Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Beograđani napadaju i kamenuju vozače GSP  (Pročitano 16175 puta)
25. Nov 2009, 07:24:16
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Od početka godine zabeležena su 53 napada na vozače GSP "Beograd" i 120 slučajeva kamenovanja, saopšteno je iz tog preduzeća u utorak.

Napadači na vozače su identifikovani samo u 13 incidenata, a vinovnici napada na vozila su otkriveni tek u pet slučajeva.

Najviše napada na vozače i vozila bilo je u septembru - vozači su napadnuti sedam, a vozila 15 puta.

Savetnica generalnog direktora GSP "Beograd" Slavica Stevanović izjavila je da su štete nanete vozilima višestruke

To su najčešće razbijena stakla, polomljeni nosači vrata, retrovizori, držači i rukohvati, isečena tapacirana sedišta i ispisana unutrašnjost i spoljašnjost vozila.

"Sve ove štete iziskuju veliko ulaganje novca, ali i vreme za popravke, jer vozila moraju biti isključena iz saobraćaja, tako da svi trpimo posledice", istakla je Stevanović.

Kada su u septembru navijači ubacili zapaljenu baklju u autobus na liniji 53, uništena su stakla u vrednosti od 60.000 dinara, a autobus je dva dana bio na popravci.

U napadu na autobus broj 17 nedavno je polomljeno specijalno staklo na čiju se nabavku čekalo sedam dana.

Ako se zna da dnevni gubitak po autobusu koji je van saobraćaja iznosi 28.000 dinara, onda je GSP "Beograd" pretrpelo štetu od 196.000 dinara samo u tom slučaju, zaključila je Stevanović.


Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
 Smile    jadni oni umesto da trpaju pare u dzepove, morali su da izdvoje za opravke.
odavno neki vozac gsp-a nije dobio onako baš batine.  gledam kakva olos vozi dvadesettrojke  Smile  ladno majkama sa malom decom zatvaraju vrata ispred nosa. i to ne jedan.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
HTC Tattoo
Čisto da se razumemo,od tih 53 napada bar 45 su inicirali vozači autobusa,znači,voze kao divljaci,idu na snagu,krše ograničenja brzine jer zaju da ih niko ne sankcioniše,prolaze na crveno svetlo,kad treba da stanu,ne ulaze u stanicu,tj. u onaj ispust gde mogu da stanu,nego stanu na sred ulice,pa si primoran da ih čekaš....

Mnooogo  su drski i nevaspitani vozači,a policija im još gleda kroz prste,a veliki su rizik u saobraćaju,još voze putnike pa imaju još veću odgovornost,ali,ne mare oni za to.


E,zato i dobijaju batine i dobijaće ih sve dok se ne opamete i ne počnu normalno da voze. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Ne slazem se.
Narod je stoka. Pomirimo se sa tim.
Dupe se dize sa sedista tek posto svi ustanu i izadju, ovi koji ulaze ne pustaju one sto izlaze da izadju... i tako... prozori u klimatizovanim autobusima se otvaraju...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 6300
Biće i jedno i drugo, em autobuse voze svakavi vozači, em se autobusima voze svakavi putnici. Šta je za očekivati, da će i putnici i vozači da budu akademici?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Čisto da se razumemo,od tih 53 napada bar 45 su inicirali vozači autobusa,znači,voze kao divljaci,idu na snagu,krše ograničenja brzine jer zaju da ih niko ne sankcioniše,prolaze na crveno svetlo,kad treba da stanu,ne ulaze u stanicu,tj. u onaj ispust gde mogu da stanu,nego stanu na sred ulice,pa si primoran da ih čekaš....

Mnooogo  su drski i nevaspitani vozači,a policija im još gleda kroz prste,a veliki su rizik u saobraćaju,još voze putnike pa imaju još veću odgovornost,ali,ne mare oni za to.


E,zato i dobijaju batine i dobijaće ih sve dok se ne opamete i ne počnu normalno da voze. Smile

Smile    jadni oni umesto da trpaju pare u dzepove, morali su da izdvoje za opravke.
odavno neki vozac gsp-a nije dobio onako baš batine.  gledam kakva olos vozi dvadesettrojke  Smile  ladno majkama sa malom decom zatvaraju vrata ispred nosa. i to ne jedan.
kakva lupetanja...  Smile

vozite vi samo jedanput autobus u Beogradu,da vidim dal cete lupati takve stvari.
Citat
Čisto da se razumemo,od tih 53 napada bar 45 su inicirali vozači autobusa
glupost.
najvise ih izaziva stoka(uglavnom mlada bagra) koja osteti lajsnicu na svom Golficu zato sto je,postenjacina,jelte,mislio da moze da se provuce,i da radi sta oce,pa na kraju ispade da mu fizika bas i ne ide dobro,ali,mu batinanje,i to ono,kukavicko,5:1 ide odlicno.
licno sam gledao kad su isto tako 5 malih govnara smarali(ali,bez fizickih sukoba) vozaca trolejbusa  na Studenjaku.kvar-samo je ogrebao kola,i to dok je mali govnar hteo da ga sasece,mrzi govnara da ceka 20 sekundi da trola skrene.mislim,zaista otkud njemu pravo da skrece!  Smile  Smile
 Smile
i pizdi mali govnar,i dere se,a ja se mislim-"smrade nevaspitani,bolje produzi dok jos mozes,ako te uhvate svi zajedno sa okretnice,neces biti ziv...".posle su valjda zajedno sacekali pandure.
Citat
voze kao divljaci,idu na snagu
to nije snaga,vec prvenstvo prolaza.
Citat
krše ograničenja brzine jer zaju da ih niko ne sankcioniše
kako ko i kako gde.sem toga,to rade svi vozaci.sem toga,ja i vise volim kada covek vozi lepo 40-50 na sat i stignem gde ocu sto pre,nego kada uzmu pa se vuku ko babe.povraca mi se od toga.
Citat
prolaze na crveno svetlo
isto koliko i svi drugi.a i to kada prodju,prodju milisekundu posle ukljucenja crvenog.ono,kad vide zeleno koje trepce,pa ga nagare.ne opravdavam to,i jeste opasno,ali,oni samo tako prolaze,ne prolaze onako,da vide crveno i samo prodju.a,kolko su neki semafori debilno postavljeni i sinhronizovani ovde(jedan primer je "Cedin" semafor kod dvora koji hocu golim rukama da iskidam vec 5 godina(koliko me nervira),a i svi koji tuda prlaze svaki dan),da bih se ja cak i ubio da moram stalno da prolazim kroz njih.
Citat
kad treba da stanu,ne ulaze u stanicu
nije istina.a i kada rade to,rade jer se neka stoka parkirala tu blizu,ili,u drugim slucajevima,jer ih mrzi da cekaju 3 sata da se uspavani idiot u trolejbusu/tramvaju pokrene.
Citat
Mnooogo  su drski i nevaspitani vozači
opet-kako ko i kako gde,i kako kad.
Citat
a policija im još gleda kroz prste
policija gleda svima kroz prste.neka otklone oni,bar toliko-za pocetak svu stoku koja parkira na kolovozima,pa nek onda gleda ostale.
Citat
a veliki su rizik u saobraćaju
druze,cak i najgori seljaci u GSPu voze bolje od vecine BG vozaca.na primer,uvek,ali,uvek daju tacne migavce,dok pola stoke ovde skrece i po 5 puta bez ikakvog migavca.takodje,oni sa onim masinama od po 10/12/14/18 tona rade nesto sto ni najbolji vozaci automobila ne bi mogli.izvlace te grdosije iz guzvi dok svi drugi bilmezi u tri puta manjim masinama lepo sede i cekaju da se ceo svet pomeri da bi oni krenuli.
Citat
E,zato i dobijaju batine i dobijaće ih sve dok se ne opamete i ne počnu normalno da voze.
normalno?a sta podrazumevas pod normalno?da budu roboti,koji mogu da spavaju 3 sata i opet se smese i pevaju od srece,i da se vuku 20 na sat?
i sve to na Beogradskim ulicama,sa Srpskim putnicima,u drzavi Srbiji...kako da ne.
Citat
odavno neki vozac gsp-a nije dobio onako baš batine.
sram da ih bude!
spavaju 3 sata,voze u najgorim uslovima,bakcu se s kretenima,trpe izdrkavanja,a odbijaju da se povinuju zakonima tatinih sinova,opasnih momaka,i slicnih intelektualaca...  Smile
sram ih bilo,zaista...  Smile
Citat
zatvaraju vrata ispred nosa. i to ne jedan.
za to se slazem.to,kada je covek bas na metar ispred vrata,a oni namerno zatvore.ja nemam tih problema,retko kad imam,ali znam da ih mnogi imaju

inace,da se razumemo,ne,ja nisam vozac autobusa,ali,posto se bavim jednom strukom koja obuhvata i javni prevoz u koji se dobro razumem,i posto znam da se uvek psotavim u svaciji polozaj,i da gledam stvari iz svakog ugla,i posto sam licno gledao svo izdrkavanje/cimanje/napore kroz koje ti ljudi prolaze svakog dana za bedne plate,ne zelim da slusam takve price.

Niko nikoga ne tera da se vozi gradskim prevozom!
da moze i da mora da bude daleko bolji,to je apsolutna istina.ali,to ne znaci da za to treba kriviti i tuci ljude koji nemaju nikakve veze sa time,nego da treba uraditi isto ono sto treba i generalno sa drzavom.
ukloniti lopove i trutove sa funkcija,iscediti im pare koje su krali,napraviti bolju organizaciju,i postaviti nove,prave ljude.
ima takvih na pretek,koji oce da ucine ne samo grad,nego i drzavu,zdravstvo,ekonomiju,vojsku...sve boljim,ali,zbog trutova i lopova,nemaju sansi za to.to je ono cega se i ja plasim da ce da me zadesi.

a stoka cije se jedini razlog postojanja i zivljenja odgleda u duvanju,kradji,lomljenju i izdrkavanju nad stvarima i ljudima,drecanju na utakmicama i obelezavanja teritorije neka ide natrag u svoje selendre,pa nek tamo nalaze svoj smisao zivota.
da se ja pitam,uveo bih kod nas tranzitnu policiju,nesto sto svaka normalna drzava praktikuje kada ima iste takve problema sa bagrom.pa bih onda lepo pohapsio i zabranio pristup vozilima 10 godina.pa,kad vec oce da se ponasa kao stoka(da ima stocji mozak,to nema sta da se ispituje...),lepo,neka i ide ko stoka,dok im noge ne otpadnu!stoka i zivotinje se ionako ne unose u prevoz.  Smile
« Poslednja izmena: 25. Nov 2009, 17:19:04 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
ooo pa to imamo autobusdziju ovden  Smile   

kakve veze ima voznja autobusa bar jednom sa zatvaranjem vrata ispred nosa majkama s malom decom uz brdsko-planinsku opasku "nisam ti ja taksi" ?!
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
ooo pa to imamo autobusdziju ovden  Smile   
to je zargon koji se koristi uglavnom za one koji se bave iskljucivo njima,i to na nekom primitivnom nivou(caskanje,pokoja slicica i vozikanje)
ja nisam takav,niti se bavim samo njima.
kakve veze ima voznja autobusa bar jednom sa zatvaranjem vrata ispred nosa majkama s malom decom uz brdsko-planinsku opasku "nisam ti ja taksi" ?!
ajde,procitaj sta sam napisao za to.  Smile
« Poslednja izmena: 25. Nov 2009, 17:07:55 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Jednom sam bio u tramvaju sa "drskim" vozačem. Na maloj raskrsnici na kojoj tramvaj ima prednost tip sa 101 je prvo stao kako treba da propusti tramvaj a onda je u fazonu "ja sam veći mangup" uleteo na šine. Vozač tramvaja je krenuo da koči, ali je shvatio da bi time polomio putnike u tramvaju, pustio kočnicu i opušteno tresnuo u 101.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
HTC Tattoo
Slušaj,ja sam po Beogradskim ulicama sigurno 300.000 km prešao,i znam kako voze,znam ih u dušu,i kad kažem da voze na silu,mislim ja u kružnom toku,on mora da me sačeka pa da se uključi,on šmeker ne jebe to 2 posto,a posle kad ga zaustavim i izađem da mu objasnim neke stvari,on se sakrije iza šaltera.Mog drugara isterao sa puta,krenuo da autobusom pretiče i ovaj naleti sa kontra strane i da ga vozač autobusa ne pokupi,on pobegne na zemlju pored puta,i odmah okretanje automobula i za njim.

Imao sam situacija sa njima,ne zna se broj,i znam kako voze i tu nema greške,stoka najobičnija. Smile

I dobijaće batine svaki put kad zasluže,tu spora nema.

A i ovaj što serenda da su jadni mučenici koji se ceo dan muče u saobraćaju,ko ih bre jebe,to im je posao,za to su plaćeni,ako ne mogu pošteno i po propisima da ga rade,neka se bre nose u p.m.Sad treba i njih da sažaljevam,e,zabole me. Smile Smile Smile

Kaži kolike su im plate,plaćeni su bolje od nastavnika u školama. Smile Smile Smile Smile Smile Smile


IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.