Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Astrologija - nauka ili sujeverje?  (Pročitano 27565 puta)
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Aiwass, postoji jedno astrološko pravilo-ne objašnjavaj ništa ljudima koji ne veruju u astrologiju  Smile

Oni koji ne veruju, ne veruju zbog toga sto nisu informisani na pravi nacin. Da bi neko poceo da veruje mora da ima bar neko znanje, iskustva ili cinjenice. U suprotnom, logicno je da ne veruje Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
I ja nisam imala prave informacije o astrologiji kad nisam verovala. Pa sam rešila da malo proverim kako astrologija funkcioniše da bih znala šta ću - da verujem ili ne verujem u nju. Nisam pljuvala po astrologiji dok sam bila u neznanju, niti sam ubedjivala druge da je ona budalaština kao što svi ovi padobranci rade kad dodju ovde. Ne trebamo osudjivati ono o čemu nemamo ni malo znanja, to može da radi samo glupa osoba.
Dakle, onima koji ne veruju u astrologiju  ne treba ništa ni objašnjavati.
A onima koji se lome da li verovati ili ne, treba pojasniti sve detaljno.
Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 67
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Vi koji toliko toliko insistirate da je astrologija glupost, interesuje me jedna stavr - koga ubedjujete, sebe ili nas koji 'verujemo' (mada bih ja rekao 'znamo') ?

Nas ne mozete da ubedite, jer mi smatramo da imamo vrlo precizne dokaze da je astrologija istinita disciplina.

Tako da verujem da ubedjujete sebe, jer da zaista mislite da je to glupost, ne bi se ni zamarali pisanjem na tu temu, vec bi je odbacili kao nepotrebnu glupost, zar ne, a nas kao ljude sa kojima ne vredi raspravljati.

Sto ja smatram za svakoga ko ne zna nista o astrologiji, a pljuje po njoj - ne vredi raspravljati.

To je toliko iskljucivo & glupo, kada vi malo dublje razmislite, zar ne?

Dodjite sa nekim informacijama, i tada se moze raspravljati o svemu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 2179
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
daj ti meni jedan dokaz kako to funkcionise(konkretan0 i ja cu da pojedem sve ovo.... a da ja ne pisem ovde tema bi imala 2 strane....tako da se po tome vidi interesovanje za astrologiju, i koliko vas "vernika" ima.... mozete to samo po kvantnoj fizici da pricate kroz neku 50 dimenziju.... kao ono da dve cestice istog predmeta na razlicitim stranama sveta privlace jedna drugu...zagrevate jednu, i druga se zagreva samo u nekoj 50 dimenziji....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Ja imam predlog,ko ne vjeruje nek ne svraca,mi nikog ne molimo da dolazi Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 2179
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
pa vidim puno vas ima....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
Kako Mesec kad se nadje u blizini Sunca utiče na more na zemlji? (konjukcija  Smile ) Eto ti jedan primer - plima i oseka. Osnovna škola.

Rekoh ti već, ukoliko imaš šta konkretno vda napišeš na ovu temu - piši, ako nemaš nemoj da razvodnjavaš istu. Brisaću nepotrebne komentare.  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
daj ti meni jedan dokaz kako to funkcionise(konkretan0 i ja cu da pojedem sve ovo.... a da ja ne pisem ovde tema bi imala 2 strane....tako da se po tome vidi interesovanje za astrologiju, i koliko vas "vernika" ima.... mozete to samo po kvantnoj fizici da pricate kroz neku 50 dimenziju.... kao ono da dve cestice istog predmeta na razlicitim stranama sveta privlace jedna drugu...zagrevate jednu, i druga se zagreva samo u nekoj 50 dimenziji....
dete ... iskuliraj negde drugde ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Baby, did you forget to take your meds?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 242
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 6oo1
Maki, ne diraj choveka, vidish da ti je brat-po-znaku....
Neverni Toma, stavio lepo da je Bik  Smile
IP sačuvana
social share
See you at the bitter end....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
Sramoti mi znak  Smile

Ne ozbiljno, lepo smo mu objasnili kako stvari stoje sa astrološke tačke gledišta, dobio je odgovore kakve je hteo i ne vidim u čemu je poenta daljeg navaljivanja da astrologija nije nauka. O tome može da raspreda na nekom drugom mestu a ne ovde gde se okupljaju ljubitelji astrologije. I ne primećuje da se blamira - neznanje caruje (što reče jedan moj profesor).
Svako ima pravo da veruje u šta hoće, svako ima pravo da ne veruje u mnoge stvari...  kako je kome volja.
Ali nazivati bilo koju nauku , bilo koju stvar koju drugi vole, poštuju, i čije funkcionisanje primenjuju u praksi zaključujući da je funkcionalna - glupom- to mi govori o ograničenosti čovečjeg uma i nepoštovanju forumaša koji ovde vole da dolaze. A to je, znamo, zabranjeno pravilima Burek foruma


p.s. ala sam ga opravila, svaka mi čast  Smile
« Poslednja izmena: 23. Feb 2007, 19:31:27 od Makishon »
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.