Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 ... 35 36
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Autoplin - Pitanja & Odgovori  (Pročitano 122076 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
mob
Nokia 5800xpress
Ne razumem se puno u ovu tehnologiju gasa u automobilu pa mi je potrebna mala pomoc.
Dobio sam na koriscenje sluzbeni auto Skoda Fabia 1.2 sa ugradjenim gasnim uredjajem i rekli su mi (doticna gospodja koja ga je vozila) da nema potrebe onaj prekidac prebacivati sa gasa na benzin posto on sam sve regulise oko paljenja.I tako ja njega koristim vec 2 meseca bez prebacivanja na benzin.Sada kada je zahlednelo pali bez problema,medjutim jutros sam ga upalio i vozio nekih 10-tak kilometara i tada je odjednom poceo da se cuje neki piskav zvuk i treperio je crveni indikator na onom prekidacu za prebacivanje iako su svetlele 2 od 4 zelene lampice za kolicinu gasa.A na displeju od borda je pisalo 2.5 C (celzijus) i pored petice je bio neki znak kao pahulja snega ili ventilator (nisam bas najbolje video bez naocara).Kada sam ga u toku voznje prebacio na benzin radio je bez problema.Kada sam auto ostavio na parkingu (dok sam bio u kancelarij)i posle sam seo u auto prebacio na gas i vozio ga u vise navrata nekih 30-tak kilometara sa cestim paljenjem i gasenjem radio je bez problema.Moze li mi neko pomoci oko ovog problema.Pozdrav
ta signalizacija nema veze sa plinskom instalacijom.zvucni signal i simbol pahuljice do pokazivaca temperature upozorava vozaca na mogucu poledicu u toku voznje.signal se mislim javlja pri temperaturi manjoj ili vecoj od 4 stapena u plusu.bez brige vozi dalje...Smiley
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.202
tako je i obavezno nek stavi ocale dok vozi

edit: ne citiraj post iznad svog
« Poslednja izmena: 23. Okt 2011, 14:16:37 od vracarac »
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
mob
Nokia 5800xpress
Ne razumem se puno u ovu tehnologiju gasa u automobilu pa mi je potrebna mala pomoc.
Dobio sam na koriscenje sluzbeni auto Skoda Fabia 1.2 sa ugradjenim gasnim uredjajem i rekli su mi (doticna gospodja koja ga je vozila) da nema potrebe onaj prekidac prebacivati sa gasa na benzin posto on sam sve regulise oko paljenja.I tako ja njega koristim vec 2 meseca bez prebacivanja na benzin.Sada kada je zahlednelo pali bez problema,medjutim jutros sam ga upalio i vozio nekih 10-tak kilometara i tada je odjednom poceo da se cuje neki piskav zvuk i treperio je crveni indikator na onom prekidacu za prebacivanje iako su svetlele 2 od 4 zelene lampice za kolicinu gasa.A na displeju od borda je pisalo 2.5 C (celzijus) i pored petice je bio neki znak kao pahulja snega ili ventilator (nisam bas najbolje video bez naocara).Kada sam ga u toku voznje prebacio na benzin radio je bez problema.Kada sam auto ostavio na parkingu (dok sam bio u kancelarij)i posle sam seo u auto prebacio na gas i vozio ga u vise navrata nekih 30-tak kilometara sa cestim paljenjem i gasenjem radio je bez problema.Moze li mi neko pomoci oko ovog problema.Pozdrav
ta signalizacija nema veze sa plinskom instalacijom.zvucni signal i simbol pahuljice do pokazivaca temperature upozorava vozaca na mogucu poledicu u toku voznje.signal se mislim javlja pri temperaturi manjoj  od 4 stapena u plusu.bez brige vozi dalje...Smiley
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 36
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
tako je i obavezno nek stavi ocale dok vozi

Sta ce mi ocale,kad ja znam gde hocu da idem Smile. Inace,hvala na odgovorima.
Pozdrav
« Poslednja izmena: 23. Okt 2011, 14:17:58 od vracarac »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Linux
Browser
Safari 530.17
Pozdrav. . imam problem sa autom na plin.  Vozim audi a3 1998 1. 8 20v, ugradjen je plin prije 3. god. . . nedavno nakon servisa plina mi se javio problem da kad je auto hladan i dok se prebaci na plin na temp
cca40 stupnjeva mi se auto pocinje gusiti i jako gubi snagu i to traje par kilometara do se auto nezagrije. . . zanima me sta bi moglo biti uzrok mom problemu i gdje da ga rijesim. . . . . hvala unaprijed
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Pozdrav narode,

Treba mi preporuka kod koga da odem na ugradnju sequent plina Smile

Može i van Bg-a ako je cena niža. Hvala Smile

  Auto je Kia Sephia '99-to godište.
« Poslednja izmena: 03. Apr 2012, 15:43:39 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.142
idi kod ovog a i za one koji imaju problema preporucujem,dok sam bio na canonball forumu svi su ga hvalili

http://autogas.rs/

a i ovaj nije los

http://www.lovatogas.co.rs/o-nama-ac-rasic.php
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Više me zanima NS jer je jeftinije a kvalitet sličan.
 Ovi iz višnjice su mi blizu, bio sam pre neki dan kod njih i cena je 620€(!*ebene derikože!).
 Nemam nameru da im plaćam ime-nek se nose dodjavola kad hoće isključivo keš, stipse ne daju na čekove i sl. ko da nama pare rastu na drvetu.
 

Ove iz NS ne mogu da dobijem..Da ne znaš možda cenu za sequent ugradnju?


Jedna zanimljivost Smiley
 Na pitanje: "Da li je autogas štetan za motor?" imamo skoro identične odgovore na 2 različita sajta:

http://autogas.rs/%C4%8Desta-pitanja

http://www.lovatogas.co.rs/o-autogasu/da-li-je-autogas-stetan-za-motor.php


 Koji blam.
 Ko je koga kopirao baš me zanima Smile
« Poslednja izmena: 03. Apr 2012, 20:48:00 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 35 36
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.124 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.