Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bakuta iz Krusevca prodaje kuce iskljucivo Albancima ili muslimanima  (Pročitano 2198 puta)
02. Okt 2019, 13:33:35
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
"IMAM VEĆ DVA-TRI KUPCA" Milenija, koja kuću kod Kruševca NEĆE DA PRODA SRBIMA, otkrila zbog čega se "sveti" komšijama
02.10.2019. 13:01

Nesvakidašnji oglas o prodaji kuće u selu Bela Voda kod Kruševca isključivo pripadnicima albanske nacionalnosti i muslimanske veroispovesti zaintrigirao je mnoge, kako zbog toga kome se isključivo nudi, tako i zbog toga što je posebno naglašeno da “nikako nije na prodaju Srbima”.

"Prodajem kuću 140 metara kvadratnih i 10 ari placa. Plac selo Bela Voda - Kruševac, legalizacija izvršena. Kupci : Šiptari, muslimani, SRBI NE", navodi se u bizarnom oglasu koji je šokirao javnosti i postao viralan.

Vlasnica kuće i autor oglasa Milenija Nikolić kaže za “Blic” da je bila primorana na ovakav potez, jer je izgubila dugodišnji spor sa komšijama zbog buke koje su stvarale njihove mašine.

- Spor je vođen od 2011. do pre pet meseci i ja sam primorana da platim 180.000 dinara na ime sudskih troškova. O kamati u ovom trenutku ne smem ni da mislim – kaže Milenijia.

Vlasnica ima brojne zamerke na rezultate veštačenja, dinamiku i trajanje samog procesa i na samu presudu, koju ocenjuje nepravednom.

- Ne preostaje mi ništa drugo nego da prodam kuću i tako platim sve što je određeno da se plati – rekla nam je Milenija.

Milenija sa suprugom Slobodanom u rodnoj Beloj Vodi živi od proleća do početka grejne sezone, kada prelazi u Beograd, gde su inače proveli čitav radni vek pre nego što su otišli u penziju. Kuća koja je ponuđena na prodaju počela je da se se gradi 1984. godine. Kažu da zainteresovanih kupaca već ima.

- Već imam tri dobra kupca i kada bude neko bio baš zainteresovan, za dva i po sata sam u selu i doći ću da je pokažem. Ja sam se zbog toga što su me komšijske mašine uznemiravale, civilizovano obratila institucijama koje ne rade ništa. A ako oni ne rade ništa, što ja ne bih prodala kuću kome hoću. To jeste inat - iznosi Milenija.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Ко да је проблем Србину да се потурчи.  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
ona ce da uzme lovu i zbrise...

kucu ne moze da odnese ali mogu da je uzmu za dug...

a ako je proda ode ona sa lovom a sud neka trazi pare od novog gazde...
« Poslednja izmena: 02. Okt 2019, 19:35:29 od inicio »
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
Siptarima I balijama...
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
Pametno.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 363
Hajde da neko proda tu babu nekom albancu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.