Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bajatoviću ruski orden za borbu protiv terorizma  (Pročitano 4444 puta)
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 34.0.1847.116
mob
Samsung SGH-E590
Mozda je druko neke talibane. Smile
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.154
Када је могао Обама да добије Нобела за мир што не би Бајатовић добио орден за борбу против тероризма.
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Pa i jedno i drugo je nevidjena glupost jebote...
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 34.0.1847.116
mob
HTC One
Mozda nisam najbolje razumeo... Rusi odlikovali Bajatovica za borbu protiv terorizma?  Smile Smile

Politicar, foteljas iz NIS-a, veze nema ni sa kakvom borbom osim oko fotelje, odlikovan za borbu protiv nekog terorizma, negde, nesto...

Rusi odlikovali Bajatovica za borbu protiv terorizma?  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
 Smile Smile Smile Smile

Citat

Photo: Stock

Strah i trepet za teroriste i žene: My name is Bajatović... Dušan Bajatović... agent 00

 Smile

Konačno i napokon, netko se dosetio da za hrabro satiranje prasića i jaganjaca, nagradi generalnog direktora Javnog preduzeća Srbijagas Dušana Bajatovića. To je jedino suvislo e-tumačenje za uručivanje ordena za borbu protiv terorizma, kojim je znojavog zavodnika odlikovala nekakva bizarna KGB udruga pod kodnim imenom Ruski parlamentarni centar "Celovita bezbednost otadžbine" Vojne pravoslavne misije Zagranične ruske pravoslavne crkve


Photo: Stock ..

Najpoželjniji neženja: Bajatović, samac na štrafte



Orden je Bajatoviću uručen u sedištu Srbijagasa u Novom Sadu, a uručio mu ga je rukovodilac Ruskog parlamentarnog centra i predsednik Komiteta za dodelu ordena Igor Jevgenevič Smikov, koji je istakao lično zalaganje i lični doprinos Bajatovića na polju borbe protiv terorizma.

“Dušan Bajatović se nagrađuje ordenom za borbu protiv fašizma zbog velikog doprinosa na jačanje bratskih odnosa ruskog i srpskog naroda i njihove borbe protiv međunarodnog terorizma”, rekao je Smikov, valjda ceneći čuveni Bajatovićev borbeni i nikada istraženi poklič – Jedan je već platio glavom, misleći na ubijenog premijera Zorana Đinđića.

Bajatović je bio iskreno iznenađen kako su pravoslavna braća uspela da nađu vezu između najpoželjnijeg SPS neženje, kad ni on sam ništa nije zbnao o tome, što je prostodušno i priznao, ne odbijajući nagradu koju ničim nije zaslužio.

“Ova nagrada za mene predstavlja iznenađenje i posebno mi je drago što iza odluke o dodeli ordena stoji veliki broj ruskih parlamentaraca”, kazao je Bajatović, otkrivajući nam kanonsko pravilo da rusku Dumu popunjavaju članovi Zagranične vojne ruske crkve, što je uostalom uočljivo po vojno-političkom teroru koji ovih dana, bez vidljivih oznaka, sprovodi vaseljenski patrijarh Putin.

Očito neobavešten o političkim i ekonomskim sankcijama koje najavljuju Evropa i SAD, ali i o potraživanjima Aleksandra Vučića, Bajatović je naglasio da su ruski i srpski narod istorijski i kulturno povezani, da nikada nisu imali međusobnih sukoba, navodeći i da su poslovne veze između dve zemlje veoma jake, pogotovo ako je reč o Srbijagasu koji sa partnerima iz Rusije radi na gasovodu Južni tok, skladištu gasa Banatski dvor, a u planu je i otvaranje zajedničkog rusko-srpskog osiguravajućeg preduzeća.

Photo: Stock


Veličina nije bitna: Bajatović pljunuti Putin, mali ali tehničar

izvor e novine...


meni samo nije jasno..kako covjek moze da primi -uzme bilo sta sto nije zasluzio.. Smile
i imaju li ti ljudi savjest...ikakvu... Smile
jel osjete nesto jbg...ono da im bude neprijatno..makar malo... Smile  Smile

on ili bilo ko ako zna zasto je on dobio ovaj orden...ne znam...
ja mislim da je nek greska u pitanju  Smile Smile

jbt kakav olos... Smile

a kad malo bolje razmislim mozda mu je i trebalo dati  orden... Smile
« Poslednja izmena: 15. Apr 2014, 00:17:42 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 28.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Smile Smile Smile Smile

Citat

Photo: Stock

Strah i trepet za teroriste i žene: My name is Bajatović... Dušan Bajatović... agent 00

 Smile

Konačno i napokon, netko se dosetio da za hrabro satiranje prasića i jaganjaca, nagradi generalnog direktora Javnog preduzeća Srbijagas Dušana Bajatovića. To je jedino suvislo e-tumačenje za uručivanje ordena za borbu protiv terorizma, kojim je znojavog zavodnika odlikovala nekakva bizarna KGB udruga pod kodnim imenom Ruski parlamentarni centar "Celovita bezbednost otadžbine" Vojne pravoslavne misije Zagranične ruske pravoslavne crkve


Photo: Stock ..

Najpoželjniji neženja: Bajatović, samac na štrafte



Orden je Bajatoviću uručen u sedištu Srbijagasa u Novom Sadu, a uručio mu ga je rukovodilac Ruskog parlamentarnog centra i predsednik Komiteta za dodelu ordena Igor Jevgenevič Smikov, koji je istakao lično zalaganje i lični doprinos Bajatovića na polju borbe protiv terorizma.

“Dušan Bajatović se nagrađuje ordenom za borbu protiv fašizma zbog velikog doprinosa na jačanje bratskih odnosa ruskog i srpskog naroda i njihove borbe protiv međunarodnog terorizma”, rekao je Smikov, valjda ceneći čuveni Bajatovićev borbeni i nikada istraženi poklič – Jedan je već platio glavom, misleći na ubijenog premijera Zorana Đinđića.

Bajatović je bio iskreno iznenađen kako su pravoslavna braća uspela da nađu vezu između najpoželjnijeg SPS neženje, kad ni on sam ništa nije zbnao o tome, što je prostodušno i priznao, ne odbijajući nagradu koju ničim nije zaslužio.

“Ova nagrada za mene predstavlja iznenađenje i posebno mi je drago što iza odluke o dodeli ordena stoji veliki broj ruskih parlamentaraca”, kazao je Bajatović, otkrivajući nam kanonsko pravilo da rusku Dumu popunjavaju članovi Zagranične vojne ruske crkve, što je uostalom uočljivo po vojno-političkom teroru koji ovih dana, bez vidljivih oznaka, sprovodi vaseljenski patrijarh Putin.

Očito neobavešten o političkim i ekonomskim sankcijama koje najavljuju Evropa i SAD, ali i o potraživanjima Aleksandra Vučića, Bajatović je naglasio da su ruski i srpski narod istorijski i kulturno povezani, da nikada nisu imali međusobnih sukoba, navodeći i da su poslovne veze između dve zemlje veoma jake, pogotovo ako je reč o Srbijagasu koji sa partnerima iz Rusije radi na gasovodu Južni tok, skladištu gasa Banatski dvor, a u planu je i otvaranje zajedničkog rusko-srpskog osiguravajućeg preduzeća.

Photo: Stock


Veličina nije bitna: Bajatović pljunuti Putin, mali ali tehničar

izvor e novine...


meni samo nije jasno..kako covjek moze da primi -uzme bilo sta sto nije zasluzio.. Smile
i imaju li ti ljudi savjest...ikakvu... Smile
jel osjete nesto jbg...ono da im bude neprijatno..makar malo... Smile  Smile

on ili bilo ko ako zna zasto je on dobio ovaj orden...ne znam...
ja mislim da je nek greska u pitanju  Smile Smile

jbt kakav olos... Smile

a kad malo bolje razmislim mozda mu je i trebalo dati  orden... Smile

Ah Pera i njegove novine....i beli misevi koji skakucu po tim istim novinama  Smile

Mozda nisam najbolje razumeo... Rusi odlikovali Bajatovica za borbu protiv terorizma?  Smile Smile

Politicar, foteljas iz NIS-a, veze nema ni sa kakvom borbom osim oko fotelje, odlikovan za borbu protiv nekog terorizma, negde, nesto...

Rusi odlikovali Bajatovica za borbu protiv terorizma?  Smile Smile

Sta ti je jbt? Delujes vrlo ali vrlo iznenadjeno  Smile

Jbt, da nije trebalo i tebi, kao i Systemu, da podnosi izvestaje o svom radu na tom polju?  Smile

IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
trazio sam jel i cenga perin jaran... sta rek'o o ovom slucaju... Smile
ali nema nista... Smile bit ce sutra -prekosutra  Smile

Smile
« Poslednja izmena: 15. Apr 2014, 01:40:45 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 28.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Znas kako, ja nikada nisam volela da pricam nesto o necemu sto mi nije bas poznato.
Tu mogu da iskomentarise sa neki benignim komentarem koji vise lici na upitnik.

A vidim, ljudi se masovno ne pridrzavaju toga, vec kake tamo i gde nistu nacisto sigurni o cemu se radi.

A to ne volim a i ne pridajem znacaja takvom sagovorniku  Smile

Komplex ili sta? Smile



IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
eh...komplexi..ovo sve na netu...to  su toliko nebitne stvari za bilo sta...
a  kamoli za dijagnoze nekakve... Smile

ne treba previse ozbiljno shvatati nista na netu..ovo je ipak zabava... Smile
nekad se ljudi zezaju...nekad pisu nesto da vide reakcije...a nekad podjebavaju... Smile

a i nekad ne moze covjek svega da se sjeti...posebno imena i nekih nebitnih likova... Smile

samo opusteno... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 34.0.1847.116
mob
HTC One
Sta ti je jbt? Delujes vrlo ali vrlo iznenadjeno  Smile

Jbt, da nije trebalo i tebi, kao i Systemu, da podnosi izvestaje o svom radu na tom polju?  Smile



Samo sam realan. Kakav crni Bajatovic i borba protiv terorizma, trut najobicniji. On, Mrka i Ruzic, najveci balast SPS-a koji samo kvari sve sto rade.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.