Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 10:10:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 40 41 43 44 45
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Astro - obdanište  (Pročitano 361625 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
Felicija, prvo otvori svoju natalnu kartu i pogledaj onu tabelu ispod nje. Videćeš tu neke kvadratiće, trigone, zvezdice i ostale znake... Znaci koji su plave boje (trigon, zvezdica-sekstil) su dobri aspekti. A crveni znaci su negativni-loši a mogu imati različit intenzitet tih loših osobina zavisno da li je izmedju dve dobre planete ili jedne dobra a druge loše ili dve loše planete. To su kvadrati, opozicije (ono što ima po dva kružića sa svake strane) i postoji još jedna boja zelena to je inkonjukcija sa onim nogicama prema gore-to je isto loš aspekt, a sa nogicama nadole je semisekstil i on je dobar aspekt...

Imamo ovde negde tabelu oznaka

Samo ću ti na kratko napisati, a od sutra ću opširnije...

Tvoj Mesec ima kvadrat sa Suncem i sa Plutonom. Možeš to i sama videti. A ostali su sve trigoni i to su jako lepi aspekti. Sad nadji temu o aspektima i pročitaj za ta dva aspekta- Sunce kvadrat Mesec (možeš tražiti i obrnuto Mesec kvadrat Sunce, to je isto) i Mesec kvadrat Pluton.

Gledaju se polja čiji su to vladari u tvom slučaju Sunce je vladar celog tvog horoskopa, zbog toga što vlada znakom Lav, a ti si u podznaku Lav (podznak ti je tamo gde piše ASC) a Pluton je samo suvladar tvog IV polja što znači da sve u simbolici I i IV kuće može ugroziti tvoj Mesec-tj. ono što Mesec predstavlja (dušu, majku... i sl.)

Cmokić, žurim Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 294
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Siemens 
Sad mi je vec jasnije u vezi ovih losih i dobrih aspekata. Da li to znaci za mene lose, ako mi Mjesec utice negativno na Sunce, pri tom Sunce je vladar mog horoskopa i da li to znaci da moja majka "vodi bitke" i ima glavobolje zbog mog karaktera i temperamenta?
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
Pa ja bih rekla da, ti prvo, sama sebi zadaješ neke brige - koje ti kasnije muče dušu, ali i nešto u vezi tvog doma, tvoje porodice ti je na duši. To Sunce u kvadratu sa Mesecom može da znači i upravo to što si napisala (pošto je vladar tvog horoskopa-tvog prvog polja koje predstavlja tvoj karakter...). U suštini, sa ona tri trigona, rekla bih da si ti jedna velika, dobra (a pošto je Mesec u XII polju onda i) neshvaćena i usamljena duša Smiley Imaj u vidu da su Sunce i Mesec benefične planete, pa taj aspekt ne mora da bude preterno loš... on može doneti probleme u odnosima izmedju tebe i tvog supruga u smislu-da ste dva različita sveta, možda su to tvoj otac i majka-dva različita sveta, dva različita karaktera...  Smile Ma ništa strašno  Smile
« Poslednja izmena: 11. Okt 2008, 00:28:34 od Makišon »
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 294
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Siemens 
Da, bas kad spominjes muza, citam sinoc i tumacim sama sebi  Smile Ili se necu nikad udati ili cu se udati kasno ili su se udati za starijeg (uran u sedmoj kucici), dalje, stoji mi nerazumjevanje, cak prevare, mozda i rastava braka ili tragicna smrt bracnog partnera, ne daj Boze, sve same lose stvari mi stoje u toj VII kuci, koliko ja ovako neuka vidim Smile Mene zanima, moze li se to kako skrenuti u moju korist i izbjeci ti losi aspekti Smile
Makison, moze li biti da se ti losi aspekti odnose na roditelje (tjesim se) jer su vec razvedeni, pa da je to kao proslo s njima (u vezi tvoje zadnje recenice)?
« Poslednja izmena: 11. Okt 2008, 12:43:03 od felicija »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
Da, obično se taj aspekt odnosi na roditelje...ne mora da znači da se osobe uvek razvedu ali kao što sam ti napisala-različitih su karaktera pa su češći nesporazumi.

Jedan savet: moraš prvo da naučiš osnovne stvari da bi mogla da tumačiš. Nemoj da brzaš jer vidiš šta se dešava-čitaš za neke loše aspekte i sve razmišljaš negativno-bojiš se. Na primer, kada se tumači brak u nečijoj natalnoj karti-prvo se sagledaju svi elementi koji se tumače za tu problematiku. Dakle ne možeš samo na osnovu jednog aspekta nekome reći da mu brak neće uspeti. Sve se gleda: u kom znaku počinje vrh VII kuće, u kom se nastavlja. Gde je vladar kuće-u koji znak i u koju kuću je otišao, kakve aspekte pravi, na kom je stepenu, gde je dispozitor-kako je postavljen. Suvladari isto. Zatim prirodni signifikatori-Venera za ljubav, Sunce za muža, Planete u VII kući... i još ponešto. Kada sve pručiš, tek onda izvagaš kakav će to brak biti...

Uran u VII ne ukazuje na starijeg muškarca već Saturn. Evo sad gledam...ti u VII i nemaš planete već ti je Uran vladar VII pa si verovatno čitala o tome...

Ovako

Vrh tvoje VII kuće, i cela tvoja VII kuća, je u vodoliji. Stoji da to nije povoljan znak za brak zbog toga što se vodolija smatra nestalnim, promenljivim znakom ali ne možeš samo na osnovu toga suditi. Medjutim, vrh VII u vodoliji ima i drugo značenje, možda ćeš u brak ući sa osobom koja je razvedena. To ćemo videti nadalje.
Dakle idemo dalje sa posmatranjem.
Vladar tvoje VII kuće je planeta koja vlada znakom vodolije a to je URan. Gde je on? Otišao je u V kuću što znači: ljubav i brak su sjedinjeni! Ući ćeš u brak iz čiste ljubavi (V kuća je kuća ljubavi). Partnera možeš upoznati (kuća u kojoj se nalazi vladar VII ukazuje gde možeš sresti svog budućeg supruga) na nekoj proslavi, žurci, prijemu, kafiću, pozorištu, na sportskom terenu ili dr. mestima zabave. Ovaj aspekt takodje ukazuje da se u brak može ući ili zbog dece ili zbog neplanirane trudnoće, ali sve u svemu iz ljubavi kako god da okreneš Smiley

Sa tim Uranom u V kući ti verovatno nije bilo dosadno na polju ljubavi, on donosi iznenadjenja, više neprijatnih i stresnih, ali i prijatnih, neočekivanih i romantičnih. Nagli početci i nagli završetci.''Užasno me nervira'' reći ćeš za voljenu osobu gotovo pod obavezno Smiley

Kakve aspekte pravi Uran sa dr. planetama? Opisaće kvalitet braka, osobine partnera (partnera opisuje vrh dc-a, u mnogim slučajevima je upravo partner u znaku ili podznaku u kojem je Dc-kod tebe vodolija, ali to ne siguram 100%)

Uran je u trigonu sa suncem, jako lep aspekt, kao par ćete biti originalni, znate šta hoćete, nezavisi ste-svoji. Ovaj aspekt ukazuje da ćeš naglo ući u brak, pa to povezujem sa onom neplaniranom trudnoćom. Muž će ti biti uranovskog zanimanja, astrolog, pilot ili krajnje originalan i samostalan čovek Ovo je odličan aspekt za brak sa muškarcima koji su razvedeni.
Uran semisekstil Jupiter je lep aspekt, nisam ga previše izučavala pa ne bih o njemu u svakom slučaju donosi sreću.
Uran semisekstil Saturn govori o susretu mladjeg i starog, možda on bude stariji od tebe-ili ti od njega. Videćemo da li ima još pokazatelja.

Sunce se posmatra kao prirodni pokazatelj za supruga-tvoje sunce je u oVnu gde je egzatiran (svaka se planeta u odredjenom znaku oseća dobro ili loše...a egzaltacija je odlična Smiley ) Daje strastvene, vitalne, optimistične, borbene osobe. Zanimanje - vojnik i militarna zanimanja, sportista, svuda gde se traži oduševljenje, borbenost.  (je li tvoj otac možda vojno lice?)

Venera je prirodni pokazatelj ljubavi-tebi je Venera u IX kući- znak ljubavi na putu, u inostrasntvu, na fakultetu, možda ti se doapdne neki lep profesor Smiley
Venera trigon Mesec je jako lep aspekt, čini te veoma privlačnom, lepom i ženstvenom, znak je lepih predbračnih ljubavi koje lako prerastaju u brak, veoma si plodna i lako ostaješ u drugom stanju (tri puta u ovoj priči o trudnoći, zato pripazi Smiley ) Ovaj aspekt te nagoni na brak, porodicu i decu.
Venera trigon Mars-lep aspekt,  sklad izmedju muškarca i žene, seks ti jako bitan u vezi.
Venera u kvadratu sa Neptunom je nepovoljan znak i kaže da se ti uvek razočaraš u ljubav, ljubav je uvek izigrana. Ili prvo je to potuno slepa ljubav koju idealizuješ a nakon toga se strašno razočaraš
Zbog Venere inkonjukcija Pluton, morala si imati bar jednu ljubav koja je bila fatalna, puna ljumore, svadje, strasti i to može ubiti ljubav-skroz.

Aspekti koji čuvaju tvoj brak: Vladar VII u dobrom aspektu sa Saturnom - lako prihvatate bračnu obavezu i održavate vernost. Vladar VII u dobrom aspektu sa Jupiterom- brakom ćeš puno dobiti. I Venera trigon Mesec-brak i porodica čuvaju ljubav.

Aspekti koji ruše brak:Pluton kvadrat Venera, pisal sam već, klonite se ljubomore i svadje jer to može uništiti brak.

I čemu tolika briga kada imaš odlične predispozicije za lep i sretan brak pun ljubavi???  Smile Smile
« Poslednja izmena: 11. Okt 2008, 17:13:49 od Makišon »
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 294
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Siemens 
E, sad kad mi ovako pises, stvarno si me obradovala, ja sam tip koji nekako prvo vidi lose, a i to sto sam uzasno nestrpljiva (to mi je jedna od vecih mana) pa odmah hocu da znam sve, a svjesna sam da nigdje, pa ni u astrologiji gdje ima tako puno pojedinosti, nije moguce znati sve i to pogotovo odjednom. Pokusacu krenuti od pocetka da bih barem nesto shvatila.  Smile
Gore si me pitala za oca, ne, on nije vojno lice, ali je ovan u horoskopu, kao i ja pa mozda ima neke veze, zbog vladara Marsa.
A fakultet zavrsavam, mozda sretnem nekog na postdiplomskom ili ako nesto jos upisem (sto planiram). Putovanja volim i putujem pa je opet moguce da i tamo nekog upoznam. U sustini sve sto si rekla, a sto je do sada bilo sve je tacno i ponovo ne znam kako da ti zahvalim sto si se zaista potrudila da mi dosta stvari kazes. A ovo za plodnost mi je stvarno bitna informacija, znaci treba dobro paziti  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
I ja sam subjektivna, sebi nikako ne mogu da tumačim ništa-odmah prelazim na loše stvari a dobre stavaljam u drugi plan. Meni nema ko da tumači  Smile
Kreni lagano, jedno po jedno, poskidaj knjižice, a ovde slobodno pitaj sve što te interesuje pa ću ti rado odgovoriti ukoliko znam. Nisam ni ja odlično savladala astrologiju, naprotiv, tek treba da učim Smiley
Kako i ne bi završila faks, i Sunce i Venera su ti u IX polju... jako lepo Smiley

Nema na čemu, veliki ljubac i do tipkanja Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 294
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Siemens 
Zato cu ja uciti malo pomalo pa mozda jednog dana steknem neko znanje da mogu nekome odgovoriti na neko pitanje Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 122
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Posto sam ovo pitanje postavila na mestu koje nije predvidjeno za to evo me sad ovde u nadi da ce mi neko odgovoriti.
Desava se da u zivotu neko krene da studira i ne zavrsi to sto je zapoceo iz  XY razloga a onda bi krenuo ponovo u te vode posle dosta vremena, sta i koja kuca se gleda u tom slucaju? Ispravite me ako gresim - prvi fakultet bi bio 9 kuca ( kao sto i prvi brak ima svoju kucu, prvo dete itd...) da li je onda eventualni drugi predstavljen 11 kucom ako idemo prethodnom logikom? Smile

24.12.1968 8:48 Beograd
« Poslednja izmena: 11. Dec 2008, 14:48:28 od 514 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2308
Zastava Srbija, NBG
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Nokia 6500c
Ne znam gde da postavim ovo pitanje, ali nek bude u obdanistu. Gledao sam juce ,,Ami Gi show" i Sanja Colja je pricala sta ceka  Srbiju i svet u 2009. godini. Da li moze neko da mi kaze sta je rekla, nisam video taj deo. Smile
IP sačuvana
social share
O porodici Jelene Karleuse:
glupo pitanje, oni su cuvena slovensko - srpska plemicka porodica sa dubokim korenima u kraljevskoj lozi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 40 41 43 44 45
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 10:10:16
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.