Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Beograđani napadaju i kamenuju vozače GSP  (Pročitano 16171 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
ma,sto da se cimas i da teglis sipku u kolima,uzmi lepo prangiju i poskidaj djubrad...
majku im njihovu.  Smile
« Poslednja izmena: 25. Nov 2009, 18:21:12 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
HTC Tattoo
ma,sto da se cimas i da teglis sipku u kolima,uzmi lepo prangiju i poskidaj djubrad...
majku im njihovu.  Smile
A ko je spomenuo šipku. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Najgori vozaci na svetu su vozaci (automobila) iz CG i Beograda...
Ma, to je, bre, stoka... a posto se vozacka do sada dobijala za 200e, nije ni cudo sto imamo guzve i sukobe izmedju vozaca automobila i svih ostalih...
« Poslednja izmena: 26. Nov 2009, 13:16:06 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Подавите либерале

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3937
Zastava Србија,Београд,Звездара
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
SonyEricsson k530i
Najgori vozaci na svetu su vozaci iz CG i Beograda...
Ma, to je, bre, stoka... a posto se vozacka do sada dobijala za 200e, nije ni cudo sto imamo guzve i sukobe izmedju vozaca automobila i svih ostalih...

Уз ризик да ме ЕЦ и Шкорпи облате,ја до сада имам најгора искуства са возачима из Панчева и Руме.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Уз ризик да ме ЕЦ и Шкорпи облате,ја до сада имам најгора искуства са возачима из Панчева и Руме.
e,da,stvarno,znaci,i ja sam jako cesto naletao na lude vozace iz Rume...  Smile ne znam koji im je...  Smile
sto se tice Panceva(ca),ne secam se da sam imao problema s njima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 3Gs
Koliko je samo glupava ta prica "vozaci su stoka, pa je zato kamenovanje ok". Mislim, kao prvo u 90% slucajeva to rade neizivljeni klinci kojima je to neki vid zabave. Drugo, takodje mi nije jasno opravdanje da je ok napadati ih jer agresivno voze. Da, ima onih koji voze kako ne bi trebalo, ali ima i na hiljade vozaca privatnih automobila, pa opet ne kazemo da je kamenovanje njih ok, ili da je ok prebiti svakoga ko vam uleti u traku.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Koliko je samo glupava ta prica "vozaci su stoka, pa je zato kamenovanje ok". Mislim, kao prvo u 90% slucajeva to rade neizivljeni klinci kojima je to neki vid zabave. Drugo, takodje mi nije jasno opravdanje da je ok napadati ih jer agresivno voze. Da, ima onih koji voze kako ne bi trebalo, ali ima i na hiljade vozaca privatnih automobila, pa opet ne kazemo da je kamenovanje njih ok, ili da je ok prebiti svakoga ko vam uleti u traku.
apsolutno se slazem!  Smile Smile

inace,ja sam vec rekao sta sam imao,nego samo jos da dodam-
kada se pohapsi bagra,pomenuta bagra ciji je jedini smisao zivota sibanje,izdrkavanje,lomljenje i obelezavanje teritorije,koja baca baklje u autobuse,lomi stakla i bije vozace koji lipsaju,e,onda neka postenjacine krenu da se bave time kako vozaci GSPa voze(i to ne mislim na brzinu,brzini ne fali nista! nego,na nacin ophodjenja).
kao,smeta im GSP,a ne smeta im stoka,bagra,koja pali i lomi autobuse.a kamo srece da to rade samo autobusima...  Smile rade to celom gradu.mi placamo njihovo izdrkavanje.
ne mogu da verujem da neko zaista oce da opravda prebijanje mucenika koji trpe svasta svakog dana i paljenje gradske imovine time sto NEKI vozaci GSPa voze bahato.  Smile

ma,uvesti lepo tranzitnu policiju,i gotovo.pa,lepo,kad bagra oce da pali autobuse i da bije vozace,e,onda lepo u mardelj,pa posle jos zabrana od nekolko godina,pa da ih vidim kako ce onda da se ponasaju,kad im noge propadnu od silnog hodanja.bitange jedne propale.  Smile

ah,da,jos nesto...
pojedini panduri svakog dana zloupotrebljavaju svoje polozaje,i svakog dana pale rotaciju i sirene samo da bi prosli kroz crveno ili kroz jednosmernu ulicu,pa ne vidim da se neko od postenjacina nesto potrudio da njima kaze nesto...
a,da...zaboravih...  Smile oni imaju pistolje.  Smile i ne trpe sranje ni od koga.  Smile i zato sto je napad na policajca nesto zbog cega se robija,a i batina...  Smile verovatno zato...  Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 26. Nov 2009, 13:57:32 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


trt mrt zivot ili smrt?

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1425
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
Siemens cx40
Da li su se zapitali zasto dobijaju batine?

Svaki dan razmisljam da prebijem jednog od njih, glavna im je fora kad je najveca guzva, GSP ovci se lepo iskljuce i boli ih ... I onda ostanu samo privatnici koji moraju da voze, i kojima na kraju neko razbije glavu...

Evo juce, vracam se sa posla, dve GSP 94-ke se najlaganije iskljuce iz saobrecaja, i onda 500 ljudi na jedan privatni bus... Narod pizdi, ali su ove starije generacije izgubile sposobnost da se bune, pa mladji moraju po nekog da ostemuju.
IP sačuvana
social share
Bug DJ's     trt mrt zivot ili smrt?     Bug DJ's
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Da li su se zapitali zasto dobijaju batine?

Svaki dan razmisljam da prebijem jednog od njih, glavna im je fora kad je najveca guzva, GSP ovci se lepo iskljuce i boli ih ... I onda ostanu samo privatnici koji moraju da voze, i kojima na kraju neko razbije glavu...

Evo juce, vracam se sa posla, dve GSP 94-ke se najlaganije iskljuce iz saobrecaja, i onda 500 ljudi na jedan privatni bus... Narod pizdi, ali su ove starije generacije izgubile sposobnost da se bune, pa mladji moraju po nekog da ostemuju.
ma,jok,nego ce 20 grdosija da se lepo prostre po ulici,da bude jos veca guzva...  Smile
a,i to nije bas istina,jer,jako cesto kad se nadjem u tim situacijama,ako je autobus,uvek idu okolo.
i kad se zatvori Kneza Milosa,zbog nekog glavonje koji dolazi,svi autobusi idu u Resavsku.niko ne ostane da bleji u mestu.traje sto godina tako putovanje,ali,svi idu okolo,niko ne bleji.
doduse,juce,kad su strumfovski bolidi zatvorili Kralja Milana(bolidi jer drze zatvoren deo od Terazija do Kneza Milosa,iako su studenti bili vec kod SKCa tad),dosta se 31eva poredjalo na Terazijama,ali,zato sto je i Bulevar bio paralisan,tako da bi samo napravili jos vecu guzvu.
a privatnici nastavljaju jer tripuju da ce kobajagi da dobiju vise love ako budu radili tad,samo sto vise ne ide tako.
« Poslednja izmena: 26. Nov 2009, 14:04:50 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


trt mrt zivot ili smrt?

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1425
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
Siemens cx40
aj molim te pitaj prvog vozaca autobusa koga sretnes, sta on misli o tome, da ti objasni da lupas gluposti.

Privatnici ne tripuju da ce da zarade vise para, nego ce im se odma pisati kazna ako ne ispostuju red voznje, dok GSP zabole patka, drzavna firma....
IP sačuvana
social share
Bug DJ's     trt mrt zivot ili smrt?     Bug DJ's
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.