2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Australian Open 2009  (Pročitano 28791 puta)
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
U noći između utorka i srede sastaju se:

Novak Đoković - Žeremi Šardi
Janko Tipsarević - Marin Čilić
Viktor Troicki - Tomi Robredo
Jelena Janković - Kirsten Flipkens
Ana Ivanović - Alberta Brijanti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 6674
Zastava Бачка Паланка
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
I veliki majstor je poceo odbranu svog gren slema. Ajmo Nole, kao i uvek, do kraja.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Citat
Jelena Dokić u drugom kolu posle skoro 10 godina
Baš mi je drago za Dokicevu , dobar pocetak naših musketara ,nadam se da ce Janko u drugom kolu vratiti dug Cilicu, on to svakako može naravno ako bude zdrav posebno psihicki...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 29583
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Шта после скоро 10 година?  Smile Ако сад има 25 втф!?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ne znam zasto, ali znam dobro...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7937
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia N79
Шта после скоро 10 година?  Smile Ако сад има 25 втф!?
Pre toga je prošla u drugo kolo 1999. godine, kada je igrala kao 15-godišnjakinja sa pozivom.
« Poslednja izmena: 20. Jan 2009, 00:00:40 od golub2 »
IP sačuvana
social share
Da nema dovoljno ludaka, nikada ne bi smo izasli na kraj sa pametnima!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 5.01
mob
Nokia 
Kakvi su tenisači privatno: Federer ugodan, Šarapova bahata, a Đoković umišljen


JESTE li se ikada zapitali kakvi su sportaši izvan sportskih borilišta? Odgovaraju li vaše pretpostavke stvarnosti ili dojam s TV ekrana vara, a oni su neke sasvim druge osobe koje se u privatnom životu ponašaju poput razmaženih derišta ili su možda sasvim skromni unatoč milijunima koje zarađuju?

Prvi Grand Slam sezone ponukao je novinara Inquirera da istraži takve i slične zanimljive detalje o teniskim zvijezdama, a kao izvor mu je poslužila poznata ESPN-ova novinarka Georgina Chang. Teško je za tako nešto naći bolju osobu pošto je Chang u svojoj karijeri napravila bezbroj intervjua sa svim svjetskim teniskim veličinama i poznaje ih i kada nisu na terenu.

Federer najpristojniji, Nadal sramežljiv, a Đoković bahat

"Federer je jako ugodan. S vama će pričati o svemu i ima smisla za humor. Usto ima jako bogatu osobnost, nadasve je profesionalan i uvijek će vam dati iskrene odgovore", započela je svoju opširnu analizu Chang.

"Nadal je vrlo pristojan. Muči ga neznanje engleskog jezika pa je zbog toga malo sramežljiv i često zna pogledati svog trenera da mu pomogne. Kada ga snimamo puno je ozbiljniji nego u privatnom životu."

"No recimo, Andy Murray i Novak Đoković igraju odličan tenis, a nemaju dobar odnos s gledateljima. Ljudi ih ne vole. Đoković je ekstrovertiran, obožava pažnju, čak toliko da uživa i u negativnom publicitetu. Skromnost se ne može povezati s njegovim imenom. Slično je i s Murrayjem koji je ipak odlučio malo više pažnje pokloniti medijima. To mu je savjetovala njegova PR agencija."

Kad je riječ o intelektu, ESPN-ovu novinarku posebno su impresionirali Hrvati i Srbi, a kaže da je Rus Marat Safin perverzan.

"Hrvatski i srpski tenisači (Ivan Ljubičić, Mario Ančić, Novak Đoković, Janko Tipsarević) daju vrlo smislene odgovore. Nekada mi treba nekoliko sekundi da bih se pribrala nakon razgovora s jednim od njih. Safin je pun humora, zrači seksipilom, što se može osjetiti kad si u njegovoj blizini."

Ivanović poput najbolje prijateljice, Šarapova arogantna

Nakon muškog dijela teniskog svijeta, Chang se osvrnula i na tenisačice. Najbolju osobnost prema njoj ima Ana Ivanović, a najlošiju Marija Šarapova.

"Šarapova je hladna, arogantna i neprijateljski raspoložena. Nije popularna niti među drugim tenisačicama. Vjerojatno ima neku dobru stranu, ali smatra da ne treba biti pristojna prema ljudima. Jednom prilikom je stajala i zurila u prazno dok nismo počeli snimati. Nije htjela progovoriti niti jednu riječ s nama, a kada je krenulo potpuno se promijenila. Odjednom je postala draga i srdačna."

"Za razliku od nje, Ana Ivanović je čista suprotnost. Jednostavno je dražesna i prijateljski raspoložena. Uvijek je spremna za razgovor, ne može doći do daha od uzbuđenja i želim biti njezina najbolja prijateljica. Uvijek prije meča jede istu hranu."

U Australiji najbolja atmosfera

Kada je riječ o raspoloženju na Grand Slam turnirima, Chang smatra da svaki od turnira ima određene specifičnosti.

"Australian Open je odličan za 'čilanje', ispijanje pive s puno ludih navijača i tamo je vjerojatno najsrdačnija atmosfera. Kada uđete u Melbourne Park osjećate se kao da ste na velikoj zabavi. Već u Parizu stvari postaju ozbiljnije, a na Wimbledonu su ulozi veliki. Kultura je drukčija i sve je puno mirnije i kulturnije. US Open je, s druge strane, posljednja prilika da se nešto napravi u sezoni pa s te strane ima poseban štih."
Извор:Index.hr
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia 6120
Marej u drugom kolu AO


Britanski teniser Endi Marej plasirao se u drugo kolo Otvorenog prvenstva Australije nakon što mu je danas Andrej Pavel zbog povrede predao meč pri rezultatu 6:2, 3:1 za Mareja.

Prvi meč 22-godišnjeg Britanca trajao je 45 minuta, jer je ruski teniser morao da preda zbog povrede leđa.
Marej, četvrti igrač sveta, smatra se jednim od glavnih favorita za osvajanje Australijan opena, a britanska javnost očekuje prvu Grend slem titulu još od 1936. godine.
Marej je prošle sezone izgubio u finalu Otvorenog prvenstva SAD od Rodžera Federera, ali je od tada tri puta pobedio Švajcarca. Marej je rekao da je zadovoljan podrškom navijača.
"Ovo je prvi put da sam ovde dobio meč, ali nisam želeo da pobedim na ovaj način. Cilj mi je da u Melburnu ostvarim što bolji rezultat i biće mi potrebna pomoć navijača. Drago mi je što su na tribinama okačene mnogobrojne škotske zastave. Nadam se da će tako biti i u nastavku turnira", rekao je Marej.
Marej se požalio na visoku temperaturu u Melburnu.
"U pauzama između gemova pokušavam da se rashladim, ali sunce me peče čak i kada sedim u hladu. Teško je, kada igrate dug poen možete da osetite da vam gore stopala", dodao je on.
Marej će u drugom kolu igrati protiv Španca Marsela Granoljersa.


Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia 6120
Ivanović: Navikla sam se na vrućinu u Melburnu


Srpska teniserka Ana Ivanović izjavila je danas da joj ne smetaju visoke temperature u Melburnu, na koje se žale mnogi teniseri. Temperature u australijskom gradu u poslednjih nekoliko dana dostigle su skoro 38 stepeni.

"U Australiju sam došla još pre mesec dana, tako da sam se praktično navikla na klimu. Važno je da pijemo dosta vode, kako ne bismo dehidrirali", rekla je Ivanovićeva novinarima u Melburnu.
Ona nije mogla da oceni da li je podloga na terenima Otvorenog prvenstva Australije brža nego prošle godine, kao što su ocenile neke njene kolege. "Čini mi se, ipak, da je podloga ista... Ne vidim neku bitnu razliku. Loptica odskače baš visoko", objasnila je srpska teniserka.
Ivanovićeva je dodala da joj je velika čast što ima podršku domaće publike, koja je, prema oceni australijskih medija, veću nego prošle godine.
"To je velika čast i zaista uživam da igram ovde. Sjajan je osećaj vratiti se na najveći teren u Melburnu posle godinu dana i videti da ljudi dolaze i pružaju mi podršku", zaključila je ona.
Ivanovićeva je na turniru u Melburnu postavljena za petog nosioca, a u prvom kolu eliminisala je Nemicu Juliju Gergeš. Srpska teniserka će sutra u drugom kolu igrati protiv Italijanke Alberte Brijanti.
Gren slem turniru u Melburnu igra se za ukupni nagradni fond od 23.140.000 australijskih dolara.


Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia 6120
Serena Vilijams lako do drugog kola


Američka teniserka Serena Vilijams plasirala se danas u drugo kolo Otvorenog prvenstva Australije nakon što je pobedila kineskinju Juan Meng sa 2:0 (6:3, 6:2).

Vilijams je za 75 minuta pobedila Kineskinju i pored 31 neiznuđene greške zbog pokušaja da skrati poene. Ona je između poena pravila duže pauze, kako bi se osvežila zbog visoke temperature.
"Danas je bilo malo vruće, ali uspela sam da se snađem i odigram sporiji meč. Nisam pružila maksimum. Važno je da nisam 'poludela' na terenu, pokušala sam da sačuvam snagu", rekla je druga teniserka sveta, a prenosi RTS.
Serena Vilajams je do sada osvojila Austrlijan open tri puta (2003. 2005 i 2007. godine), ali rekla je da se ne oslanja na mogućnost da će svake druge godine osvajati turnir.
"Sujeverna sam, ali mislim da je teorija o osvajanju Australijan opena svake druge godine neodrživa. Jednom nisam branila titulu, a jednom sam 'poludela'. U stvari, nekoliko godina sam bila 'potpuno luda'. Nadam se da ću ove godine uspeti da ostanem koncentrisana", rekla je Vilijams.
Vilajms će u drugom kolu igrati protiv Argentinke Žizele Dulko.


Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia 6120
Srpska noć u Melburnu broj dva


U mečevima drugog kola Australian opena na terenima ćemo noćas iza ponoći imati priliku da vidimo petoro predstavnika Srbije. Ana Ivanović otvara program na glavnom terenu, Janko Tipsarević prvi kreće sa terena broj 2, Novak Đoković i Jelena Janković  po rasporedu su drugi, dok je meč Viktora Troickog zakazan kao treći...

Meč na Rod Lejver areni između pete teniserke sveta i Italijanke Alberte Brijanti počinje u jedan čas iza ponoći po našem vremenu. Brijanti zauzima 169. mesto na WTA listi, a na svom drugom učešću na turniru u Melburnu popravila je plasman iz 2007. kada je ispala u prvom kolu.

Srbi u Melburnu:
Rod Lejver arena
Ana Ivanović - Alberta Brijanti (Italija) 01:00
Novak Đoković - Žeremi Šardi (Francuska) ne pre 03:00
Hajsens arena
Jelena Janković - Kirsten Flipkens (Belgija) ne pre 02:00
Teren broj 2
Janko Tipsarević - Marin Čilić (Hrvatska) 01:00
Teren broj 18
Viktor Troicki - Tomi Robredo (Španija) ne pre 05:30.

Ukoliko Ivanovićeva ne bude imala nepredviđenih problema kao protiv Nemice Gerges na red bi u tom slučaju brzo stigao Novak Đoković koji će u duelu sa Žeremijem Šardijem nastaviti program na glavnom terenu. Francuski teniser je plasmanom na 68. poziciju ATP liste ostvario najbolji plasman u karijeri.
Paralelno sa Anom Ivanović startovaće Janko Tipsarević koji od jedan sat iza ponoći otvara program na terenu broj 2 protiv 19. nosioca Marina Čilića. Jedini naš teniser čiji je meč zakazan kao reći po redu je Viktor Troicki koji će u ranim jutarnjim časovima po našem vremenu na terenu 18 igrati protiv Tomija Robreda.

Jedan sat iza ponoći je termin koji važi i za Hajsens arenu gde će prvi meč odigrati Dinara Safina i Jekaterina Makarova.
Odmah po završetku ruskog obračuna na teren će prva teniserka sveta Jelena Janković koja igra protiv Kirsten Flipkens. Belgijska teniserka rođena je 1986. godine i trenutno zauzima 110. mesto na WTA listi, a u profi karijeri koja traje od 2003. godine ostvarila je 24 pobede i deset poraza.
Grend slem turniru u Melburnu igra se za ukupni nagradni fond od 23.140.000 australijskih dolara.

Skuvajte kafu i pratite igre naših tenisera na Blic online.


Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.