Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 37
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Autoplin - Pitanja & Odgovori  (Pročitano 122139 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nema, zato me i cudi sve ovo. Idi do AutoCentra Rasic, pogledaj po HaloOglasima, oni ce ti srediti makinu, medju najboljima su. Ili Dora u Novom Sadu. pozz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Opel Kadett E 1.3 ,Opel Vectra B 1.8 16V

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 32
Zastava Brace Jerkovic,Vozdovac,Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
SonyEricsson K750i
@juice pazi ov
Zasto jednostavno ne odes kod tog majstora koji ti je ugradio plin i olupas mu isparivac o glavu? Majstori su uglavnom gluperde i derikoze(Svaka cast izuzetcima) i tako upropaste auto.Ja vozim Kadeta 1.3 iz '86.  takodje na plin i imam takodje nekih problema(doduse ne tako strasnih kao ti).Meni na primer ler gas radi svojevoljno,cas je prevelik,cas ga nema uopste.Primetio sam ,mozda gresim,da ima veze gde sipas plin,izgleda da plin nije isti na svim pumpama.
Probaj da skroz ispraznis bocu i onda sipas punu,npr. na OMV-u,tamo je sasvim solidan plin.Mozda tu bude bilo nekih poboljsanja,ako nista mozda barem malo smanjis potrosnju.Srecno u resavanju problema!
IP sačuvana
social share
Edit by shone83: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung 
iako nisam neki majstor imam neki osećaj da ti se auto gasi jer presisa.

tj da ti meša plin i benzin pa da presisa i da zato neće da radi kako treba, ja bi počeo od tog elektromagneta koji prebacuje sa plina na benzin i obratno...

mislim da ti se dešava kao kad prebacuješ sa benzina na plin ali ne sačekaš dovoljno dogo da se motor gasi nego ga ranije prebaciš na plin pa on presisa i ugasi se.  Smile
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Opel Kadett E 1.3 ,Opel Vectra B 1.8 16V

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 32
Zastava Brace Jerkovic,Vozdovac,Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
SonyEricsson K750i
djole242 ako mislis na moj problem sa ler gasom,mislim da nije do toga.Desavalo mi se da ranije prebacim sa benzina na plin i znam kakav zvuk ima motor i kako se ponasa,sto nije slucaj u ovoj situaciji.Rekao bih da se razumes u ove stvari vise od mene, pa imam jedno pitanje:
Da li postoji mogucnost da me zeza ler zato sto su mi malo otisle karike i trosi ulje,a samim tim mi je i kompresija oslabila?

Hvala i pozdrav!
IP sačuvana
social share
Edit by shone83: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Da,da... dodji 'vamo bato, to se ne sme. Zuta kart

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 77
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Samsung Galaxy S2
@MagicMaster

E moj prijatelju, kod koliko sam majstora i strucnjaka bio, ne zna im se broja. Prosto vise ne verujem nikom ali probacu i taj centar pa cemo videti. Hvala na predlogu u svvakom slucaju...

@Comi_Z.J.

Ja bih rado ali servisa vise nema, kao i tih majstora tako da je to apsolutno nemoguce  Smile


@djole242

Ako si na mene mislio po pitanju gasenja auta, nije problem u presisavanju, bar ne u slucaju kada ja prebacujem sa benzina na plin, mozda on povuce benzin sam od sebe i zagusi celokupnu instalaciju. U svakom slucaju, probacu da odem na jos par mesta za koje sam u medjuvremenu saznao pa cu da vidim, mozda mi i rese problem...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Lamborghini Gallardo owner wannabe.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1713
Zastava NS
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Gas sigurno potpomaze truljenje auspuha vise od benzina, jer se stvara vise vodene pare.
IP sačuvana
social share

You buy a Ferrari when you want to be somebody. You buy a Lamborghini when you are somebody. Frank Sinatra
Ferrari fag Someone who, for reasons unbeknownst to those outside of the Ferrari fag clique, displays an incomparable affection for the Ferrari automobile brand by wearing or displaying the most ridiculous of Ferrari-branded products, typically in groups of three or more products at a time so their loyalty is not questioned. Many Ferrari fags do not even own Ferrari automobiles.


  Где престаје логика ту почиње Србија! Живели!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Rašić BG i Dora NS važe za najjače u Srbiji po tom pitanju, ugrađuju isključivo original delove i nema bofla, zato im je i cena malo jača,ali imaju važeću garanciju na svoj rad i robu! Slobodno do Rašića, 99 % će ti rešiti problem. Ima još foruma, da ih ne reklamiram, procunjaj.

Comi Z.J., plin nije isti na svim pumpama, i ima razlike kao i u benzinu što ima lošijeg i kvalitetnijeg, inače iz iskustva dva moja prijatelja iz BG-a, nažalost, verovali ili ne, OMV spada u grupu koja ima lošiji plin. Pitaču baš ove drugare na koje konkretno pumpe misle, i zaobilaze ih u velikom luku.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung 
djole242 ako mislis na moj problem sa ler gasom,mislim da nije do toga.Desavalo mi se da ranije prebacim sa benzina na plin i znam kakav zvuk ima motor i kako se ponasa,sto nije slucaj u ovoj situaciji.Rekao bih da se razumes u ove stvari vise od mene, pa imam jedno pitanje:
Da li postoji mogucnost da me zeza ler zato sto su mi malo otisle karike i trosi ulje,a samim tim mi je i kompresija oslabila?

Hvala i pozdrav!
nisam mislio na tebe   Smile

@djole242

Ako si na mene mislio po pitanju gasenja auta, nije problem u presisavanju, bar ne u slucaju kada ja prebacujem sa benzina na plin, mozda on povuce benzin sam od sebe i zagusi celokupnu instalaciju. U svakom slucaju, probacu da odem na jos par mesta za koje sam u medjuvremenu saznao pa cu da vidim, mozda mi i rese problem...

nisam mislio da je to tvoja greška, nego u sistemu tj. tom prekidaču ( elektromagnetu)
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung 
Da li postoji mogucnost da me zeza ler zato sto su mi malo otisle karike i trosi ulje,a samim tim mi je i kompresija oslabila?
mislim da ti ler gas nebi nikada skakao, da su ti karike otišle...
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Opel Kadett E 1.3 ,Opel Vectra B 1.8 16V

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 32
Zastava Brace Jerkovic,Vozdovac,Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
SonyEricsson K750i
MagicMaster,ja do sada nisam imao problema sa plinom na OMV-u,ali nije iskljuceno da si u pravu.Ajde ako ti nije problem,iscimaj se da saznas koje to pumpe treba izbegavati,zato sto je mene na pumpi u Brace Jerkovicu(Bgd.) zavrnuo za oko 20 litara,ali ne znam kako.

Hvala unapred na informaciji!
IP sačuvana
social share
Edit by shone83: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 37
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.11 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.