Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Београдизација Београда  (Pročitano 11900 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Zmaj
Nebitno je sta ti mislis o mojoj nacionalnosti  Smile Ja znam ko sam i sta sam. Kada govorim "vi" obracam se Srbima po zanimanju, koji ne mogu ni sami sa sobom. Ok, sada je Kosovo problem, a da nije Kosovo, smislili bi vi vec nesto  Smile
Procitaj knjigu o svim podelama Srba kroz istoriju i shvatices gde je greska.  Smile

Све српске поделе... Душан Ковачевић? Никако да је стигнем.

btw апсолутно не размишљам о твојој националности. За тебе би иначе рекао да јеси Србин по националности, гласач ЛДП-а, фенсер тако рећи метросексуалац (мрзим ту реч)  несхваћен од своје околине, чека дипл па да бежи негде. Да и вероватно фураш розе наочаре  Smile

Ето, више би ме нервирао такав лик српске националности него просечан Мађар или Румун рецимо.   Smile
« Poslednja izmena: 25. Sep 2008, 00:39:30 od 3maj001 »
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia E
Kad bih ja bila neka vlast prebacila bih po tri ministarstva u NS i Niš i vratila bih sistem pomeranja državnih službenika svakih 5 godina. To bi stvarno rasteretilo pritisak na Beograd.

Dominik mučno je čitati te. Preterao si.
zao mi je sto ti je pripala muka od mene, ostrascen sam kad se decentralizacija i beogradizacija spomenu, sta da radim tu sam najtanji Smile

@dominick opet dolazimo na isto Smile najbolje bi bilo podeliti Srbiju na samoodrzive regije i onda ne bi niko nikome mogao da kuka nego bi gledao u svoje dvoriste Smile
Tacno tako samo vidis da debili mesaju decentralizaciju i regionalizaciju sa secesijom, cepanjem, odvajanjem i razbijanjem teritorijalnog integriteta!
evo na primer ovaj ispod:
Evo, to je ono o cemu ja prica  Smile Nije im dovoljno to sto nemaju prijatelja (saveznika) u svetu, sad jos se dela na Sever i Jug (podsetilo me na americki gradjanski rat Smile ) i onda "kako bre svi protiv nas?". Ne mozete ni sami sa sobom, a ne sa drugima. Nemci i Francuzi ratovali svake 4 god, pa sad zive jedni pored drugih. Ovi nasi divljaci bi sve to razbucali, zato ih niko ni nece  Smile
Ti si gluplji nego sto sam mislio umesto da uvidis da se ljudi tj. mi borimo protiv povlascenosti protiv nejednakosti protiv favorizacije ti podmeces kukavicije jaje u vidu zavadjivanja juga i istoka Smile
Ovde se radi o tipicnoj razmeni misljenja stavova i podeli licnih zapazanja sa ljudima iz drugih sredina, jos nesto zabole me i za englese i za francuze, ja zivim u Nisu i ne zelim da idem u Beograd da bih trazio bolji zivot, ako uopste ti to mozes da razumes! Smile

dominick

prvo vidi ko vlada beogradom.
ili da kazem jednostavnije, srbijanci u srbiji nemaju shansu.    Smile
raznosac raznesi se  Smile
Ovde se oko vladavine Srbijom apsolutno slazemo!!! a bogami i za drugi deo tvog odgovora Smile
AKo je sta lose bilo ili sam rekao nije postojala nikakva losa namera, ne zameri Smile

p.s. izvinjavam se svima na dosadi, posebno simijon Smile
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
hajdemo sad malo nazad na temu teme  Smile
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Sony xperia
Ne daj Boze da se Sbi sloze.  Smile Zelja drugih, a najveca podrska od nas samih.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Te opštine nisu ulagale ni u kanalizaciju, ni u ulično osvetljenje, ni u infrastrukturu. A domovi zdravlja su tek katastrofa. Zemljišni katastar karambol. Da sam ja gradonačelnik predsednici tih opština bi uskoro poželeli von Lera za gradonačelnika.
Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2747
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Koja je procedura da se jedna prigradska opština odvoji od Beograda? Mi Lazarevčani bi drage volje nazad u Valjevo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Koja je procedura da se jedna prigradska opština odvoji od Beograda? Mi Lazarevčani bi drage volje nazad u Valjevo.

Lazarevac je samostalan grad (Obrenovac, Mladenovac, Grocka)

Ja sam malo prevrtao podatke i računao.
300 000 stanovnika koji nisu Beograd već Šumadija
300 000 stanovnika u prigradskim naseljima koja su vezana za Beograd (posao, škola) Batajnica, Sremčica, Borča i sl.
1 000 000 stanovnika u užoj zoni Beograda.
200 000 stanovnika u centru Beograda (Kalemegdan, Sava, Mostarska petlja, Autokomanda, Crveni krst, Vukov spomenik, Pionir, Dorćol)
250 000 Novi beograd sa Bež Kosom
100 000 Zemun kao naselje.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Zmaj
Nebitno je sta ti mislis o mojoj nacionalnosti  Smile Ja znam ko sam i sta sam. Kada govorim "vi" obracam se Srbima po zanimanju, koji ne mogu ni sami sa sobom. Ok, sada je Kosovo problem, a da nije Kosovo, smislili bi vi vec nesto  Smile
Procitaj knjigu o svim podelama Srba kroz istoriju i shvatices gde je greska.  Smile

Све српске поделе... Душан Ковачевић? Никако да је стигнем.

btw апсолутно не размишљам о твојој националности. За тебе би иначе рекао да јеси Србин по националности, гласач ЛДП-а, фенсер тако рећи метросексуалац (мрзим ту реч)  несхваћен од своје околине, чека дипл па да бежи негде. Да и вероватно фураш розе наочаре  Smile

Ето, више би ме нервирао такав лик српске националности него просечан Мађар или Румун рецимо.   Smile
Kad ce Srbi da se pomire sa Srbima  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Sto se grbo rodi, vrijeme ne ispravi!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1427
Zastava ~/Belgrade\Serbia\Europe\Earth
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple 
ma samo centralizujte vlast! sto vise centralizacije do ce nam zivot vise liciti na.. velikog brata!  Smiley 1

ja sam za to da pobedi Cak Noris na izborima! (posto su sve licimuri i bitange politicari)
IP sačuvana
social share
.: nema granica ljudskoj gluposti :.
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC One
Nama treba kulturna beogradizacija i detachiranje od viska naselja koja pripadaju BG-u.

Slazem se za ljude koji navedose primer Mladenovca... sta ce on u sklopu BG-a? Neka se ljudi sami razvijaju, pa ce narod da krivi svoje celne ljude a ne stalno da kukaju na BG. Jedino sto masu ljudi kad neko upozna npr. na moru ko nije iz BG i pita odakle si, nikada se ne sete porekla... svi su iz BG, a onda se ispostavi da do BG treba da promeni 5 prevoza, 3 naplatne rampe i slicno.

Ono cega se ja gadim jeste sledece - svake godine masa mladih ljudi dodje ovde da studira i to je ok. Ono od cega ludim jeste da zavrsili faks ili ne, grabe i rukama i nogama da ostanu u BG a imaju hrabrosti da ziveci u BG govore kako je njihov kraj BG sjebao. Pa majstore, zavrsio si faks, sad si obrazovan covek, vrati se kuci da razvijas svoj kraj... privatna inicijativa, razne firme, nije moguce da niko nece obrazovane ljude samo zato sto nije BG u pitanju?

Najveci problem BG-a je taj sto se u svim vecim gradovima ljudi koji dodju prilagode nacionu zivota koji je specifican za taj grad. Problem ratova i sankcija, opsta ludnica u zemlji dovela je do toga da su "dosljaci' poceli da namecu drustvene, kulturne i moralne norme beogradjanima sto i jste uzrok ovakvog BG-a. Jbg, kada udjes u neciju kucu ili kada dodjes na Burek normalno je da se prilagodis nacinu funkcionisanja koji tu postoji, zar ne? E dok god se desava obrnuto, da dodjes u moju kucu i nameces mi ono ponasanje na koje si ti navikao u svojoj ovaj grad nece biti metropola kako se neki broj ljudi zanosi da jeste. Metropolu ne cini broj stanovnika i sljasteci trzni centri, cini je kultyra, specifican nacin zivota, infrastruktura, razni sadrzaji, neka posebnost koja je u vazduhu, koja se moze osetiti ali se ne da "uhvatiti". Sve dok se bude nastavljalo sa starom praksom, BG ce biti ono sto je sada, samo najvece selo Srbije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.