Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 13:36:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 18 19 21 22 ... 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Aspekti u sinastriji  (Pročitano 288445 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
Jel moze neko da mi kaze sta znaci konjukcija mog meseca i njegove venere u mojoj 7.kuci?  Smile A sta bi predstavljao moj neptun u njegovoj 5.kuci?

Thnx Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 278
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Netscape 8.1.3
mob
Apple 
Da li neko moze da mi objasni konjunkciju njegovog Sunca i mog Saturna, njegove Venere i mog Sunca, njegovog Meseca i moje Venere i njegove Venere i mog Sunca? Takodje je moj Saturn u znaku njegove Venere i njegova Venera u znaku mog Saturna- cula sam da to znaci povezanost! Da i oba Marsa su nam u istom znaku u istoj kuci (prvoj) ???
« Poslednja izmena: 25. Feb 2008, 12:55:16 od philomela »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ljudi, vodite ljubav a ne rat

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2109
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
mob
Samsung d900
Jel moze neko da mi kaze sta znaci konjukcija mog meseca i njegove venere u mojoj 7.kuci?  Smile

Thnx Smile
Jedan od najlepsih i najboljih aspekata za sinastriju, cak i jedan od preduslova za vezu. Obicno su sa ovim aspektom etika i estetika ove dve osobe skladne. On je u stanju da razume tebe i tvoje raspolozenje, kad hoce moze da te odobrovolji a ti si osoba koja ce ceniti njegovu dobronamernost... 
Bitno je da li ova dva Astroloska tela primaju i lose aspekte...


A sta bi predstavljao moj neptun u njegovoj 5.kuci?

Thnx Smile
Vi ste jedno drugom umetnicko nadahnuce, emotivni pokretac...
On je u stanju da te zavede samo tako, da njegovu romanticnu ljubav ili vezu sa njim pamtis ceo zivot...
Ukoliko je Neptun lose aspektovan on njime moze manipulisati pa trebas biti obazriva  Smile
IP sačuvana
social share
Fatalan
Osnovno zivotno pravilo glasi:  Nema pravila
Edit by ziledin: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ljudi, vodite ljubav a ne rat

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2109
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
mob
Samsung d900
Da li neko moze da mi objasni konjunkciju njegovog Sunca i mog Saturna,
Vidite sta je dobro kod onog drugog i niste sigurni da posedujete iste osobine. Ti si malo usporenija i sa vise pesimizma pa ce on morati malo vise da bude pokretac svega.

Da li neko moze da mi objasni konjunkciju njegove Venere i mog Sunca,
Jedan harmonican odnos gde ti pokusavas malo sebe da dokazes kako bi pridobila njegovu ljubav samo za sebe sto je pozitivno do odredjene mere  Smile
IP sačuvana
social share
Fatalan
Osnovno zivotno pravilo glasi:  Nema pravila
Edit by ziledin: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 69
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
Interesuje me sledece ... u sinastriji kuce lepo "padaju" jedna na drugu.. recimo moja prva u njegovo 7., a moja 7. u njegovu 1. Pa zatim i moja Venerica u njegovoj 7. moje Sunce u njegovom 5. ..... njegova Venera trigon moj Mo a moja Venera sekstil njegov Mo... vladar njegove prve ... Sunce u trigonu sa vladarem moje 7...  njegov Mo u Jarcu a ja sam Jarac .. medjutim primecujem da su nam Meseci u kvadratu, vladari 7. u kvadratu, vladari 5. u kvadratu, tradicionalni vladar mog 1. polja u kvadratu sa trad. vladarem njegove 7., pa onda moj Uran u kvadratu sa nejgovim Marsom .. to me zabrinjava, pa moj Mars konjukcija njegov Mesec... mada sam ja razvedena pa mozda se gleda i 9. kuca..? Mars mi inace vladar 9. ... a Mo kod njega u 5. polju ... da li ovi kvadrati mogu nadvladati dobre aspekte i biti jaci od harmonicnih..? i sta znace..? narocito u slucajevima kada je Mars upleten ...??
« Poslednja izmena: 07. Maj 2008, 15:21:15 od MikyM »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
ja uvjek pogledam lose aspekte,ne treba se tjesiti sa lijepim,jer kaze dupor ,jedna los moze unistiti 100 lijepih!
to mi je bila njegova prva lekcija

posebno je lose kad su u kvadratu vladari VII polja,znaci,zelje i razmishljanja o bracnom,zajednichkom zivotu,potpuno su razliciti
tvoj uran sa njegovim marsom u napetom aspektu,on te kao elektricitet dozivljava,moze se desti da koja munja bljesne,jaka vibracija da se osjeti,al tesko da ce trajati
shto se tice konjuckije marsa i mejseca,uvjek mars povrijedi mjesec,jer je mars noz
zato oprezno...
VII kuca je ipak uvjek partnerski odnos bez obzira dal je prvi ili drugi....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 69
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
andjela, hvala ti na odgovoru! imam jedni ispravku.. ponovo sam pogledala sinastriju i ipak nisu nam vladari 7. u kvadratu.. bila je moja omaska ... ostaje znaci taj kvadrat mog Urana i Marsa... pa znaci manje lose bi bilo da je konjukcija u pitanju? citala sam ovde da je ovaj aspekt vezan za dobar seks ... moze se tako gledati i za kvadrat ..? Uzgrad ... njemu je Uran vladar 7. polja. Nego.. njemu SMC pada u moje 7. polje ... a tu se nalazi moj Mesec .. e sada ne znam da li se moze smatrati konjukcijom... i sta znaci? njegov True Node na 5 step i 30 Vage a moj Mesec na 2 step i 46 ...
sto se trajnosti tice evo da pogledamo Saturna, mozda nam kaze nesto vise: Moj Sa trigon njegov Me i trigon njegov Neptun, sekstil Pluton... ali njegov Saturn kvadrat moj Jupiter
« Poslednja izmena: 08. Maj 2008, 10:42:14 od MikyM »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 278
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Netscape 8.1.3
mob
Apple 
Kakvu ulogu ima Fortuna u Sinastriji?
« Poslednja izmena: 20. Maj 2008, 11:42:54 od philomela »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Kakvu ulogu ima Fortuna u Sinastriji?

Fortuna predstavlja tacku srece i to je mesto koje u sustini ima simboliku slicnu Mesecu, mada je mnogo licnija i snaznija tacka od Meseca i snazan provodnik dogadjaja.
U sinastiji su od najveceg znacaja aspekti izmedju samih planeta (koje predstavljaju
licnost - vladar znaka, podznaka,...) dok su tacke nesto sto je sekundarno. Konjukcija izmedju tacke Fortune jedne osobe i planete druge osobe je sjajna stvar i dobro je to imati.
Ista situacija se odnosi i na horoskop odnosa (Dejvison). Ako se u Vasm konkretnom slucaju tacke Fortune nalaze u povoljnom aspektu ovo je siguran znak bliskosti partnera, ali ipak je primarno vazno u kakvim su pozicijama vasi Sunce, Mesec, Venera i Mars i kakvi su njihovi medjusobni uticaji.
 
                                               astrolog Vera Jovanovic
                                             kontakt telefon 0900/150-316 (sifra 31)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 69
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
Koliki orbis se uzima u obzir kad su aspekti u sinastriji u pitanju?

zoko,astrolozi ti se sve gadjaju orbisima,svak ima svoje vidjenje...a oni se opet ,samo uche ,na davno napisanim spisima,kao da je to iz njihove glave

ja bih ti savjetovala da uzimash onako logichno,iskustveno,shto blize, to bolje,egzaktnom aspektu...

Mene ovo zbunjuje jer ne znam koji je aspekt egzatan .. znam da citam iz tabele sa astro.coma.. ali recimo mi nisu jasni oni zarezi iznad simbola aspekta ... pa koje brojeve uzimati u obzir.. npr... trigon ili sekstil pa onda pored broja ima neki minus .. -0°55a .. ili -8° .. ako su konjukcije ili kvadrati u pitanju sa malim brojevima tipa 2° ili 1° ili 0°.. da li se vaze ovi aspekti???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 18 19 21 22 ... 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 13:36:35
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.