Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 12 13 15 16 ... 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Beograd - gde voditi ribu za sex, boravak i sobe ?  (Pročitano 74762 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don&#039;t give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80

Pa moraju ljudi da odrzavaju svoj imidz uber-tolerantne osobe, mislim ne samo Marko, nego i vecina drugih  Smile Smile

Nije imidz ukoliko si zaista takav.  Smile Mogu da tolerisem gejeve ali ovde nema sta da se tolerise ako je rec o konsenzualnom sexu izmedju jedne ili vise osoba suprotnog pola. Vise individualna stvar.  Smile


Nije durenje, i zasto u mnozini, kad sam JA napisala to za druge teme, ne i one  Smile Da, uopsteno obracanje jer je veliki problem reci direktno nesto nekome  Smile  I kad sam vec tu, da ti objasnim, ja se nisam nit durila niti pricala kako me/nas neko napada i kako ne prihvataju nase misljenje(mozes misliti kako me zabole da li ce neko da prihvati ili ne), najnormalnije sam rekla da je moje da napisem sta mislim isto kao sto je i vase, a to za hejtovanje po drugim temama je bilo samo izmedju mene i Zmaja i imala sam razloga zasto pitam, ne vidim sta ti sad to spominjes i pricas u mnozini, kad nijedna druga to nije ni rekla  Smile
Zato sto sam govorio generalno misleci na sve(Branu, Aneu, tebe). Da sam zeleo licno da ti se obratim to bi i ucinio kao sto uvek i radim.

Rekoh vec, niko ne moze da ti zabrani da pises ali nije u redu. Ako vam se ne svidja tema, Forum je to sasvim fino uredio, a mozete i jednostavno da vise ne citate i ne pisete po istoj. Mene ako neka tema nervira ja to radim. Nije tesko, zahteva malo samodiscipline. A nije ti neki izgovor da to ljudi rade po drugim temama pa mozes i ti na ovoj. Smile

Opet, cisto moje misljenje. Smile
IP sačuvana
social share



&quot;Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili&quot;
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
mob
Apple iPhone SE 2020
Kako si mogao da mislis na nas tri - generalno, kad sve tri imamo tri razlicita misljenja. Smiley

Ja sam mu dala mozda najbolji savet - da batali primadone i nabavi neke koje same znaju da koriste prevoz. Smiley

A ako zeli bas nekoga da sponzorise, onda nadje neku koja ce biti rada da se odazove na svaki njegov poziv. Smiley

Ovako bezveze traci pare, gorivo i vreme. Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 

Zato sto sam govorio generalno misleci na sve(Branu, Aneu, tebe). Da sam zeleo licno da ti se obratim to bi i ucinio kao sto uvek i radim.

Jeste, ali ti ne mozes da prisijes njima ono sto sam ja napisala, ne trpaj tako sve ljude na gomilu i ne pricaj uopsteno tamo gde mesto tome nije, uostalom nemamo ista misljenja sve tri Smile Isto tako, opet vidim kod tebe pokusaj da od nas napravis zrtvu, tj. da ispadne kako smo mi same od sebe napravile zrtvom terminima kao sto su : durenje, neprihvatanje i ostalo, to radis perfidno kao i uvek Smile Koja se ovde durila i pricala da je neshvacena i neprihvacena, ja takve ne vidim  Smile Ako nista drugo, meni licno je ova tema urnebesna  Smile Smile

Evo da ne pricam za druge, ja se ne durim, kontam ja sta vi hocete da kazete i u neku ruku se i slazem sa tim, ali kao sto rekoh toga se pridrzava mozda 10% ljudi na forumu, pa i vi sami se toga ne pridrzavate, barem ne UVEK - ko je bezgresan neka baci prvi kamen, tako da ne budite licemerni(nista lose nisam mislila ovim, samo kazem : nemojte da budete takvi) Smile

Eto, ne ljutim se, to je isto tako moj dobronameran savet vama  Smile  Smile

Edit, preduhitri me AneJa.
« Poslednja izmena: 17. Maj 2011, 14:04:43 od osma_putnica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
mob
Nokia krntija
Ima jedna tema na prirodi, riba ju je otvorila juče, video sam je sinoć, gde pita kako se i šta je potrebno da se skine tetovaža il šta već. I pritom sam video da je riba istetovirala slovo S na stomaku kao inicijal imena njenog momka koji ju je ostavio preko telefona čini mi se, dok se mastilo od tetovaže još nije osušilo.

I sad... iako smatram da je to što je uradila krajnje debilski i krajnje retardirano i sam izbor tetovaže krajnje glup, ja nisam na toj temi ništa napisao, niti imam nameru.

Kako se skida tetovaža ja pojma nemam i zaista na toj temi nemam šta da tražim.


A vi kako oćete.
« Poslednja izmena: 17. Maj 2011, 14:06:54 od bookee »
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Pa i ja milion puta iskuliram temu i misljenje koje mi se ne dopada, pa?  Smile  Naravno, ljudi uvek gledaju taj jedan put kada nesto skenjas i za to se ludacki uhvate  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Осма ја сам ти и одговорио ... а и кад сам поставио питање лепо сам написао зашто. А за остале теме ... бемлига ... неке пропустим на неким је хејтовање шарено ... па не боде очи. Овде ми је запало за око та родна подела хејтера и нехејтера ... Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don&#039;t give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Kako si mogao da mislis na nas tri - generalno, kad sve tri imamo tri razlicita misljenja. Smiley

Pa kada napisem da se "durite", smatrate uvredjenima ili nesto trece mislim na sve tri. To je onaj deo gde Vas neko nesto pita ili konstatuje a vi mu pasivno-agresivno odgovorite pitanjima i konstantacijom kako je on ovakav ili onakav. Nema toliko veze sa slaganjem u misljenju koliko sa vodjenjem dijaloga.

No, nije ni bitno.  Smile


Jeste, ali ti ne mozes da prisijes njima ono sto sam ja napisala, ne trpaj tako sve ljude na gomilu i ne pricaj uopsteno tamo gde mesto tome nije, uostalom nemamo ista misljenja sve tri Smile Isto tako, opet vidim kod tebe pokusaj da od nas napravis zrtvu, tj. da ispadne kako smo mi same od sebe napravile zrtvom terminima kao sto su : durenje, neprihvatanje i ostalo, to radis perfidno kao i uvek Smile Koja se ovde durila i pricala da je neshvacena i neprihvacena, ja takve ne vidim  Smile Ako nista drugo, meni licno je ova tema urnebesna  Smile Smile

Evo da ne pricam za druge, ja se ne durim, kontam ja sta vi hocete da kazete i u neku ruku se i slazem sa tim, ali kao sto rekoh toga se pridrzava mozda 10% ljudi na forumu, pa i vi sami se toga ne pridrzavate, barem ne UVEK - ko je bezgresan neka baci prvi kamen, tako da ne budite licemerni(nista lose nisam mislila ovim, samo kazem : nemojte da budete takvi) Smile

Eto, ne ljutim se, to je isto tako moj dobronameran savet vama  Smile  Smile

Nemoj se ljutis, ali ne troluj i ne pokusavaj da mi prisijes nesto sto i nisam rekao i ne mislim.  Smile

Opet kazem, samodisciplina je keva.
IP sačuvana
social share



&quot;Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili&quot;
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Nokia 6630, valjda
Ima jedna tema na prirodi, riba ju je otvorila juče, video sam je sinoć, gde pita kako se i šta je potrebno da se skine tetovaža il šta već. I pritom sam video da je riba istetovirala slovo S na stomaku kao inicijal imena njenog momka koji ju je ostavio preko telefona čini mi se, dok se mastilo od tetovaže još nije osušilo.

I sad... iako smatram da je to što je uradila krajnje debilski i krajnje retardirano i sam izbor tetovaže krajnje glup, ja nisam na toj temi ništa napisao, niti imam nameru.

Kako se skida tetovaža ja pojma nemam i zaista na toj temi nemam šta da tražim.


A vi kako oćete.

E pa najbolje se skida magnetnom rezonancom... Naravno ako je pigment na bazi metala (u vecini sluchajeva je tako)
Jes da boli al 100% efikasno... I jel sam rekao da boli?  Smile

jZma  Smile
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 

Nemoj se ljutis, ali ne troluj i ne pokusavaj da mi prisijes nesto sto i nisam rekao i ne mislim.  Smile

Opet kazem, samodisciplina je keva.

I ja kazem da se ne ljutim i dam mu dobronameran savet i on opet meni : nemoj da se ljutis''  Smile Ko se ovde drogira, ne znam, ali mislim da je krajnje vreme da pocnem...

Ja tebi ne prisivam nista - ti to upravo radis drugima, kao i uvek, na Zapadu nista novo  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Pa kada napisem da se "durite", smatrate uvredjenima ili nesto trece mislim na sve tri. To je onaj deo gde Vas neko nesto pita ili konstatuje a vi mu pasivno-agresivno odgovorite pitanjima i konstantacijom kako je on ovakav ili onakav. Nema toliko veze sa slaganjem u misljenju koliko sa vodjenjem dijaloga.

Dure se deca. Ja nisam dete. Smiley

Samo sam rekla jednom gospodinu da je on svakako upucen u moj privatni zivot, cim iznosi neke tvrdnje. Smiley
Bas me zanima ko se krije iza nadimka i koliko se zaista dobro poznajemo u privatnom zivotu Smiley

A sto se tice rodne podeljenosti, to upravo rade muskarci, tako da... diskriminacija i ostali populisticki shit moze samo da doleti sa te strane Smiley


A sad.. jos jednom.. vezano za temu - nadji cicu (jednu, dve, tri.. nebitno... koliko hoces, mozes i sl.)  koja je bliza tebi. Smiley
« Poslednja izmena: 17. Maj 2011, 14:21:24 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 12 13 15 16 ... 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.