Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 206 207 209 210 ... 214
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Beograd na vodi vredan osam milijardi evra!  (Pročitano 150632 puta)
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
Em sto su unistili kulturno nasledje. Em sto su napravili haos i rasulo. Em sto to Srbi nece da drze u sopstvenoj zemlji, jer naravno to je logika. Nigde nisam video da u samom centru bilo kojeg grada, neka treca grupa ili zemlja drze najbolje parce zemlje. Srbija. 
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Tebra, koje kulturno nasledje? Al stvarno, ajde ako neko zna posto ocito da nisam upucen.
Sta je u mocvari toliko zajebano bilo?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
Tebra, koje kulturno nasledje? Al stvarno, ajde ako neko zna posto ocito da nisam upucen.
Sta je u mocvari toliko zajebano bilo?
Ja sam ti rekao sta je bilo po obalama. Artifakti su bili nadjeni, i to je sve oterano na djubre, ili baceno nazad u vodu. Nakit, novac, kosti i ostaci orudja i oruzja. Ja ne mogu da verujem da ne kapiras da samo zbog toga sto niko nije kopai i istrazivao na tom mestu, da tu nema potencijala za arheoloske iskopine. Isti slucaj ko sa Djerdapom, samo sto tu ako bi se nesto uradilo sa vodom, mozda bi se naslo nesto da je preostalo sto nije propalo.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Citat
Artifakti su bili nadjeni, i to je sve oterano na djubre, ili baceno nazad u vodu. Nakit, novac, kosti i ostaci orudja i oruzja

Sto? Sta tu dobijaju SNS i Vucic i svi redom ako artefakte bacaju u vodu?

Grad raste i gradi se, ne mislim na ovu zajebanciju na vodi, vec ceo Beograd. Prosto ne verujem u zaveru da se artefakti kad su vec pronadjeni i izvadjeni bacaju tek tako u Savu bez da neko obrati paznju na to. To je nivo rezonovanja Informer, Kurir i Blic.
« Poslednja izmena: 06. Jul 2018, 21:33:55 od vanyo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
Citat
Artifakti su bili nadjeni, i to je sve oterano na djubre, ili baceno nazad u vodu. Nakit, novac, kosti i ostaci orudja i oruzja

Sto? Sta tu dobijaju SNS i Vucic i svi redom ako artefakte bacaju u vodu?

Grad raste i gradi se, ne mislim na ovu zajebanciju na vodi, vec ceo Beograd. Prosto ne verujem u zaveru da se artefakti kad su vec pronadjeni i izvadjeni bacaju tek tako u Savu bez da neko obrati paznju na to. To je nivo rezonovanja Informer, Kurir i Blic.
Oni su dobili pare, sta njih boli tuki za nasledje? Jel moguce da si toliko naivan, da mislis da je pederima na vlasti stalo do Srba, Srbije i kulturne bastine?  Pa oni sistematski unistavaju Srbiju i spolja i iznutra. Srpski jezik vise zvuci na Engleski nego na Srpski. Crkve na Kosovu su spaljene i unistene a niko ni prstom nije mrdnuo. Kultura u drustvu i ne postoji. Jedino sto se vidi na TV-u su Parovi, Farma, Zadruga i ta sranja, i naravno mediji koji su potpuno gotovo pod kontrolom vlasti gde ne mozes da chujes ikakvu kritiku velikog vodje u bilo kojem kontektstu. Jel ti stvarno mislis da je njih briga sta ce biti sa artefaktima kada ih nije briga za najvaznije stavke sada? ONi su dobili pare, i ima da slusaju. Ako im Zapad kaze da skacu, oni ce da pitaju koliko visoko treba. Pa seti se da su bespravno tokom noci srusili one zgrade i da niko nije odgovarao, niti su uhvatili krivce. Nije potrebna zavera da bi neko bio stoka i da nekoga ne bude briga za istoriju i kulturu, a pogotovo ne ako si placenik sa strane kao sto je cela postava.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Ne mislim da su sve stvari vezane za bilo sta u Srbiji tako banalno pojednostavljene.

Ali OK.

Kad mi krenes tako od artefakta preko kulture, istorije pa pomenes farmu i parove, crkvu i engleski jezik, stvarno ne znam ni odakle da krenem ni kako da pozicioniram svoj stav vezano za taj misaoni paprikas.

Slozio bih se ja sa mnogo toga, ali si zgruvao sve na svetu oko teme vezane za mocvaru na obali Save.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Ono sto isto vidim je da jos nisu resili probleme obaloutvrde. Nisu pumpe problem, problem je sto sest puta preslazu onaj kamen na setalistu jer ima se podigne ili spusti nasut nivo pa podloga puca. Onako laicki, to mi je malo neozbiljno.

Onako laiciki, ima Obrenovac ponovo da bude pod vodom...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Pa da..........a za to sve zabole kurac.

Ako neko zna napamet rezultate izbora u Obrenovcu, bas me zanima je l je SNS dobio vecinu?
A mislim da jeste. Na nevidjeno,
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Naravno da jeste. Mislim negde oko 70%

Cudna je i kratka ta srpska pamet.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Prema nekim informacijama insajderskih, narodsko-radnickim rekao bih, cerka Miskovica i njena firma je ucestvovala u obnovi obrenovackih kuca posle poplava.

Pojma nemam ni da l ona ima firmu ali su je ljudi vidjali kako obilazi radove. I dosta kuca je obnovljeno. Mozda otud glasovi pojma nemam. I sve to u vreme vladavine SNS-a.

Al da su svi isti kurac, u to sumnje nemam nimalo. Sva garnitura politicara 20 godina unazad. A sto?

Jer smo burazerska drzava. Dodjes mi dodjem ti.
« Poslednja izmena: 06. Jul 2018, 22:41:17 od vanyo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 206 207 209 210 ... 214
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.