ima manje - svet ce biti mnogo ljepsi... Smile


edited...bobaK_bl Smile

zaboravio sam reci..jebo im ja mater zlkovacko - fasisticko -islamisticku svima redom... Smile

 Smile
« Poslednja izmena: 20. Dec 2016, 11:00:03 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
Da Ameri prave sve i svašta po svetu, u to nema sumnje. Ja prvi smatram da iza ISILa stoje Ameri i Izrael. Pošto je ISIL režao bukvalno na ceo svet, čak i na zemlje na drugom kraju planete. A Izrael, poznatog i tradicionalnog neprijatelja u očima muslimana, je možda pomenuo 5 puta i na tome je sve ostalo.

Dakle da ima svega i svačega, ima. Ali reći da iza svakog terorističkog napada stoji Amerika... to je već suludo. Da muslimani nisu pravili i da ne prave pizdarije ovde kod nas i dan danas, pa i da poverujem u to. Ali kao što znamo, oni su problematični gde god bili i s kime god živeli. Naravno ne svih 100% njih, ali veliki broj. Lepo kaže ona rečenica - radikalni musliman želi da ti odseče glavu, a umereni musliman želi da ti radikalni musliman odseče glavu.

Razlog zašto kozojebi ne napadaju američke baze po Evropi je to što znaju da ne bi stigli ni do rampe baze u jednom komadu. A što se tiče napadanja američkih vojnika van baza... Koliko ja znam, američki vojnici retko izlaze iz baza, a i kad rade to, izlaze u civilu.
Opet kažem, slažem se da ima svega i svačega i da se svašta kuva i manipuliše. Ali da problem sa muslimanima i njihovim ekstremizmom imaju samo zemlje koje su ih porobljavale i ubijale... pa i da razumem tu teoriju kako je sve namešteno. Ali kao što znamo, s njima (kao celinom) svako ima problem. Jer su zadrti i agresivni u toj svojoj nameri da celom svetu nametnu svoj stil života. I neće stati dok to ne ostvare.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
KO JE UBICA IZ BERLINA Radikalni islamista imao kriminalni dosije, u Nemačku ušao pod LAŽNIM IMENOM



Migrant iz Pakistana nemačkoj policiji poznat je zbog sličnih zločina, otkriva nemački "Velt" a prenose britanski mediji. Naved B. je u Nemačku ušao 11. februara 2016. godine. Pakistanac je u ponedeljak uveče seo za volan 25 tona teškog kamiona, ugasio farove i uleteo u masu ljudi na berlinskom šetalištu. Tom prilikom ubio je 12 osoba, a ranio njih 48, od kojih su neki u kritičnom stanju.

"Velt" takođe piše da je Naved u Nemačku stigao preko Balkana. Živeo je u izbegličkom kampu koji se nalazio ispod aerodroma Tempelhof, u koji je nemačka policija upala nekoliko sati nakon napada i izvršila raciju.

Nemačke vlasti saopštile su da je Naved B. posle balkanske rute u Nemačku ušao prolazeći kroz austrijski pogranični grad Pasau, te da se stopio sa hiljadama izbeglica koje su se u kolonama kretale ka Nemačkoj. Naved B., koji je rođen u Turbatu 1. januara 1993. godine, dozvolu za boravak u Nemačkoj dobio je još 2. juna.

Policija je uspela da uhvati napadača zahvaljujući svedoku koji ga je video kako beži iz olupine kamiona, i zatim potrčao za njim, pratio ga i istovremeno obaveštavao policiju o njegovom kretanju. Sumnja se da je Paksitanac radikalizovani islamista koji je s razlogom došao u Nemačku kako bi izvršio teroristički napad. Naved B. je na ispitivanju u nemačkoj policiji, koja bi u toku dana trebalo da izađe u javnost sa novim saznanjima.

"Nemačka je u stanju rata"

Klaus Bujon, ministar unutrašnjih poslova nemačke pokrajine Sarland rekao je danas da je Nemačka u stanju rata nakon napada u Berlinu, u kome je ubijeno 12 ljudi, dok je 48 povređeno.

- Moramo da kažemo da smo i u stanju rata, iako neki ljudi, koji samo žele da vide dobro, ne žele to da priznaju - rekao je Bujon nemačkoj medijskoj mreži SR.

Oglasila se i Angela Merkel

Nemačka kancelarka Angela Merkel oglasila se nakon sinoćnjeg napada u Berlinu.

Protivim se promeni naše politike prema izbeglicama - izjavila je kancelarka na konferenciji za štampu, nakon pitanja jednog od reportera hoće li masakr na božićnom vašaru uticati na to da Nemačka drugačije gleda na izbeglice.

Nemačka kancelarka je takođe istakla da se na napad treba gledati kao na akt terorizma.

- Ono što se sinoć dogodilo u Berlinu nemačka posmatra kao teroristički napad. Bilo bi odvratno da je ubica neko ko je kao izbeglica dobio zaštitu od Nemačke - napomenula je Merkelova.

Zastrašujuća sličnost s Nicom

Napad u Berlinu zastrašujuće podseća na masakr koji se pre samo pet meseci dogodio na šetalištu u francuskoj Nici, kada je pripadnik Islamske države kamionom počeo da gazi ljude koji su izašli na ulice kako bi proslavili praznik Dan Bastilje. Iako nijedna od terorističkih organizacija za sada nije preuzela odgovornost za napda u Berlinu, nemačke službe bezbednosti sumnjaju da se radi o delu Islamske države.

Sve informacije o terorističkom napadu u Berlinu, kao i o ubistvu ruskog ambasadora u Ankari, koji su se dogodili istog dana, možete pročitati u našem dnevnom blogu, gde iz minuta u minut možete pratiti najnovije vesti.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
nisam ja ni rekao da stoje iza svakog napada...

ali iza svakog organizovanog teroristckog napada
koji izvrsi isil...u eu...i rursij i u turskoji...iza njega stoje ameri...

i isil nigdje ne napada amerikance...

ja sad mogu otiici u njemacku i do sutra do ova doba vidjet cu 10 amera ili eto  ako hoces ...10 americkih vojnika na ulicama...koje cu u prolazu vjerovatno uspjeti i  dodirnut... Smile

sve i jedan isilovac koji je kao prisutan u eu....moze da izvrsi napad na americke vojnike u njemackoj...

a oni su okupirali citavu evropu...

samo u bosni imaju svoje dvije baze... Smile

djeca im mogu kamenicom glave razbit kad hoce  Smile
s djeciom lopte igraju ..zajebavaju se po gradu....jebu kurave....piju...itd... Smile

americka borba porotiv terorizma i njihova neka cistoca u svim sranjima...
to su price za malu  djecu..a ne za mene...ja sam covjek penzioner..naravno tehnicki gledano  Smile

evo pitam ponovo..zasto je vehabija( koji je pocinio teroristcki napad na rajlovcu na pripadnike vojne policije arimije bih) ubio bih vojnike...a  nije to uradio americkim vojnicima... Smile

jest da pripadnici armije bih i policije i srpske i federacije kao i drzavne policije imaju najvise
staza u stranim misijama od bilo koje zemlje u regiji..naglasak je na afganistan...
znam neke decke koji gule vec devetu turu  Smile

ali amerikanci su 10x aktivniji na bilo kojem kriznom podrucju... Smile

tako da ni opravdanje da su zbog stranih misija napadnuti policajci armije bih....a ne ameicki vojnici
ne pije vodu....

ne kazem da ameri imaju bilo sta sa tim napadom u rajlovcu...
jer je to jedan od izolovanih incidenata . koji je rezultirao dvostrukim teskim ubistavom....
koji je bio inspirisan religijskim maloumstinama... Smile

nego kazem... amerikancii su takodje laka meta... Smile..

sto dzihadlije njih ne napadaju u belgiji..francuskoj i njemackoj ...pa eto i u bosni i hercegovini... Smile

i nisam ja mislio da je napad isceniran i da ga nisu pocinili dzihadisti.. Smile
nego sam rekao
da je organizovan ili ako hoces da je  potpomognut..aktiviran... od strane amerikanaca....

to mi je logicno jer je tempiran u vrijeme glasanja elektora...u sad-e i....
i u vreme ubistva ruskog ambasadora...itd..

ima mnogo asocijacija zbog kojih sam odma pomislio da se radi o isceniranim napadima..i na ruskog ambasadora i ovo u berlinu....
i samo sam cekao sta je sledece..

a bilo je ono sto sam i pomislio..usledio je napad na americku ambasadu u turskoj... Smile Smile

Smile
« Poslednja izmena: 20. Dec 2016, 13:11:56 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 489
Nemci uhapsili pogresnog Ciganja! Glavni osumnjičeni i dalje na slobodi i nestaje u vidu lastinog repa! Kome verovati? hehehe

Karaj stoku, serviraj šta hoćeš, stoka će da guta!

https://www.rt.com/news/370969-berlin-police-detained-wrong-man/

..............................................................



   HAHAHA


« Poslednja izmena: 20. Dec 2016, 14:03:51 od 8112kristal »
IP sačuvana
social share
"Како је дивно у нашој породици. Како се лепо дружимо. Ко нема велику породицу не зна шта пропушта. Правите децу!" др Андреј Фајгељ, отац четворо деце
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46927
Zastava Босна
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Migrant iz Pakistana. Ko bi rek'o.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
I ja sam šokiran!  Smile


Bobače - ok, primljeno k znanju.  Smile



Inače evo čitam neku vest gde kaže da Nemačka policija vrši racije po migrantskim centrima.
Samo da se ne istraumiraju jadne napaćene izbeglice iz ratom zahvaćenih područja...

« Poslednja izmena: 20. Dec 2016, 14:54:17 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 489

Bravo!



Mada, Merkelova je samo lutka, ali se krivica time ne umanjuje, u svakom slucaju bravo za prozivku!  Smile

« Poslednja izmena: 20. Dec 2016, 15:41:42 od 8112kristal »
IP sačuvana
social share
"Како је дивно у нашој породици. Како се лепо дружимо. Ко нема велику породицу не зна шта пропушта. Правите децу!" др Андреј Фајгељ, отац четворо деце
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Da Ameri prave sve i svašta po svetu, u to nema sumnje. Ja prvi smatram da iza ISILa stoje Ameri i Izrael. Pošto je ISIL režao bukvalno na ceo svet, čak i na zemlje na drugom kraju planete. A Izrael, poznatog i tradicionalnog neprijatelja u očima muslimana, je možda pomenuo 5 puta i na tome je sve ostalo.

to je zato sto se isil plasi izraela. svi na bliskom istoku cvikaju od izraela. sa dobrim razlogom
« Poslednja izmena: 20. Dec 2016, 16:25:37 od dabisha »
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
Da Ameri prave sve i svašta po svetu, u to nema sumnje. Ja prvi smatram da iza ISILa stoje Ameri i Izrael. Pošto je ISIL režao bukvalno na ceo svet, čak i na zemlje na drugom kraju planete. A Izrael, poznatog i tradicionalnog neprijatelja u očima muslimana, je možda pomenuo 5 puta i na tome je sve ostalo.

to je zato sto se isil plasi izraela. svi na bliskom istoku cvikaju od izraela. sa dobrim razlogom
Naravno kada je IDF jaci od svih muslimanskih vojski zajedno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.