Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 16:23:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Asus EEE 4G  (Pročitano 7640 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 55
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
HTC tytn
Zanimljivo... Smile

Za penjanje po krovovima zbog montiranja wireless antena i ostalih zajebancija, ovo je onda fino resenje.

Idealan je za svaku situaciju gde ti je potreban ultra portabilan lap, jeftin, jednostavan za apgrejd, ja svoj nosim i u kupatilo Smiley (slusam muziku kada se tusiram Smiley)

Ako planirate da ga uzmete, obratite paznju na cinjenicu da samo crni ima vratanca za pristup mem. modulu sa donje strane. Kod drugih, morate rastochiti ceo lap da bi izvadili plocu i stavili memoriju!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5330
Zastava Srbija, Beograd, Barajevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Samsung Z400
simpaticna spravica, nesto vise od pocketPC-a, ali mislim da je ok... mada ja sam za 17 hiljada, sklopio dobar komp ( za te pare izvukao max.)
ali... moze da bude korisno..
IP sačuvana
social share
  Нек му је вечна слава и хвала!
�аааааааа, хоћу стару екипу, роштиљницу, добре пријатеље на окупу!!!!!
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1053
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Samsung GS3
Ja sam sam pokusavao preko USB-a da instaliram XP ali mi ne ide Smile Sve sam odradio kako valja po nekomupsutvu,napravio boot USB ali mi prilikom pokretanja javlja neki EROR! Menjao sam i USB i racunar ali i dalje isto...
@Japanska_kultura koji si tutorial koristio za ubacivanje  XP-a?
« Poslednja izmena: 13. Apr 2008, 23:30:09 od albumag »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 55
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
HTC tytn
@Ukika

jeste, a jel' mozes ti taj tvoj komp za 17k dinara da metnes u dzep od kargo pantalona?  Smile

@albumag

Ja sam radio sa ovim tutorijalom, i iz prvog mi je uspelo. Tutorijal je sa linkovima svih potrebnih programa za pravljenje butabilnog USB-a i odlicnim objasnjenjem kako to da uradis, ali manjka u opisu samog instalacionog procesa, koji i izaziva probleme kod vecine. Sva resenja su dole u komentarima, ali ih ima jako puno, pa cu te postedeti patnje.

Napraviti butabilan USB prateci uputstva sa bloga!
BIOS - prvo enejblovati USB kao first boot device, zatim odes na markicu Boot i pod Boot Settings Configuration obe opcije stavis Disabeld.
RESET
Pritisnes TAB, pojave se opcije da li da butujes sa ugradjenog SSD-a  ili sa USB-a (odaberes usb logicno)
Zatim slede opet 2 opcije (ne secam se tacnog naziva) ali jedna je GUI instalacija a druga TEXT instalacija odaberes tu text varijantu.

[I sada ono sto nije lepo objasnjeno u tutorijalu] Standardna pocetna faza instalacije bilo kog XP-a...onaj plavi ekran u kome formatiras diskove i to... POBRISI sve particije sa SD-a cak i onu na kojoj pise BIOS <---jako bitan detalj i pretvori sve u NTFS!
Pustiti instalaciju dalje svojim tokom...
Kada se racunar rebutuje (cuvena corupted hal.dll poruka koja sve zbunjuje), opet TAB, opet instalacija sa USB-a...ali ovaj put odaberes GUI instalaciju... posle toga je sve automatsko.

I da USB ne vadi dok ti se win ne uloguje drugi put!!! isto jako bitno - naucio sam na tezi nacin Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1053
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Samsung GS3
Probacu sve ponovo!
Hvala  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5330
Zastava Srbija, Beograd, Barajevo
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung Z400
pa japanac kazem to je ono... sd razmisljam kako da skupim pare... treba mi za letovanje i k\tako to
IP sačuvana
social share
  Нек му је вечна слава и хвала!
�аааааааа, хоћу стару екипу, роштиљницу, добре пријатеље на окупу!!!!!
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 803
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia Lumia 820
Moze li neko da mi kaze koliko mu traje baterija, po mogucstvu na standby-u, tokom surfovanja, gledanja filmova...
Hvala unapred, mada dovoljno je samo koliko traje baterija pri normalnom koriscenju. Pozdrav! Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
UNIX
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia 6120
Specifikacije kazu 2h i 45min... Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Sea shepherd

Zodijak
Pol
Poruke 23472
Zastava
OS
Linux
Browser
Konqueror 3.5
Citat
Ja sam sam pokusavao preko USB-a da instaliram XP ali mi ne ide Smile Sve sam odradio kako valja po nekomupsutvu,napravio boot USB ali mi prilikom pokretanja javlja neki EROR! Menjao sam i USB i racunar ali i dalje isto...
@Japanska_kultura koji si tutorial koristio za ubacivanje  XP-a?
Ja bi mu zalepio slax..
200 mb insltalacija...
« Poslednja izmena: 05. Maj 2008, 18:30:29 od okno »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 803
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia Lumia 820
Specifikacije kazu 2h i 45min... Wink
Hvala! Jos samo da skupim pare... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 16:23:12
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.