Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 16 17 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ateisti protestuju zbog unošenja pravoslavnih običaja u VS  (Pročitano 20534 puta)
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1963
OS
Windows 7
Browser
Chrome 50.0.2661.102
Мени је једино болесно то што ти, Кристале, желиш другима да наметнеш како да живе.
Mozes li navesti primer, citat ili tekst gde ja to radim? Sta je bolesno u tome sto Evropljane pozivas da prave decu i da zajebu karijere, posao, kerove i macke, nekakva sanjarenja i slicne gluposti? To bi bilo problematicno da realnost ne govori u prlog ovome sto pricam. A realnost je sledeca: Prosecna starost Nemca je oko 46 godina, a prosecna starost gospode migranata je oko 24 godine. Evropljani imaju u proseku jedno ili ni jedno dete, a gospoda migranti 3 i vise. Ne moze matematika biti bolesna, to su cinjenice.

Nemas ti samo obavezu prema sebi, vec i prema zajednici. Ne mozes da "uzivas u zivotu" i da ocekujes da ce i tvoja deca to isto moci (pod uslovom da ih imas).

Citat
И онда издвојиш неку групу попут педера и исфеминизраних и кажеш, ето каква је нација.
Gde sam ja to rekao. Ja sam rekao da je trend da muskarci vise ne lice na zene i da im je svaki pojam borbe i sukoba stran. To je, opet, posledica jedne sire slike drustvenog inzenjeringa.
« Poslednja izmena: 18. Maj 2016, 13:41:56 od 856kristal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Linux
Browser
Chrome 50.0.2661.89
Mislim da si pola vremena kritikovao stvari koje nisam rekao. Stobse tice vojvodine, nedavno bio skandal zbog napada Na poslasticarnice u vojvodini. Sto to? Pa zato sto smo mi juzniji dvoje vec oterali Na Kosovo. Uglavnom.
Vojvodina je tradicionalno multietnicna, NE stoji ti teorija.

Srpstvo nije zasnovano Na veri zato sto srbi realno nisu hriscani nego nekakvi jedva pokrsteninpagani I general no neznabosci cakni kad se busaju ubprsa pravoslavna. Ustvari narocito tad.
Povezivati danas very SA nacionalnu konsenzusom je monstruozno zaostalo. Tako se NE pravi mocna nacija
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1963
OS
Windows 7
Browser
Chrome 50.0.2661.102
Realnost na terenu:



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Linux
Browser
Chrome 50.0.2661.89
Kristal, zavali se I gledaj kako jednu probadaju a drugi ih zamenjuju. Meni je jedini zao sto nemam fast forward I rewind dugme. Ne vidim zasto se potresas
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1963
OS
Windows 7
Browser
Chrome 50.0.2661.102
Kristal, zavali se I gledaj kako jednu probadaju a drugi ih zamenjuju. Meni je jedini zao sto nemam fast forward I rewind dugme. Ne vidim zasto se potresas
Kako to mislis "jednu probadaju a drugi ih zamenjuju"? Mozda si hteo da kazes "kako propadamo, a drugi dolaze na nase mesto"?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2747
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 46.0
Mislim da si pola vremena kritikovao stvari koje nisam rekao. Stobse tice vojvodine, nedavno bio skandal zbog napada Na poslasticarnice u vojvodini. Sto to? Pa zato sto smo mi juzniji dvoje vec oterali Na Kosovo. Uglavnom.
Vojvodina je tradicionalno multietnicna, NE stoji ti teorija.

Srpstvo nije zasnovano Na veri zato sto srbi realno nisu hriscani nego nekakvi jedva pokrsteninpagani I general no neznabosci cakni kad se busaju ubprsa pravoslavna. Ustvari narocito tad.
Povezivati danas very SA nacionalnu konsenzusom je monstruozno zaostalo. Tako se NE pravi mocna nacija
Nebitno, polupokrsteno paganstvo, hriscanstvo ... sta god, moze cak i islam da bude nasa vera ako se napravi konsenzus, al to je tvoj upis u naciju, ako zelis da budes deo nje. Naravno ne bukvalno, jer pravoslavlje ima veliki kredit koji ostale vladajuce religije nemaju.  Da bi nesto postalo tradicija, mora prvo neko to da uspostavi, a u okviru KundK Vojvodina je uvek prednjacila u multietnicnosti. To sa poslaspickarnicama je incident, koji nije pao sa neba. Mi sa siptarima imam krljanje oko teritorije ... jbga desi se tako neko sranje, al vido si da je drzava, cak i ovako kilava reagovala. Evo ti jos jedan primer, posle PSR, Kraljevina Srbija, koja je bila vrlo vezana za veru nije iz Vojvodine iselila Nemce i Madjare, nego su to ucinili komunisticki ateisti. Kao sto rekoh, pises o stvarima koje ne razumes i kapiras ih sve linearno.  
Bez pravoslavnih nikada ne bi bilo Srbije bato, svidjalo se to nekom ili ne. Ja imam razloga da mi se to ne svidja, jer su moji po ocu bili komunisti, al ne mogu da sporim nesto sto je ocigledno.  Pravoslavna tradicija mora biti i deo drzavne tradicije, prosto jer nam je takva istorija. Ne moras ti da budes vernik u pravom smislu te reci, ako ti to tolko smeta, al jednostavno to ispostujes kao drustveni obicaj i aj zdravo. Pa picka mu majcina, zar je tolko tesko imati razlog, ako nista drugo, da se par puta godisnej dobro nakrkas jagnjetine i prasetine Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 50.0.2661.94
mob
Samsung GT-S7580
Citat: Kristalni
Mozes li navesti primer, citat ili tekst gde ja to radim? Sta je bolesno u tome sto Evropljane pozivas da prave decu i da zajebu karijere, posao, kerove i macke, nekakva sanjarenja i slicne gluposti? To bi bilo problematicno da realnost ne govori u prlog ovome sto pricam. A realnost je sledeca: Prosecna starost Nemca je oko 46 godina, a prosecna starost gospode migranata je oko 24 godine. Evropljani imaju u proseku jedno ili ni jedno dete, a gospoda migranti 3 i vise. Ne moze matematika biti bolesna, to su cinjenice.


Тако што критикујеш људе који немају децу већ керове, ти кажеш да треба да имају децу, а не керове. Мада код тебе ништа није сигурно, хоћеш нешто друго да кажеш? 
Мени је ненормално да се људима намеће да се размножавају. Одем у музеј, водич учесто да прича о ономе што се у музеју налази он прича о томе колико је врх власти дебилан и необразован, како пропадамо као нација и да треба да имамо троје деце. Одвратно ми је то.
Шта ако проценимо да смо као бића оштећени и да нисмо спремни за децу никада, ни под којим условима, чак да нам Палма нуди 5.000 евра?  Smile

И ово кад причам о деци мислим на све. Мислим и на гејеве. Лет дем лив..


Citat
Ja sam rekao da je trend da muskarci vise ne lice na zene

Ово аиде и некако да прихватим као аргумент.. али све је ствар до тебе. Ја се с таквим не дружим, па ми ни не смета.
« Poslednja izmena: 18. Maj 2016, 14:06:26 od Lazar Milic Milic »
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1963
OS
Windows 7
Browser
Chrome 50.0.2661.102
Мени је ненормално да се људима намеће да се размножавају. Одем у музеј, водич учесто да прича о ономе што се у музеју налази он прича о томе колико је врх власти дебилан и необразован, како пропадамо као нација и да треба да имамо троје деце. Одвратно ми је то.
Kazu da malogradjanima istina i poziv na odgovornost najvise smeta. Jer, to bi znacilo odricanje od komfora i su/ludog sveta u kom zive. Meni ne smeta kada mi neko govori o relanosti, pa makar to bilo i suocavanje sa cinjenicom da evropski narodi odumiru. Realnost uopste ne zanima sta je tebi odvratno.

Lepo je rekao Nice da je gradjanin samo svinja koja hoce da umre u krevetu.

Citat
Мислим и на гејеве. Лет дем лив..
Ko im brani da zive?

Citat
Ово аиде и некако да прихватим као аргумент.. али све је ствар до тебе. Ја се с таквим не дружим, па ми ни не смета.
Naprosto, nema sta da se druzis, izadjes na ulicu i vidis te prikaze, ne znas da li je musko, zensko ili treci rod, ili cetvrti, ne znam bas koliko su ih izmislili i pustili u opticaj?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 50.0.2661.94
mob
Samsung GT-S7580
Citat
Naprosto, nema sta da se druzis, izadjes na ulicu i vidis te prikaze, ne znas da li je musko, zensko ili treci rod, ili cetvrti, ne znam bas koliko su ih izmislili i pustili u opticaj?

Дакле, сметају ти ти људи и шта би ти с њима урадио?
Кратко и јасно изнеси шта би ти с њима.

Citat
Ko im brani da zive?

Двери српске.  Smile

И сад, је л' ти имаш упутство за све нас, како бисмо требали да живимо или немаш? Пошто ја кажем да имаш, ти изврдаваш. Значи замислио си како други људи треба да живе.  Smile
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 16.0
Ja Sam nevaspitan a ti nazivas nepoznate ljude pederima I pedofilima. Ponovo te pitam: jel te jebo neki norvezanina kad si bio Mali kad znas da su pedofili?

PS
Samo tokom danasnjeG Dana Sam video vise ljudi (uzivo) nego ti verovatno u zadnjih 5 godina tamo u bosni

ajde bit cu fin i odgovorit cu ti....
nije me jebao niko kad sam bio mali.... a posebno ne neki norvezanin...  Smile


ali jesam ja jebao neke norvezanke...i svedjanke...i vozao njihove kabriolete...i posle u bosni zivio 6 mjeseci ko hadzija...
od zlata koje su nakacile po meni.... Smile

 i ako te bas zanima...jesam i slomio nekoliko nogica i rukica i vilica i rebara ...bejzbol palicom..
dobro de...tako se kaze...eto..obicnom bukovom letvom....i cizmom....
nekolicini norvezana i svedjana   Smile i tamo i ovdje...  Smile

i to je valjda neka vrsta seksa  Smile  jbg sjebali su mi cizme  Smile  Smile

istoricar...a da ja tebe pitam nesto.. Smile
posto se razumijes u istoriju..i vjerovatno dobro pamtis datume.... Smile

da li se sjecas dana i mjeseca...ili bar godine.......kad je ili da li je neki  norvezanin opstio
i upraznjavao analni seks...
sa osobom ..punoljetne dobi... zenskog spola...pripadnici tvoje uze porodice..
koju oslovljavas sa - maaaamaaaaaaaaaa....  Smile

bez obzira koju od njih dvojice zoves - mama ...  Smile
u te seksualne slobode ne zadirem... i rjetko ili gotovo nikad se ne bavim  seksualnim diskvalifikacijama i diskriminacijama  Smile

i ako se sjecas..i ako je to tacno.... da nisi slucajno...posle devetomjesecne opstipacije...probavnog sistema doticne osobe ....zenskog ili muskog spola....  Smile
uspjesnim klistriranjem..tj vjestackim  praznjenjem creva.... ti nastao... Smile

posto malo djelujes kao  neka  vrsta zmeta  Smile

msm ne zanima me ...ali eto ..znanje nikome ne skodi  Smile
de  nas malo poduci..ipak si ti master  Smile

vidi se po tvojim postovima ...da si bas ono ugledno drustveno bice....i da si u stalnom kontaktu i drustvenom i vizuelnom sa drugim ljudskim bicima....  Smile
onako vidi se da si covjek iz raje ....i vidjeniji si ...
toliko...da se to primjetiti i na prvu  Smile

i svasta znas....
ko ovaj pokvareni ....mini  aparat ....za  fuka..a on umije samo izazvati proljev     Smile

vidim da si se rasPisao.... Smile
 i pretpostvaljam da si danAs...vjerovatno videEo svasta ...(JEL GUBIS DAH OD uzbudjenja....ko zabac kad Ima nesto vazno da Mi kaze..RECIMO...sta se desavalo u obdanisTU  )
sem gomile poznatih imaginarnih likova....koje cesto vidjas....i s kojima dijelis i dobro i zlo  Smile

sigurno je lerdi dobio novu robu....   Smile  Smile

ovdje odakle ja kucam ...sad ima 250 ljudi  Smile  
dobro nisu svi tu...ima sad u ovom trenutku sigurno 50 ljudi  Smile
i pored mene u istoj prostoriji ima jos 3 ljuda  Smile

 i evo sad sam im reko da mi puse kurac....sva trojica... Smile
ja sam jutros castio pelinom  Smile

a u 15 do 3..kad bude predaja smjene... bit ce oko 500 ljudi  u hodniku Smile   Smile

a ti 500  ljudi nisi video... jos od rodjenja... kad si bio mali drobisa-balavisa-serisa-onanisa ...u pelenama..  Smile
pa sve one tete i cike u bijelom... Smile
sto su trckarali po klinickom..i dolzile da vide tebe..i da se cude....kakvo ruzno malo bebce....rodjeno  u velikom gradu....
to su zadnji ljudi... zivi ...koje si video  Smile
ako ne racunamo razne menadjere cirkuskih udruzenja...  koji su htjeli da otkupe prava na pokazivanje tebe..
od tvojih roditelja Smile

 Smile

sto se tice teme...sad ce mi doci ovi nasi vikinzi...u junu....bas cu ih pitati sta rade oni tamo..
 jel se norvezani  jebu sa materama i sestrama svojim u norveskim vukojebinama   Smile

mada mjesec dana  cu ih morat trpiti  Smile
docice tu da se kurce i voze bembare iz renta kara...  Smile
a nece naci za shodno da plate full smjestaj za tih mjesec dana  Smile

valjda kad odes u svediju i norvesku i provedes par godina..izgubis ono svoje lice i svoj identitet i postanes pakas
kao i svi ti skandinavci  Smile

dok se jednom ne napijem ...pa podvucem crtu ...za ovih nekolicinu  prljetnih ekskurzija placenih...
pa naplatim i smjestaj i hranu i zivce sto moram da ih trpim  Smile
nece im past na pamet vise nikad da dodju u srpsku... Smile

 Smile

rekoh vec davno..ateisti..pravi..postuju i vjeru i crkvu i sve vjerske ustanove..i ne zadiru u to podrucje..
iako su ne vjernici....


a u vjeru dira samo mali i neuki olos ...koji ne zna sta ce sa sobom..
pa cacka tamo u sto ni najmizernijeg kova ljudi....ne cackaju....

gdje ces vjerniku dirati u vjeru... Smile

mislim suvisno je bilo sta reci  Smile

srecom i ne jebe ih niko ni jedan posto.... Smile

 Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 16 17 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.