Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 36 37
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Beograd finansira ostatak Srbije  (Pročitano 42708 puta)
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.56
mob
Samsung 111111
Citat
Манчестер је испао од Базела, Селтик од Артмедије, Барселона изгубила од Осасуне, Бостон кући од Детроита јуче, Ривер испао из лиге... јел су све то мали клубови?
Наравно да лупаш глупости, и то много тешке.
А сад да пробам да појасним шта значи појам "велики клуб". Велики клуб ти чини организација, играчи и тренери који су ту тренутно и који су некада били, навијачи, репутација, трофеји, успеси, дати репрезентативци, дати светски и европски играчи... и још много што шта... то ти је велики клуб.

Te timove koje si nabrojao,su bar jacine zvezde ako nista vise.Osasuna bi raznela i zvezdu i partizan.*Ne razunam to sto lekic muno dva gola.Bez njega.
Da ne pominjem makabi petres tikvu sto nas rasipa na nasem stadionu.
Ako organizacija kluba cini klub velikim,onda smo jos manji nego sto mozemo da budemo XDDDDD
I da ako je za tebe uspeh klalifikacija za neko takmicenje.Onda postojuem tvoj osecaj za uspeh  Smile
Jos ako dati reprezentativci cinie uspeh  Smile Onda smo jos manji  Smile
Farska ostrva su na svojevremeno skidala bodove.Na svetsko nas svi lepo napune ..dobro pobedismo nemce XD
Vecito smo medju zadnjima u grupi bilo to klubaski liga sampiona ili svetsko XDDD

Veliki klub je onaj klub koji ima padove kao sto si ti rekao mancester koji evo vodi protiv ajaksa,ali ima i uspehe Smiley
Mi uspehe zadnjih 20 godina realno nemamo Smiley
I ne lazi ljude.
Ako je za tebe to uspeh za mene nije to uspeh.Zadovoljavanje i proslava lige sampiona kao da smo je osvojili a ne samo se plasirali .. je bedno i osnovno za male klubove.
Ja ne kazem da smo mi nula klubovi Smiley
Ne mozes nas da poredis sa timovima iz Albanije.
Ali nas to ne cini velikim sto smo bolji od njih.

Citat
Сине, не трају ти лига и куп од оног тренутка кад си ти почо да пратиш фудбал... схвати то. Та наша земља ти је некада имала лигу која је била у топ 5 лига Европе

Nikad nasa zemlja nije imala ligu u top 5.
To je imala Jugoslavija mozda.
A to nije jedna zemlja nego sve zemlje bivse jugoslavije.

IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.1
Ja pricam generalno sta se radi u sportu.
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
Citat
Da ne pominjem makabi petres tikvu sto nas rasipa na nasem stadionu.

Утакмица продата.

Citat
Ako organizacija kluba cini klub velikim,onda smo jos manji nego sto mozemo da budemo

Јебига сине, очигледно немаш благе везе о чему причаш. Немам намеру о спортској организацији да ти објашњавам.

Citat
Mi uspehe zadnjih 20 godina realno nemamo

Ти, ил си глуп, ил тврдоглав. Не знам шта да ти кажем, стварно Smile

Citat
Nikad nasa zemlja nije imala ligu u top 5.
To je imala Jugoslavija mozda.
A to nije jedna zemlja nego sve zemlje bivse jugoslavije.

Сад покушаваш и паметан да се направиш Smile

Citat
Te timove koje si nabrojao,su bar jacine zvezde ako nista vise.Osasuna bi raznela i zvezdu i partizan.

 Smile јел разумеш ти самог себе кад причаш или пишеш?
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.56
mob
Samsung 111111
Decko ti si retardiran.
Ti nisi ni cuo za fudbal kako ja vidim.
Mada me i ne cudi.

Citat
Утакмица продата.

hahahahah to je ta sportska organizacija  Smile Smile Smile
Aj ne seri koji si ti kurac da znas dal je utakmica prodata ?????????????????
Jel radis u Fk Partizan ili u Makabiju ?

Citat
Јебига сине, очигледно немаш благе везе о чему причаш. Немам намеру о спортској организацији да ти објашњавам.

Ma kakva bre sportska organizacija,lazi nekog drugog.
Gomila debila bez trunke skole vode klubove,preprodaju utakmice,igraju 3 za 3.
Cuj sportksa organizacija  Smile To bre sve sportski tipovi  Smile Puna skupstina klubova politicara koji nisu stunuli loptu vode , glasaju i izglasavaju ne znaju ni za sta a kamoli da ce od toga da bude bolje.
Omladinici partizana se prodaju josi  ne odigraju utakmicu za seniore.

Ta tvoja sportksa organizacija nam donela uspadanje od samroka  Smile Smile Smile Smile
I ti meni da obajasanjvas sportsku organziaciju ??  Smile

Citat
Ти, ил си глуп, ил тврдоглав. Не знам шта да ти кажем, стварно

Nisam tvrdogalav,lepo ti kazem..Ja uopste i ne znam kako mozes da kazes da uspeh nekog kluba ne odredjuje da li je to veliki ili mali klub  Smile
Od kad je zvezda osvojila evropu,nas fudbal je izdahnuo.Jer ja pricam spanski ?  Smile
To sto ti mislis da smo mi veliki klub sto stmo osvojili tamo neki smrljivi kup u bivsoj jugi,tvoj problem.

Citat
Сад покушаваш и паметан да се направиш

Ne pokusavam.
Ta liga nije bila samo nasa.
I evropska unija nema zajednicku ligu.

IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.1
Privremeni lock
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 36 37
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.112 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.