Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 11 12 14 15 ... 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Beograd - gde voditi ribu za sex, boravak i sobe ?  (Pročitano 75061 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Елем ... хоће ли нека да одговори на питање или ћете наставите с разматрањем који су ми дани и какав сам адвокат?

Meni nije jasno, je'l ti na svakoj diskusiji/temi/stagod pitas ljude iz kog razloga im se ne svidja tema/tekst/misljenje?  :chuckel:Posto nisam primetila, a bilo je svakojakih tema u kojima su ljudi tako sikanirali i hejtovali postavljace, pa i jedni druge zbog napisanog, pa ne vidim da si njih pitao isto tako  Smile

Ličnog sam stava da kad neko otvori temu koja je preneta iz nekog medija, svako može da dođe i šikanira i hejtuje taj tekst i tog autora.

Isto tako sam ličnog stava da kada čovek otvori temu gde kaže da ima problem, pa ma kakav da je, ali za njega problem i gde traži rešenje, krajnje je degutantno i bezobrazno šikanirati ga i hejtovati, jer čovek je došao po rešenje, a ne da ga neko hejtuje.


Jeste, slazem se, a pitala sam Zmaja zasto je bas nas to pitao jer je u Istoriji Bureka i koliko sam dugo ja vec ovde bilo toliko tema gde su autori, postavljaci i ljudi koji su pitali za savet bili toliko sikanirani i podjebavani, da se to vec granicilo sa guranjem osobe u suicidne nagone  Smile A bilo je i mnogo gorih komentara i mnogo gadnijih pisanja, pa ne vidim da mu je to upadalo u oko, i eto, zanimalo me zasto je skocio u odbranu ovakve banalne stvari  Smile


Brana je to lepo napisala, ali dzabe, uvek je ono : Ako ti se ne svidja idi sa teme...E pa zalim, ali toga se NIKO pod milim Bogom ne pridrzava, zato nema potrebe samo nama da drzite bukvicu zbog toga  Smile
« Poslednja izmena: 17. Maj 2011, 13:21:52 od osma_putnica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
mob
Nokia krntija
Žalim slučaj, ali nisam se odrekla sopstvenog prava na mišljenje i osećaj u stomaku koji ne moram nikom da opravdavam.
Da, meni je lično odvratno da muškarac ima istovremene odnose sa tri žene, i baš me briga kako ćete me zvati. Ja sam konzervativna i time se ponosim.

Pre bih sama sebi iščupaal grkljan nego da ponosno izjavim pred društvom kako me je "neka životinja pocepala". Užas.


Ovo nije tema "Da li smatrate da je kombinacija sa 3 žene odvratna ili ne", pa da ti kažeš svoje mišljenje na to. Ovo je tema gde je čovek pitao kako da postigne da bude sa 3 žene.

Naravno, niko tebi ne može da zabrani da dođeš ovde i bacaš hejt, ali to što radite je bezobrazno i nefer, bar po meni.

Ako hoćeš da izneseš stav po tom pitanju idi otvori zasebnu temu pa ga iznosi do preksutra.
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
E, super..sad ćeš ti da mi određuješ gde ću da pričam i šta.
A ovaj što je otvorio temu..hteo je sve drugo  osim saveta za smeštaj..to što vi to ne vidite, vaš je problem.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Bokee, a cekaj, o kakvom hejtu ti to govoris? Osim mene koja sam na pocetku teme jasno i glasno i direktno izjavila svoje gadjenje Smile Ne vidim da je ijedna druga zena ovde direktno vredjala ili nazivala nekog pogrdnim imenima i bacala neki uzasan hejt i stagod...Gore stvari su meni znali da kazu likovi na ovom forumu u nekoj usputno jkonverzaciji Smile

Uostalom, ja i jesam dala savet, koliko god u saljivom tonu bio napisan  Smile

Ima ovde u Rakovici neki raspali hotel DMB gde uglavnom dolaze neke treceligaski fudbaleri na razmenu  Smile

Evo, vidi kako je fin  Smile

http://www.011info.com/hoteli/hotel-dmb

Imaju cak i crnce, pa se otvori, pocasti neku od tih svojih ljubavnica Smile




 Smile
« Poslednja izmena: 17. Maj 2011, 13:27:07 od osma_putnica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don&#039;t give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Žalim slučaj, ali nisam se odrekla sopstvenog prava na mišljenje i osećaj u stomaku koji ne moram nikom da opravdavam.
Da, meni je lično odvratno da muškarac ima istovremene odnose sa tri žene, i baš me briga kako ćete me zvati. Ja sam konzervativna i time se ponosim.

Pre bih sama sebi iščupaal grkljan nego da ponosno izjavim pred društvom kako me je "neka životinja pocepala". Užas.
Nije problem u tome vec u cinjenici da iako vam je tema degutantna i dalje pisete po istoj a tema je o konkretnom problemu. Neka licna satisfakcija ili ne, nije u redu jer covek ima konkretan problem. Ako takvo stanje odgovara njemu i njegovim trima ljubavnicama ko smo mi da mu kazemo kako nije u redu i da mu to ponavljamo... na svakoj strani teme...

Imate opciju da ignorisete temu i mirna bacva, ono sto ne morate da radite je da drzite moralne pridike coveku koji to ne zeli vec se konkretnho oglasio zbog problema a da se pritom zalite kako on ne prihvata vasu "kritiku".
IP sačuvana
social share



&quot;Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili&quot;
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
Ma daj, Marko..ti si bar pametan dečko...koji crni realan problem...osim patnje za samopromocijom? On je sam razvio celu priču koja sa motelom veze nema.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
mob
Nokia krntija
E, super..sad ćeš ti da mi određuješ gde ću da pričam i šta.
A ovaj što je otvorio temu..hteo je sve drugo  osim saveta za smeštaj..to što vi to ne vidite, vaš je problem.

Pošto očigledno ne čitaš šta pišem da ti ponovim još jednom.


Naravno, niko tebi ne može da zabrani da dođeš ovde i bacaš hejt, ali to što radite je bezobrazno i nefer, bar po meni.

Slobodno ti nastavi da pišeš to što pišeš, iako je to pogrešno i iako su te već iskritikovali zbog toga i to ne samo ja.

Samo sam ti dao krajnje prijateljski savet.
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don&#039;t give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Ma daj, Marko..ti si bar pametan dečko...
Hvala.

Pa dosao je po savet. Nije dosao po moralne pridike i to da mu ljudi pricaju kako je odvratan jer ima seks sa tri ljubavnice a pritom je taj seks konsenzualan. Niko ne moze da vam zabrani da pisete po istoj samo sto nije u redu da ga napadate zbog njegovog zivota a da se posle "durite" kako on ili drugi ljudi koji su na temi to ne prihvataju i napadaju vas i kako "svi hejtuju po drugim temama pa sto ne mogu ja na ovoj". Cisto moje misljenje Smile
« Poslednja izmena: 17. Maj 2011, 13:39:34 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



&quot;Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili&quot;
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Ma daj, Marko..ti si bar pametan dečko...koji crni realan problem...osim patnje za samopromocijom? On je sam razvio celu priču koja sa motelom veze nema.

Pa moraju ljudi da odrzavaju svoj imidz uber-tolerantne osobe, mislim ne samo Marko, nego i vecina drugih  Smile Smile

Ma daj, Marko..ti si bar pametan dečko...
Hvala.

Pa dosao je po savet. Nije dosao po moralne pridike i to da mu ljudi pricaju kako je odvratan jer ima seks sa tri ljubavnice a pritom je taj seks konsenzualan. Niko ne moze da vam zabrani da pisete po istoj samo sto nije u redu da ga napadate zbog njegovog zivota a da se posle "durite" kako on ili drugi ljudi koji su na temi to ne prihvataju i napadaju vas i kako "svi hejtuju po drugim temama pa sto ne mogu ja na ovoj". Cisto moje misljenje Smile

Nije durenje, i zasto u mnozini, kad sam JA napisala to za druge teme, ne i one  Smile Da, uopsteno obracanje jer je veliki problem reci direktno nesto nekome  Smile  I kad sam vec tu, da ti objasnim, ja se nisam nit durila niti pricala kako me/nas neko napada i kako ne prihvataju nase misljenje(mozes misliti kako me zabole da li ce neko da prihvati ili ne), najnormalnije sam rekla da je moje da napisem sta mislim isto kao sto je i vase, a to za hejtovanje po drugim temama je bilo samo izmedju mene i Zmaja i imala sam razloga zasto pitam, ne vidim sta ti sad to spominjes i pricas u mnozini, kad nijedna druga to nije ni rekla  Smile
« Poslednja izmena: 17. Maj 2011, 13:42:52 od osma_putnica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 9210
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.53
mob
SonyEricsson k 850i
Au,mislim da je dovoljno podataka dobio 
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Zahtevam da mi se vrati potpis,pa pogledajte druge. Imaju duplo veci potpis! ! !!
Edit by kokota: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 11 12 14 15 ... 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 14 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.