Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Begunac sa poternice ubio poznanicu i ranio taksistu  (Pročitano 630 puta)
20. Dec 2008, 08:57:09
Krajnje beznadezan


Samo polako...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12015
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.61
mob
Samsung galaxy s4
Begunac sa poternice ubio poznanicu i ranio taksistu


ČAČAK - Milisav Nikolić (55), zvani Karisola, iz Čačka hicima iz lovačke puške juče ujutro ubio je Miru Nenadović (50), a njenog supruga Milana, koji je godinama slep, kundakom je udario u glavu u njihovoj kući u Prijevoru. Nikolić je sat vremena pre ovog zločina u selu Pakovraću pokušao da ubije taksistu Milorada Bojovića (50), koji je zadobio lakše povrede.

Nikolić, za kojim od ranije postoji poternica, posle ubistva seo je u svoj „mercedes” i sačekao policiju. Prema rečima Branislava Stanića, istražnog sudije Okružnog suda u Čačku, Nikolić je u juče u 5.45 sati na putu Ovčar Banja – Čačak iz lovačke puške pucao u taksistu Milorada Bojovića (50). Nikolić je zaustavio svoj automobil paralelno sa Bojovićevim, koji je stao da stranka uđe u vozilo. On je otvorio prozor na „mercedesu” i iz puške pucao na taksistu. Meci su promašili Bojovića, ali mu je povređena glava jer ga je pogodila srča. Nikolić je odmah posle pucnjave pobegao i otišao u Prijevor, selo na drugoj obali Morave. U međuvremenu, povređeni taksista je odvezen u bolnicu.
Kada je došao u kuće Nenadovića, ispalio je dva hica u Miru, radnicu „Elektrodistribucije”. Jedan metak je ženu pogodio u levu stranu grudi, a drugi u podlakticu leve ruke.
- Nikolić me je kundakom udario u glavu i ošamutio me. Ipak, ostao sam pri svesti i pokušao sam da mu se oduprem. Počeli smo da se rvemo i u tom trenutku začuo se pucanj. Mislim da je s Nikolićem bio još neko - kaže Milan Nenadović.
Sudija Stanić, međutim, kaže da nema dokaza koji bi potkrepili Nenadovićeve sumnje.
- Spavao sam kada se pored vrata pojavio Milan Nenadović zapomažući i govoreći u množini: „Pobiše mi sve po kući, pucali su joj u nogu.” Trgao sam se i krenuli smo ka njegovoj kući. Rekao mi je da napadač ima pušku i tada sam pozvao policiju koja se ubrzo pojavila. Ubica je izašao iz kuće i sedeo je u svom „mercedesu” parkiranom nedaleko od kuće Nenadovića. Policajci su ga pozvali da izađe iz automobila i preda se, što je ovaj i učinio. Nije pružao nikakav otpor - kaže Miroslav Milutinović, prvi komšija porodice Nenadović.
Sudija Stanić kaže da su se svi učesnici obračuna poznavali, ali da će motivi zločina tek biti utvrđeni. Prema nezvaničnim saznanjima, Nikolić je posle ubistva izjavio kako je „ovaj dan čeka odavno”. Kao jedan od mogućih motiva za ubistvo njegove žene, Nenadović navodi to što nije hteo da prevede stan na Nikolića, jer mu nije isplatio dogovorenu sumu. Zbog toga su se, kako navodi, često susretali po sudovima. I povređeni taksista Milorad Bojović Nikolića je upoznao na sudu, jer mu je ovaj 1992. godine, vozeći automobil, usmrtio oca.
- Godinama već upozoravam policiju i sud da me zaštite jer znam kakav je Nikolić i slutio sam da će se ovako nešto dogoditi. Za razliku od Mire Nenadović, imao sam sreću da me je promašio, ali je sve moglo da se kobno završi i da kolateralna šteta jednog ludila postane i stranka koja se spremala da uđe u moj auto - ističe gnevno Bojović, naglašavajući da se sa Nenadovićima susretao po sudu, ali da s njima nije bio povezan ni u jednom sudskom postupku.
Istragu u ovom slučaju dodatno komplikuje izjava Milana Nenadovića, koji tvrdi da je sa stola u njihovoj kuhinji nestalo 6.150 evra namenjenih za kupovinu automobila u Austriji, gde im žive ćerka i sin. U posetu deci trebalo je da krenu juče. Sudija Stanić kaže da u dosadašnjoj istrazi nije utvrđeno da je razbojništvo motiv upada u kuću Nenadovića. Prema nezvaničnim informacijama, Nikolić nema dozvolu za posedovanje oružja.

Silovao devojku
Milisav Nikolić, u Čačku poznat pod nadimkom Karisola, nekoliko puta je osuđivan, između ostalog odslužio je i višegodišnju zatvorsku kaznu zbog silovanja devojke ometene u razvoju. Nezvanično saznajemo da je nakon izlaska iz zatvora, po sudskoj odluci, imao obavezu da se jednom mesečno javlja psihijatru u čačanskom zdravstvenom centru. On je to činio prvih tri, četiri meseca, ali je posle toga prestao. Iako je prijavljeno da ne dolazi u posete psihijatru, niko od nadležnih nije reagovao.

Izvor : Blic
IP sačuvana
social share
U cik zore zviždi voz, njime odlazim u OZ
Neću da se vratim
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
Iako je prijavljeno da ne dolazi u posete psihijatru, niko od nadležnih nije reagovao.


И ко је сад ту одговоран? Нико наравно...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.