Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bakir Izetbegović se izvinio za svakog nevino ubijenog  (Pročitano 10742 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
moji nisu a ovi prvi nisu znali ni tko su ni kuda će
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Pa Tudjman obiso malo emigraciju, obeco im NDH, pokupio pare pa kupio nesto kaljasnjikova na rasprodaji i podelio ljudima kojima normalan ne bi dao ni dozvolu za pecanje. Pa posle kuku lele. Da nije bilo dogovora glavonje i krivoustog, odavno bi takvi bili u zatvoru il pod zemljom  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19

BoraBorasS

Jel mozes da mi kazes koliko ste zla naneli srbima u XX veku? Jel imas predstavu?

Koliko ste familija poubijali, koliko ste ljudi proterali, koliko ste postedjeni bili u II Svetskom ratu, koliko ste teritorije dobili na kojima su vekovima ziveli srbi.

Dali ti satanisto posto takvi kao ti i slicni tebi ne mogu da se mole bogu vec satani, imas predstavu koliki ste zlocinci?
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 5.0.2
mob
Alcatel 
Peruđi,
vidim da ti je rječnik kao i ostalog društva.To što su u Vukovaru živjeli srbi ne znači da je grad srpski.
Pa čiji je po toj logici grad Novi pazar,Subotica...
Je su li i Hrtkovci trebali bit sravnjeni sa zemljom'?tamo je bilo nekad 50% Hrvata koji su maltretirani i iseljavani.
Nisam kulturan kao ti i tvoj narod, to je dobro poznata istorijska činjenica. Pun je Srem istorijskič činjenica, koje su raselili tvoji sunarodnici. Puna su groblja u Sremu kulturnih dostignuća tvojih sunarodnika iz vremena drugog svetskog rata.Vrhunac te kulture je sremski Hrvat Viktor Tomić i osam hiljada grobova Srba , Jevreja  i drugih koja su ostala u sremskoj Mitrovici i okolini . Eto samo u Sremu pa kultura neviđena, a dalje da i ne pričamo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia 6230
pa po tome i u Vukovaru živi dobar broj Srba ,
samo sam spomenija vukovar jer je jedna gospođa spomenula da je Alija započeo rat.Ravno ste sravnali tek da buda ravno.
Pa sta si hteo? Ko je poceo rat? Nemoj da se pravis lud. Lepo mu je Mladic rekao u telefonskom rzgovoru: vrati struju, vodu ja ostajem u kasarni. Sta su hteli? Da mu Mladic ponudi vojnika da ga zadavi?
Kako vam bre smeta sto se covek poneo po vojnickom kodeksu.
Pucaju snajperima, provociraju iz dzamija, zgrade Oslobodjenja, a kad covek udari topom po pretecem objektu onda on 'zivotinja'. Nista Mladic nije radio, nego sto je ucio u skoli kako se vojnicki deluje.
Lepo vam je rekao: ste narucili pakao? Imate ga.
I mi smo 27 Marta 41-e vikali: bolje rat, nego pakt, pa je Hitler shvatio ozbiljno nasu muzicku zelju.
Pa necemo vala: samo smo se salili?
« Poslednja izmena: 03. Nov 2010, 19:53:55 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Eno sta pricaju strani novinari. Odseli u hotelu a sa krova istog objekta radi minobacas. Posle gadjan hotel i jao kuku lele, gadjaju civilni objekat. A da upotpune dozivljaj, pali gume.  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia 6230
Eno sta pricaju strani novinari. Odseli u hotelu a sa krova istog objekta radi minobacas. Posle gadjan hotel i jao kuku lele, gadjaju civilni objekat. A da upotpune dozivljaj, pali gume.  Smile
Bas neozbiljan Mladic. Trebao je da ostavi da mu poginu vojnici i da moli: nemojte vise.
Ovaj Alija dobio grdnu lovu od Saudi Arabije. Obezbedio svoje age i begove ( i to jako mali broj), uvalio svoje u krvoprolice i kaze: Alahova volja.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Boro nesrećo srbine izrodenema gore tuge nego znati da nisi ono što bi hteo da budeš. Bolje se seli u Patagoniju dok ne poludiš  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 423
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.41
pa po tome i u Vukovaru živi dobar broj Srba ,
samo sam spomenija vukovar jer je jedna gospođa spomenula da je Alija započeo rat.Ravno ste sravnali tek da buda ravno.
Pa sta si hteo? Ko je poceo rat? Nemoj da se pravis lud. Lepo mu je Mladic rekao u telefonskom rzgovoru: vrati struju, vodu ja ostajem u kasarni. Sta su hteli? Da mu Mladic ponudi vojnika da ga zadavi?
Kako vam bre smeta sto se covek poneo po vojnickom kodeksu.
Pucaju snajperima, provociraju iz dzamija, zgrade Oslobodjenja, a kad covek udari topom po pretecem objektu onda on 'zivotinja'. Nista Mladic nije radio, nego sto je ucio u skoli kako se vojnicki deluje.
Lepo vam je rekao: ste narucili pakao? Imate ga.
I mi smo 27 Marta 41-e vikali: bolje rat, nego pakt, pa je Hitler shvatio ozbiljno nasu muzicku zelju.
Pa necemo vala: samo smo se salili?

imas li kakkav dokaz za ovo ? ja vjerujem da si ti intelektualac ali da te je karadzic ubjedio da se to desavalo ne mou da vjerujem...pa karadzic je idiot, a idiot je i mladic...kurac je on vojnik, a vamo s drue strane nema oruzja, evo danas ako zapuca u bosni vidjeces bezanije ovix tvojix ludjaka sunarodnjaka...nema JNA, nema oruzja...

de malo protabiri transkripte sa skupstine bosanskix srba...pa de malo onda virni na tu njixovu teritoriju koji su drzali u ratu, otkud tolike masovne robnice, otkud tamo da bude sruseno 1000 dzamija, otkud molim lijepo, tamo srbima iste nisu predstavljale nikakvu prijetnju???

ja sam vazda mislio da smo mi glup narod, ali da smo se dovijali tako genijalnim idejama u ratu pa to samo srbin moze da izmisli....cuj minobacac na zradi oslobodjenja ...u pm sta se nece sve procitat, avioni su tu sljetali, ta zrada je ustvari bila rezervni aerodrom za avijone mudjaxedinske armade...
« Poslednja izmena: 04. Nov 2010, 02:25:18 od st.dodikvonlaktasi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Alcatel 
Moki ponovo jedeš 'ovna. Smanji malo dobićeš holesterol.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.