Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 13 14 16 17 ... 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Beograd - gde voditi ribu za sex, boravak i sobe ?  (Pročitano 74546 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don&#039;t give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80

I ja kazem da se ne ljutim i dam mu dobronameran savet i on opet meni : nemoj da se ljutis''  Smile Ko se ovde drogira, ne znam, ali mislim da je krajnje vreme da pocnem...

Ja tebi ne prisivam nista - ti to upravo radis drugima, kao i uvek, na Zapadu nista novo  Smile
Upravo o ovome i pricam. Okani se toga jer umes sasvim fino da razgovaras kada hoces i tako se ne vodi dijalog a to sto svi drugi rade nesto(spamuju, troluju itd.) ti nije neki izgovor za bilo sta. Takodje dobronameran savet. Smile

Tema: Jel zaista nemoguce da posao obavis kod njihovih stanova/kuca? Mislim, sve je stvar dogovora a ne moras uvek ti da ih prevozis i razvozis.
IP sačuvana
social share



&quot;Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili&quot;
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 45
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
Evo čitam ovu temu vec dva sata. I kako sam mogao primijetiti, ovaj mladic je dobio vrlo malo prijedloga za rešenje svog problema. Samo sam mogao vidjeti kako se neki ljudi prepucavaju svojim intelektualnim mogucnostima. Trebali bi otvoriti temu " Ja sam pametniji od tebe ". Pa vi umjesto da pomažete vi mu odmažete tim svojim maratonskim prepucavanjem, jer očigledno da covjek nema toliko vremena da cita sve vaše komentare, koji mu na žalost nece služiti ni malo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
mob
Nokia 6630, valjda
Ajd da budem konstruktivan i dam savet choveku: Chujem da je parking kod Arene idealan za oralno-vaginalnu manipulaciju...


Evo čitam ovu temu vec dva sata. I kako sam mogao primijetiti, ovaj mladic je dobio vrlo malo prijedloga za rešenje svog problema. Samo sam mogao vidjeti kako se neki ljudi prepucavaju svojim intelektualnim mogucnostima. Trebali bi otvoriti temu " Ja sam pametniji od tebe ". Pa vi umjesto da pomažete vi mu odmažete tim svojim maratonskim prepucavanjem, jer očigledno da covjek nema toliko vremena da cita sve vaše komentare, koji mu na žalost nece služiti ni malo.


Polako, uskoro cemo doci do toga da pozeli da ima suicidne misli... Polako idemo prema tome, nemoj da brinesh...
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
HTC Wildfire S
@freerunner
Nego jel' dođe tebi nešto CoolrunnerSmile

Mislim, moš se uvališ kod njega ako se ispostavi da ste po nekoj rodbinskoj, forumskoj nekoj liniji...  Smile
« Poslednja izmena: 17. Maj 2011, 14:44:14 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 592
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia N70
e ovako - ja NIGDE nisam zapoceo temu dal vaja ili ne to sto radim - to ste vi devojke pocele. da ste ostavile tok teme onakvim kakva je planirana to niko ne bi spominjao niti bih ja imao potrebu da pisem vama odgovore.

mene zaista zanima dal ima negde da se plati ispod iljadu dinara i da se tu zableji ~sat vremena. to sam zapravo i pitao.

a sto se tice LAZNOG moralisanja, sve devojke sa ove teme su pokazale izuzetnu i profesionalnu vestinu u ispojavanju istog.
IP sačuvana
social share
There is no Knowledge that is no power
DBZ on Burek forumz

Edit by shone83: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Nokia N97
A i ti bratac ... morao si da pišeš kako taslačiš tri mačke. Da ti kažem ja kako se tvoje pitanje formuliše na društveno prihvatljiv način - Dragi forumaši, imam devojku, ali veza nam pati jer nemamo uslova da vodimo ljubav. Problem je u tome što nemamo gde. Oboje živimo sa roditeljima, pri čemu ja delim sobu sa mlađom sestrom a ona sa babom. Znate li neki jeftin smeštaj gde bismo mogli povremeno da se opustimo ? Ne mogu da priuštim više od somića, jer sam student na Filozofskom.

Gde ti je smisao za marketing ?  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Kao da bi student na Filozofskom taslacio 3 ribe odjednom  Smile

Odvratna sam, znam, shoot me  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Nokia N97
Pa nikad, ali ceo post bi bio laž, samo bi efekat bio bolji. Neko bi mu možda i stan prepisao kad bi se sažalio.  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 902
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Kao da bi student na Filozofskom taslacio 3 ribe odjednom  Smile


Vece sanse imaju oni sa Megatrenda. Uhvate ribu i pale odavde!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1459
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
bravo, care... sve su one samo za karanje" Smiley
To, too..nastavi...pali me dirty talk   Smile
IP sačuvana
social share
"Svi oni jednako misle.To nisu ljudi na čiju se reč možeš osloniti. To je najodvratnija fukara na svetu, koja se ne može zajaziti ničim što bi joj se ponudilo. Ja sam duboko uveren da se s njima nećemo usrećiti. Ti su ljudi, svi odreda, prozirni kao čaša, nezajažljivi, i u takvom meri lažni i dvolični da sumnjam da na kugli zemaljskoj ima većih podlaca, prevaranata i samoživih ljudi." - Zivojin Misic o Hrvatima uoci stvaranja Kraljevine SHS
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 13 14 16 17 ... 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.